» »

WoW 2 meseca brez nakupa gamecarda in brez kreditne kartice. Kako?

WoW 2 meseca brez nakupa gamecarda in brez kreditne kartice. Kako?

strictom ::

Kako bi prišel do dveh mesecev WoWa brez da bi nabavil gamecard in brez kakeršnekoli kreditne kartice? Fehtam okrog znance ampak jih 90% nima kreditne (vsaj MC/Visa/JCB/AE ne), 10% pa noče.

Kakšne ideje? Se da kako preko banke? Kašna dobra duša mi nabije 60 dni na account in mu nakažem denar?

:'(
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

blackbfm ::

Zakaj pa nočeš kupit gamecarda? Drugač pa čim bol stran od wowa, ker na koncu itak nimaš nič od tega:D

strictom ::

blackclw, ker je 3€ drazji kot pa ce si online kupis cas in pri postnini prisparas. Na wow-europe.com te prideta dva mesca 26€. GC z igabibe (npr.) te pa pride 29,20€ + 3.5€ poštnine.

Če se kdo javi mu nakažem 30€ (4€ profita :D)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

ANGEL_B ::

ce noces zapravit denarja pa vseeno igrat mmorpg je varianta turi Archlodr: http://www.archlordgame.com/
Res da je slabsi od wow, mu je pa vsaj od tega kar sem do zdaj videl se najblizje. Predvsem pa je zastojn.

strictom ::

Archlord na lestvici mmorpgjeve izpodbija poden pod betonu. WoW je nekje na vrhu dimnika.

Prvo je bla mesečna naročnina, pol so to ukinli in si moral samo igro kupit, zaj je pa komplet zastojn.

Sicer pa sem že porihtal glede wowa. Hvala Mavrik.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

ANGEL_B ::

No da nebom nove teme odpiral bi kr tukaj vprasal.
Katera je taka res dobra zastojnska mmorpg igra ?

Nasplosno sem do zdaj od mmorpgjev igral ragnarko, wow, kal online, shaiya in archlord.
Wow mi je sicer bil dalec najbolsi, samo vsaj od zastojnskig ki sem jih do zdaj sprobal mi je archlord se najboljsi. Naprimer skining, kuhanje, alkemija... so mi vsec stvari, ceprav je pri wow tega se vec, pri drugih igrah pa tega splho ni.
Torej kaj za zastojnskega dobrega oz. boljsega od archlorda ? Ker rad bi nekaj igral nebi pa rad placaleval ko butec :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MMORPG

Oddelek: Igre
333700 (3140) bdoxx
»

poglabljanja v igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
616233 (3794) Phoebus
»

Free MMORPG igre

Oddelek: Igre
293076 (2449) Tr0n
»

dobre MMORPG??

Oddelek: Igre
363876 (2679) ahac
»

Warhammer online

Oddelek: Igre
182225 (1835) ahac

Več podobnih tem