» »

Nov telefon, folija na ekranu, kaj to je?

Nov telefon, folija na ekranu, kaj to je?

Klemenn ::

torej

kupil nov telefon, pa je gor prišla tista folija ki preprečuje zdrsavaje dokler ga pač ne kupiš

kaj bi dal takega gor sedaj ko je nalepka zdrajsana, ekrana mi je škoda:)

pa ne etui, sm tako "nalepko" podobno bi

LuGi ::

Na ebayu in bolhi imaš teh nalepk na tone 8-)

Klemenn ::

pod kaj pa?

Chessman ::

>>><<< ::

Še slovenska različica ...
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Klemenn ::

no najdu sm ene par teh spletnih trgovin

a pa je kje tle v lj trgovina kjer lahk grem kupm in potem domov :):)

Matek ::

Naceloma ta nalepka, ki pride s telefonom, afaik ni namenjena daljsi uporabi. Zraven je le za zascito med transportom, sicer pa lahko tudi ovira pri uporabi, sem ze veckrat videl not kak mehurcek al pa kaj. Dosti pove tudi dejstvo, da ima ponavadi kje na robu en strleci del, za katerega potegnes, da lahko nalepko odstranis, pa tudi odlepi se precej hitro.

Za zascito pa imas drugacne nalepke, ki se malo boljse drzijo in so dejansko namenjene zasciti ekrana. Te so ti ze polinkali.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Klemenn ::

tole naročanej prek ebayev itd kjer bo več poštnine kot pa bo vrednost mi tudi ni

Matek ::

Preberi malo tisto slovensko zadevo brezprask.com, ki so ti jo polinkali. Postnine je samo 1 eur oz 2 ce placas po povzetju, kar ni tako hudo. Itak pise, da prodajajo sete po par nalepk, tako da te vse skupaj pride manj kot 10 eur, mas pa za precej dolgo casa.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

buneech ::

Jaz sem svoje za Lg Viewty-ja naročil iz Hong Kong-a. Martin Fields se firma imenuje, poštnine pa je bilo 3€. Na dostavo sem čakal 14 dni, in ni mi žal, saj so Te folije med kvalitetnejšemi. Dodaten bonus pa je, da so edini imeli folijo za na lečo fotoaparata, saj ta telefon nima zaščitene s kakšno zunanjo zaklopko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Namestitev zaščitnega stekla na mobitel

Oddelek: Loža
315111 (3472) Anonimnež
»

Par smartphone vprašanj

Oddelek: Mobilne tehnologije
171863 (1276) Bizkit45
»

Android L bo poganjal Project Ara

Oddelek: Novice / Android
4517846 (15088) Jackass
»

eBay - zakaj tako nizka cena, kako? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5311459 (9772) polde01

Več podobnih tem