» »

monitor in zvok

monitor in zvok

cvetkob ::

Dober dan,

Imam eno vprašanje! dobil sem novi računalnik in sem si gor dal windowse! No problem je v tem, ker nemorem inštalirati zvočne oziroma ne prepozna zvoka! Prvo mi je poznalo zvočno zdaj pa noče niti driverov gor dati! Zvočna je integrirana na matično! Matična je asusova! No na cdji mi piše Gygabyte intel 945 S-series Motherboards! Ne zazna mi zvočne. Vedno ko je proti koncu inštalacije mi napiše neko napako!

Monitor imam Acer p191w. KO grem tja v device maneger imam tam pod monitor Default Monitor. KO sem z neta vzel drivere pa mi tega monitora ne zazna!

Imate kake ideje?

cvetkob ::

zvok sem popravil. Sedaj me muči še monitor. Čeprav v upravilteji naprav še skos ena naprava ni zaznana!

bluefish ::

če ti monitorja po namestitvi drierjev ne zazna, potem pusti tako, kot je. Tisti driverji praktično ne dodajo ničesar pretresljivega.
Za tisto nezaznano napravo pa naredi screensot in prilepi sem.

cvetkob ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Senitel ()

bluefish ::

pa si namestil najnovejše driverje za zvočno z neta?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

cvetkob ::

nisem namestil najnovejših! Saj je tak integrirana! zakaj bi nameščo neke novejše? Niti strani sem ne neke novejše najšo, tak je vse enako!

cvetkob ::

Namestil sem najnovejše drivere za gravično ati HD 2400 pro! No pojavla pa se mi to okno vedno ko zaženem računalnik, predgledal sem že veliko forumov in nikjer ne piše kako bi to rešil!
. Prosim vas za pomoč! Hvala

Senitel ::

Ja to je driver za "zvočno" na grafični kartici (zaradi HDMI). To je obenem tudi ona neznana naprava...

cvetkob ::

kak pa to popravim? Če sem devo že vse cdje notri pa negre!

Senitel ::

To pride zraven gonilnikov za grafično. Glede na to, da ti je že točno napisal kaj je to za ena zadeva je driver verjetno že tudi bil inštaliran, oziroma je nekje na sistemu (uno samodejno bi jih že moglo najt).

cvetkob ::

Ja napiše mi, da driver ni bil nameščen pravilno al neke takega! No kaj pa je narobe, če tega ne inštaliram? No tečno mi je ke se stalno ko znova zaženem se mi ta čarovnik prižge!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov PC in grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
514259 (3171) hdx
»

Blue screen

Oddelek: Programska oprema
384324 (3593) solatko
»

Dostopanje do diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
201515 (880) Mendos
»

Domače omrežje - linija in wireless

Oddelek: Omrežja in internet
354463 (3942) amigo_no1
»

Zvočna kartica Genius Sound maker value 5.1 problem

Oddelek: Zvok in slika
213577 (2372) Riff

Več podobnih tem