» »

Akcija UGAŠAJMO TELEVIZOR

Akcija UGAŠAJMO TELEVIZOR

dronyx ::

Če bo morda koga tudi tule zanimalo, naj z radostjo v srcu sporočim, da se je začela vseslovenska akcija UGAŠAJMO TELEVIZOR. Vljudno vabljeni, da se ji priključite. Prvič lahko že danes zvečer.

AmokRun ::

Ej prehitevaš par dni. Prvi april je v torek!

dronyx ::

Kakšen prvi april? Zemlja nam umira pred našimi očmi, vi se pa šalite na ta račun. :O

ripmork ::

in zakaj tole ni pod "funny & cool links" ?:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

jype ::

onyx> Kakšen prvi april? Zemlja nam umira pred našimi očmi, vi se pa šalite na ta račun.

Kako lahko Zemlja umira, če pa jaz sploh televizorja nimam!

karafeka ::

Gremo raje tovornjakom gume rezat ?

El Barto ::

Definitivno "funny & cool links" :P :))
Ampak res, malce prehitevaš, 1. April je šele v torek. >:D


Sicer pa ugasni TV, če ti je toliko do tega. Zanimivo pa je, zakaj naj bi bil TV celo nedeljo prižgan? Ali mogoče takrat notri prinašaš zamujeno ... >:D >:D


PS
Pojdi šopat koga v vrtec s takimi idejami ...:\
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

karafeka ::

Se vidi, da nobenmu ni potegnalo, da je to bolj uperjeno proti big brotherju, kot pa okolju.

Bakunin ::

ce te BB moti, ga NE glej.

isto velja za rumeni tisk ipd.... to je edino zdravilo. ;)

gzibret ::

onyx - a si sploh prebral, kaj piše na linku ;) Tale del mi je še posebej všeč:

"V času, ko bo televizor ugasnjen, lahko ženske, dekleta in mamice operete posodo, očistite WC školjko vodnega kamna in zasušenega urina pod robom, posesate prah, previjete dojenčka, pobelite stanovanje, očstite filtre in zamenjate svečke na avtu ali se lotite kakšnega podobnega hišnega opravila. Moški, fantje in očetje pa lahko greste v tem času v najbližji bife, kjer s kolegi, ki so se prav tako pridružili akciji, kakšno rečete o politiki in športu, morda se odpraviti po dolgem času k ljubici oziroma prostitutki ali pa greste preprosto počivati."
Vse je za neki dobr!

LordTado ::

zemla ne more zarad nas umret!

mi umiramo,mi pa smo samo mravljice ki jih zemla lahk posprav dol iz sebe,če ji bomo spremenili kemijo...


ajde

LordTado ::

ja delite nekej drugega ne:)recimo trošite vodo,pojdite nekam,trošite bencin:))

ko boste prihranli kak W energije,pa porabte kubik vode ali liter bencina:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

cnZz ::

Zemlja umira ker gledamo televizijo? Če nebi bilo televizije ti sploh nebi vedel kaj se dogaja. (Ja internet... prišel je kasneje, smola). In pa si mogoče pomislil na svoj avto? Dezodorant? Duhec v stanovanju? Ja... če že govorimo o tem.
AMD X2 64 5000+@2800 | ASUS M2N-SLI Deluxe |
OCZ XTC Cooler 2gb DDR2 800mhz | ASUS EAX1950Pro 256mb |

edge540 ::

Še en zeleni fašist|O

Ne ga srat no. Ne skrbi ti za elektriko, ki jo jaz plačujem. Pokuril jo bom kolikor jo bom rabil, če boš težil pa še malo več.

Naredi svetu uslugo in si zlepi prste skupaj s sekundnim lepilom, če se ne moreš vzdržati pisanja takšnih neumnosti.;((

Alexius Heristalski ::

Tags: big brother
In potem pogledaš predlagane ure in spored Kanala A ... Zelo duhovito! :D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

nanoleet ::

Ni problema, bom gledal TV na računalniku. TV tuner 8-O .

T0RN4D0 ::

Sej ne vem več kdo resno misli pa kdo ne, ampak nekako mam slab občutek da je avtor mislu resno. Najbrž je pozabu prebrat dejanski prispevek na blogu. :D

Bi blo bolj za v funny links, pa mogoče še za v BB temo, ne bi blo treba nove delat :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Steinkauz ::

Avtor teme in avtor bloga sta nekako ista oseba, tko da je zajebancija. Premal preberete :D

dronyx ::

SLO TECH je eden izmed mojih najljubših forumov tudi zato, ker je na njem zbran slovenski intelektualni cvet in forumaši kaj hitro poštudirajo fore. Respect brothers (and sisters tud). :D :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

10 najboljših prvoaprilskih šal

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
279550 (7504) Matev
»

www.game-area5.net

Oddelek: Izdelava spletišč
171552 (1199) Gorky
»

Nižja grafična kartica (prenizko ohišje)

Oddelek: Pomoč in nasveti
121234 (983) Jan987
»

Mačka in pes sta zaljubljena - OMG :)

Oddelek: Loža
212145 (1663) Myth

Več podobnih tem