» »

Thinkpad z dobro grafično?

Thinkpad z dobro grafično?

Tero ::

Torej ker kupujem nov pc sem se odločil da bom kupil ker enega hig end prenosnika.
Najbolj se mi dopadejo thinkpadi (predvsem zato ker imam izkušnje z njimi)
Ampak malo gledam in gledam po netu pa nekak ne najdem tisto kar bi jaz rad mel
To je da je thinkpad, je ~15 in ima dobro grafično kartico z lastnim ramom. Se mi zdi da imajo dobro grafo le najdražžji thinkpadi.. zakaj je tako?
Recimo tale se mi precej dopade, samo grafična ni bogvekaj..
Kakšne ideje?
  • spremenil: Tero ()

tilinho20 ::

Meni se osebno zdi neumno kupovati ene high end prenosnike.

Leks ::

se pridružujem mnenju

Drguča pa z Lenovom ne boš kaj falil, kupi le ThinkPada. Vendar kar ti želiš te bo prišlo kar nekaj čez 1k €

Lp

PrimozR ::

1,7 v zgornjem primeru... :\

če tipu paše, zakaj ne?

tilinho20 ::

Seveda. Saj je to njegov denar. Samo je res veliko vprašanje, če se splača kupit en high end laptop.

PrimozR ::

Vprašanje, če se splača kupšit 8800 GT, saj kmalu pridejo GF 9. Pa se še vedno prodajajo kot vroče žemljice.

Sam bi vzel (kot rečeno na IRCu) MBPja.

lopov ::

@Tero -- T61 je "biznis" laptop, zato ima taksno grafiko. Ce ga mislis uporabljat za office aplikacije, si uporabnik Reuters in Bloomberg aplikacij ter s veliko ukvarjas s prezentacijami in ne igrami -- je to masina zate.

V kolikor pa rabis boljso "gamersko" grafiko je pa pac tako, da ta laptop ni za taksno ciljno skupino :)

Poleg tega je ta laptop s taksno koniguracijo v ZDA dobavljiv od 1500$ navzdol, tako da je ta cena v evrih z DDV cisto pretirana. Ampak ja, taksna je realnost v Evropi, ne samo v Sloveniji ...

Zakaj si ne kupis tega 17" modela -- MSI GX700PX-059EU 17"
http://www.funtech.si/prenosnikiMSI.htm (zarolaj navzdol, predzadnji, zadnji je enak le da ima HD-DVD, ki je pa passe)

Tero ::

Lopov: in kje vidiš da je to 15 in da je thinkpad kot sem napisal?:\

hafnerb ::

Jst mam zdj par tednovtole zadevco, In zaenkat skor sami plusi.



http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

lopov ::

@Tero : nikjer, sry

Sem samo pogledal ceno in se spomnil tega MSI, kateri je za ta denar zelo ugoden.

Ce pa vztrajas pri Thinpadih bos pri grafiki moral narediti kompromis -- v ponudbi so samo quadro NVS/FX ter Intel GMA. Za "gamerske" kartice glej druge firme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

Kibby ::

Za 1700€ dobis en normalen laptop + gamerski namizni comp z kakim 22 lcdjem... Premisli ce je res vredno vlozit tolko kesha v notebooka... Jaz mam notebooka za cca 900€ pa ce bi imel zeljo po igrcah bi si za preostali denar (seveda ob takem budgetu kot ga imas ti) nabavil dodatno kisto za igracanje...

Company ::

Za tak denar se že skoraj splača iti na izlet v ZDA pa mimogrede kupiti prenosnik :)
LP!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Laptop za 300€

Oddelek: Kaj kupiti
253252 (2681) vito5
»

najboljši vrhunski prenosnik za okoli 1500€

Oddelek: Pomoč in nasveti
252768 (2272) solatko
»

Nov prenosnik? - Lenovo vs. Dell

Oddelek: Kaj kupiti
164172 (3791) quartz
»

RGB na Philips

Oddelek: Zvok in slika
81416 (1316) ivek8
»

Katera firma prenosnika za 1000eur?

Oddelek: Kaj kupiti
81544 (1390) rokec_mx

Več podobnih tem