» »

Ne Prepozna nec dvd+r v windovsu !?!

Ne Prepozna nec dvd+r v windovsu !?!

Sagec ::

Lp mam eno težavo danes sem kupil nov nec dvd zapisaovalnik za cca 35€ prikuličm ga zazna v biosu ga zazna če dam cd-not in grem formatirat.. ko pa priden v windows pa mi lepo javi najdena nova strojna oprema potem napiše da so goniliniki uspešno naloženi vendar ne morejo zaznat opreme ne najde je.. vendar gonilnike naloži
Ko pridem v moj rač.. ga tam sploh ni !

Mogoče kdo ve kaj je narobe??


Za odgovore se že naprej zahvaljujem !, Lp

Saintek ::

Nadzorna plošča - system - upravitelj naprav - in daj iskanje sprememb strojne opreme!
Če je cd/dvd prikljopljen bi ti ga moralo zaznati.

CD-Rom or DVD Disappeared

Remove the Upperfilters and Lowerfilters values completely from the following registry key:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

Click Start, Run and enter REGEDIT Go to the branch indicated above, locate the Upperfilters and Lowerfilters values. Right click each and select Delete.

If you desire, you can right click on the {4D36E965..........} branch and select Export. This will create a REG file that can be re-imported should you find a need to.

You may also want to delete the following 4 Registry keys, as per the instructions above:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Cdr4_2K
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Cdralw2k
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Cdudf
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\UdfReadr

Or apply this manual edit: Save the file below to your hard drive. Navigate to where you saved it and double click the file. A confirmation dialog will appear when the script is done. You may need to reboot for the change to take effect.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saintek ()

Sagec ::

Sem sedaj storil ja tam je pa ko dam iskanje sprememb dela 5,6 sek.. potem vrže nazaj in ostane klicaj zravej kot da je ni že dam posodobi gonilnike isto sam skoz gre ne najde pa nič v biosu je pa normal delujoča..

Sagec ::

še to zravn napiše : Program Windows je uspešno naložil gonilnik za to strojno opremo, vendar naprave ni mogel najti.

Saintek ::

link to je mislim da nekaj podobnega kot ono prej

Sagec ::

Okei najlepša ti hvala delaaaa ! Tnx Tnx:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

register

Oddelek: Programska oprema
111494 (981) Aleš Ocepek
»

Dvd Enota Izginila Iz Sistema!?!

Oddelek: Strojna oprema
241714 (1121) Xserces
»

winxp, safe mode ne dela, problem z registrom

Oddelek: Pomoč in nasveti
51988 (1920) SkIDiver
»

med win updatom resetiral comp

Oddelek: Operacijski sistemi
81545 (1373) pack
»

uiber pocas :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
191501 (1281) crusader

Več podobnih tem