» »

Dungeon Siege

Dungeon Siege

Blue3D ::

A je ze kdo igral Dungeon Siege ?

XsenO ::

Jazst sem.
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

BigSexy ::

špilam špilam in še kar špilam ... ta špil je zakon !!

ChiefThunder ::

hmm, dobim v kratkem...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Blue3D ::

Jaz tud spilam in ko zacnem igrat ne moram nehati tak vlece......
Zdaj imam 3 carovnike 3 s sekirami in 1 z lokom ter seveda osla za opremo haha

Predator ::

potem ko sem danes videl slike in in posnetek igre sem jo pomaknil na vrh to-buy liste :)

/me čaka samo še warcraft3 potem bojo pa to dooolge počitnice :)

vanDAMME ::

Igra je tudi meni vlekla do nekje 3/4 igre nakar sem enostavno odnehal ker je ves point igre samo demoliranje vsega kar ti pride pod noge s odlocno premalo zgodbe. Ob temu pa je napram Diablu 2 se veliko prevec preprost nacin pridobivanja izkusenj oz nadgrajevanje skillov, ki je povsem avtomatsko, kar meni ljubitelju ta zaresnih frp-jev ne disi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanDAMME ()

ChiefThunder ::

hmnja... nisem nek blazni poznavalec FRP špilov, sam kokr vem, je njih največji adut prav zgodba; no, kokr je že vandamme povedu, je ta del u kurcu. pravzaprav sem šele začel igrat (sem v 2 aktu) in zadeva me je pustila čist hladnega. srž je vsekakor ubijanje do nezavesti, sam pomoje to ne upraviči visokih ocen, ki jih je špil deležen.

skratka; nezanimivo, nezabavno... zeh. :O Diablo je dost boljši.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

BigSexy ::

hmm meni osebno se zdi špil zelo dober, saj je igralnost in fun factor na višku, poleg tega pa je zgodba in to ne slaba ;)

Predator ::

grrrrrr kolk sovražim te nemune omejitve kolk maš lahko folka... zakaj ne morem met 30 folka pa mul ( jaz bi mulo vpregel v voz ker ne paše več na vse skupi na ljudi :P )

grafika: 10
umetna inteligenca: 4 tedne star šimpanz
nasprotniki: niso težki samo moraš skos klikat da ti jih pobijejo , glede na ti da je UI nizka se pa v primeru masovnega napada nate hitro konča z masakrom
taktika: kill and destroy, pogrešam gumb ki bi mi omogočal lastno formacijo postavit
upravljanje z orožji je super, sploh možnost nastavitve da pokličeš z tipko kombinacijo ki ti ustreza, mogoče je vse malce nepraktično v primeru čarovnikov ker pri vsakem uporabljaš ene 4 spelle maš jih pa 12 in cyclanje traja preveč :(

samo res jim pa zamerim da maš lahko samo 8 ljudi, pa da se savi shranjujejo v my documents ( ker nisem vedel da se po defaultu shranjujejo tja in sem mislil da sem si naredil backup in sem jih zbrisal, in tako mečaka spet celo močvirje za ščistit :( )


povzetek: diablo rox bolj, sicer je grafika 100 let za ds, ampak razlike med characterji so toliko večje da mi bo velik večji užitek igrat d2 spet

BC3 ::

a multiplayerja pa nč ne igrate?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dobre MMORPG??

Oddelek: Igre
363939 (2742) ahac

PC proti konzole

Oddelek: Igre
462062 (1512) Mavrik
»

Blizzard odšteva (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
7010293 (6775) JutriPS3
»

Kateri spil po zvrsteh vam je najboljsi?

Oddelek: Igre
192258 (2053) .smidge.
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10010359 (6600) Poldi112

Več podobnih tem