» »

razbijanje avtov

razbijanje avtov

pecorin ::

na nemskih televizijskih kanalih ze nekaj casa gledam da so v Nemciji izumili nov nacin sprostitve. zlasti se tega posluzujejo poslovnezi, ki imajo veliko stresa pri delu. Razbijajo stare avtomobile na avtomobilskih odpadih. Seveda jim to lastniki odpadov dovolijo brezplacno, celo kladiva jim posodijo.

kaj pravite na to? bi radi poskusili? rabimo to tudi v Sloveniji?

meni se zdi to precej nezdravo. ker potem ko enkrat ne bi mogel na odpad bi se pac sprostil tako da bi doma kaj demoliral :D

kaninerror ::

Ne razumem tistih, ki imajo take potrebe. Nič ne rečem, če komu rata razbit pleh, ampak to ne namenoma.

tejo ::

samo še vedno te pa pride ceneje kot pa metanje kozarcev in krožnikov v steno (to je baje na kitajskem in japonskem kar popularno...)... :D

Brane2 ::

jebesh kladiva.

Solidna, lepo nabrušena sekira rulez, verjemi ;o)

tejo ::

In na kom ali čem jo potem uporabiš?

Brane2 ::

na odsluženem, praznem avtu na odpadu, po možnosti z dovoljenjem lastnika odpada. Lahko blefiraš, da hočeš met auspuh ali amortizer ali kej v tem stilu in s sekiro "ločiš" nepotrebne preostanke od njega. Aja, sekira naj bo iz solidnega jekla- no Taiwan crap.

IceIceBaby ::

To smo mi vcasih pocel vsak teden 1x redno. Imel smo pa take puherje da si ga komi dvignil pa razne zelezne cevi pa take hude polkilske zelezne matice so se nasle ki so prou fajn skozi avtomobilsko sipo letele...uglavnem, nic novega >:D

||_^_|| ::

nevem zakaj bi ti lastnik avtoodpada pustu zastonj razbijat avte, če pa loh že nasledn moment pride en model k rab glih tist del k ga je en razbou.

Brane2 ::

Saj mi ni. Edinokrat, ko sem se poslužil tega, je blo ko mi je bolha zaribala in sem namesto motorja kupil kar celo bolho, snel mashino in par drugih stvari, nato pa sem jo razsul s sekiro, da sem jo lahko odpeljal na odpad z mini prikolico.

Stvar je zgledala kot bi jo v bitki pri Kittameru zadel Klingonski disruptorski žarek. ;o)))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

chucki ::

jst delam to kar po ulici! bolš da ne grem mimo vašega avtomobilčka!>:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

pecorin ::

opazam da je to tudi v slo. zelo popularno :D

toda mislim da tu to delamo bolj za zabavo ko ni boljsega dela.

v nemciji pa je scenarij:

poslovnez1: se gremo danes malo sprostit?
poslovnezi2,3,4: z veseljem. tenis? fitness? plavanje?
poslovnez1: no ja..nekaj takega. samo ne pozabite s sabo vzeti kladiv...

ko pa ti isti ljudje na ulici vidijo kako kdo koga pretepa pa takoj: barbarstvo, sram me je da zivim med temi ljudmi..

kuglvinkl ::

Jep, s povečevanjem entropije v okolici ohranjajo nizko entropijo v sebi.
Your focus determines your reallity

Tomi ::

Samo ne mi z entropijo, ker imam ravno v petek izpit iz fizikalne kemija, in je polno tega štosa.
Pa raje bi rekel, da je G tega procesa negativna, torej, da je spontan. Odvisno seveda od inhibitorja>:D
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rabljene pomnilniške kartice kot vir podatkov o prejšnjih lastnikih

Oddelek: Novice / Varnost
299181 (6429) zmaugy
»

Ford mondeo mk3 spušča črn dim in je v safe modu

Oddelek: Na cesti
395014 (4096) SaXsIm
»

Odpadanje laka na avtu

Oddelek: Na cesti
267165 (6445) Invictus
»

homemade klima za avto

Oddelek: Loža
305048 (4242) Azrael

RadostnaDestrukcija ][ (zdaj pa zares)

Oddelek: Loža
171497 (1132) Sergio

Več podobnih tem