» »

GeForce 9800 GTX je tu

1
2
»

PrimozR ::

Sej 8800 GT tut. Pa GTS tut... PA obe kurta precej manj, kot pa 2900XT. Pa še 2900 XT IIRC ne zna delat prav dobro z AAjem...

shayba ::

gruntfürmich ::

uuu, lame :D
kolk pa ste imeli dela s tem testom?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

shayba ::

Bilo smo z časom v stiski. Drugače bi še testirali sli. :(

upam, da je kar povprečen test.

RAROG ::

no ja ... ce ze lahko izbiram med slovenskimi testi, se bom sigurno raje ODLOCIL ZA TEGALE

shayba ::

Vsak ima svoje adute:)

PrimozR ::

shayba žal, a vaši testi niso nekaj, s čimer bi se hvalil. Ogromno je slovničnih napak, nekaj povedi je sestavljenih čudno, slike so uboge (izogibajte se slikanju s flešom, če hočete imeti vsaj nekaj podrobnosti), nasplošno članki niso bogvekaj...

EDIT: če je napaka v grafu, narediš novega? Če se že hočete iti nekaj, se pejte to resno, ne pa nekaj na po. Strojnica se je začela bolj kot ljubiteljska zadeva (Pirec testira za SwP in zraven da na blog), pa se je razvila v nekaj več. Večinoma jo tretiram kot testi na hitro z določenimi podrobnimi testi. Pa je vseeno bolje kot tole.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

keba ::

če ti kej ni všeč pa nerabš gledat!

PrimozR ::

Ne gledam. Dal je link, pa sem pogledal. malo tudi rpeletel besedilo. O kakovosti testov pa vem že iz preteklosti, da je bolj na psu.

gruntfürmich ::

če ti kej ni všeč pa nerabš gledat!

ne bluzi da ne sme folk komentirat. zato je dal gor link. jst pa rajš ne bom komentiral, zaradi prijaznosti
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

shayba ::

itaq, da so vsaki komentraji zaželeni. Učimo se na napakah. Že to je nekaj, da smo vam dali vsaj približno vedet kako se grafa obnesla. Bolje to kot pa nič ;).

vidovic91 ::

Hvala za komentare se bomo drugič bolj potrudili, ker mi sprejemamo vse kritike. Ne pa tak kot nekatere druge podobne slovenske strani. :)

Zgodovina sprememb…

RAROG ::

mislim, da je PIP povedal skoraj vse, kar je lezalo tudi na mojem jeziku, a nisem zelel tega pripisati k prejsnjemu postu, da nebi zvenel kot reklama za strojnico. na kratko ... oc-slo, vas nivo kvalitete je zal res zelo nizek.

no, da pa bo volk sit in koza cela ... tudi na strojnici ne padajo ravno rekordi, ampak fantje so se zadeve lotili precej bolj profesionalno. sicer pa, kolikor lahko sklepam iz njihovih clankov, dvomim, da je njihov namen podiranje rekordov. prej bi rekel, da zelijo ljudem v SLO jeziku predstaviti uporabnost racunalniskih komponent ter njihove prednosti in slabosti. na strojnici sem zasledil tudi OGLAS, da iscejo nove clane. mogoce bodo pa s pridruzitvijo novih clanov postali se boljsi in bo padel tudi kak rekord. ;)
ampak zaenkrat ostanimo pri "mogoce".

shayba ::

Hm, vi nas kar popljuvajte, amapk volje nam ne boste vzeli. Vem samo eni pa so nam hvaležni, da smo za njih pripravili test. ;). RAROG, PIP lahko je bit jezikav:) ko bosta naredila to kar sma mi2 z vidovičem bo že to nekaj štelo :) Vsak trud ni zaman. Vse se 1x poplača.

