» »

zelo slaba internet povezava?

zelo slaba internet povezava?

atamama ::

imam modem 56k.imamo zelo slabo linijo,saj imam povezavo samo 16,800bps da niti ne govorim s koliko kb/s lahko downloadam.skoraj ne morem.
Tega je seveda kriv telekom,ki sem jih že klical,pa nočejo seveda nič zrihtat,zanima pa me če kdo ve,s čim oz.s kakšnim pristopom jih naj prisilim?
Klical sem jih sigurno že 10x,ne znajdem se pa kako bi jih z besedami prisilil da bi mi porihtali linijo.
Hvala za vsak nasvet
mama+ata

BroTheR ::

Poznam kar nekaj folka z istim problemom ...nobenemu do zdaj niso nic porihtali. Telekom pac ;(

MadMax ::

Vztrajno tezite na prijavo napak. Enkrat se vas bodo navelicali. Res.

Pomaga pa tudi, ce poznas kakega terenca, ki izvaja priklope. Ali pa njihovega vodjo.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Spajky ::

Naroči si ISDN! Bodo hitro prišli..8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Lime ::

A si probal kabel menjat?
Da ni zelo dolg kabel?
Imaš kaj šuma v telefonski slušalki?

ToniT ::

Verjetno je kriv PCM - težko da boš kaj dosegel, če ni prostih paric od centrale do tebe.

Borci ::

Tudi sam sem imel podobne težave pred enim letom. Povezovalo se mi je s 16800kbps. Dvakrat sem jih poklical in potem so nekaj spremenili na centrali, sedaj mi pa dela z 31200kbps. Kaj več pa ne morem pričakovati, saj sem oddaljen od centrale 4 kilometre.
Meni so se zdeli precej prijazni in ustrežljivi. Očitno sem imel srečo. Vsekakor jim teži, dokler česa ne zrihtajo. Fajn bi pa bilo, če bi lahko kontaktiral s človekom, ki vzdržuje in popravlja vašo centralo. On namreč to uredi. Seveda pa mora biti prosta linija od tebe do centrale. Ker če si eno parico deli več telefonskih priključkov (telefonski pogovor s tem nikakor ni moten), potem je podatkovni prenos takšen kot ga imaš trenutno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SIOL ali AMIS? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11721999 (15770) Tydek
»

Razvezan dostop - kalvarija

Oddelek: Omrežja in internet
192616 (2135) PaJo
»

ADSL in prevelika oddaljenost od centrale: težave in rešitve

Oddelek: Omrežja in internet
303900 (2623) SKull
»

ADSL in prazniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
856472 (3876) CaqKa
»

koliko voltov v telefonski vtičnici

Oddelek: Pomoč in nasveti
122062 (1762) lepi joker

Več podobnih tem