PrimozR ::

Mogoče pa sprejmem ta izziv ;) Lepo je da se trudite, a vsaj malo slovnice, forme. Magari dajte nekomu lektorirat. Pa nabavte 5 namiznih lampic, čim močnejše žarnice noter, A0 bel papir, na kuhinjsko mizo vse skupaj, komponento na papir, lampice čez in slikaj na manual. SLikaj tako, da se bo čim bolje videlo. Ker pri 9600 GT se samega PCBja nič ne vidi, ker je slika temna, svetli so pa samo odsevi fleša z jedra.

shayba ::

Bomo, bomo. Trudimo se tudi pridobit nekja uporabnikov ;). Meni se ne ljubi kregat. Tudi z vašo pomočjo nam bo uspelo ;).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shayba ()

Volta ::

Meni se je zdel ta test dokaj dober. Navsezadnje, važni so rezultati v igrah in benchmarkih in ti povedo več kot vsaka slovnica.

LP

vidovic91 ::

PIP hvala za predloge. Glede na videno, se bomo morali drugič bol potrudit s slovnico in s slikanjem.

Zgodovina sprememb…

tiborrr ::

En malce obsežnejši test 9800GTX iz domačih logov z obilo navijanja: Klik!

LP,
N.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tiborrr ()

gruntfürmich ::

Hm, vi nas kar popljuvajte, amapk volje nam ne boste vzeli. Vem samo eni pa so nam hvaležni, da smo za njih pripravili test. ;). RAROG, PIP lahko je bit jezikav:) ko bosta naredila to kar sma mi2 z vidovičem bo že to nekaj štelo :) Vsak trud ni zaman. Vse se 1x poplača.

lejga no, zdaj pa še ti ne preneseš kritike. so ti fantje lepo povedali da se jim test ne dopade in kaj je treba spremenit, ti pa v jok pa na drevo, češ kok si se trudu in podobne bučke...
se tebi zdi da je ta tvoj test upravičen da se ga na veliko hvali???
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

shayba ::

Nisem reko, da se ga more hvalit;). samo povedal sem vam. pa nene se jokam :)

gzibret ::

Sem mislil, da je novica o novi grafični kartici, hmmm :\
Vse je za neki dobr!

RAROG ::

RAROG, PIP lahko je bit jezikav:) ko bosta naredila to kar sma mi2 z vidovičem bo že to nekaj štelo :) Vsak trud ni zaman. Vse se 1x poplača.


hmmm ... a si mogoce pomislil, da smo eni testirali najnovejso strojno opremo ze takrat, ko si ti se z dudo okrog skakal in slucajno pocnemo to se zmeraj? prosim, ne se delat heroja, ce me sploh ne poznas. najprej pometi tam, kjer je to res potrebno, na oc-slo recimo!!!

RAROG ::

En malce obsežnejši test 9800GTX iz domačih logov z obilo navijanja: Klik!

LP,
N.


vredno ogleda. a lahko pricakujemo se SLI verzijo?

BTW ... zakaj vam na straneh, ko so grafi (recimo4, 5,...), tako steka oz. nalaga? tut po 2 min zmrzne cel sajt in se nic ne premakne?

tiborrr ::

RAROG,
štekat ti začne verjetno zato, ker uporabljaš IE, ki ima težave ob sočasnem nalaganju večih flash animacij. Tudi sam sem to opazil, zato pa dela z Opero in FF brez težav.
SLI-ja pa verjetno ne bo, saj smo Striker II Formulo že vrnili, noben pa ni toliko neumen, da bi si sedaj kupil nForce 680i/780i ploščo (okej, 790i je druga štorija). :P
Don't test the captain's validity or his vulnerability!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GeForce 9600 GSO trinajstega maja

Oddelek: Novice / Grafične kartice
83561 (2483) Dr_M
»

Pred vrati Geforce 9500 in 9400

Oddelek: Novice / Grafične kartice
64032 (3095) opeter
»

Vse več informacij o prihajajočih grafičnih karticah

Oddelek: Novice / Grafične kartice
304632 (2802) Senitel
»

nVidia: GeForce 8800 GT in osvežena GTS

Oddelek: Novice / Grafične kartice
445651 (4005) Jst
»

Bitka ATi-ju? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
6410098 (6096) Pšenični

Več podobnih tem