» »

slovenski jezik za phpBB 2.0.0?

slovenski jezik za phpBB 2.0.0?

Tito ::

ali pozna kdo slovenski vsadek za phpBB 2.0.0?

cahahopie ::

phpBB 2.xx še ni neke dokončne verzije. So še samo RCji. Zato še ni objavljene kakšne preveden verzije na slovenskem spletnem prostoru.. kolkr jz vem no...
Drgač pa pokukej v language mapo v phpbb2 mapi.. in preved... malo dela ti ne bo škodlo...

Tito ::

:):):):):):)

Zgodovina sprememb…

R0K ::

Lenčino! :D

Vzami fajl eng-language in prevedi vse besedi, ki so notr ane. :)

Tito ::

Joj a sm reku da nebom! Sam prepričati sem se hotel če je kdo že kdaj prevedu da nom šenkrat!

Ales ::

Fantje, mal ste za časom... phpBB 2.0 je že izšel, RC časi so mimo že kar kakšen teden. Zdaj se dela na verziji 2.2...

Drugače je pa vprašanje čisto na mestu. Res bi bilo noro nekaj trikrat prevajat, ane?

Pred časom sem gledal njihov forum in tam je bilo kar nekaj folka iz Slo. Eden je prevajal forum v slovenščino, tako da bi bilo dobro malo pogledat če ni že končal...

tejo ::

Malo poglejte če je kdo mogoče prevedel RC3, ker v lang fajlih ni razlike med to verzijo in končno izdajo. Sam sem prevedel večino datoteke lang_main.php, ki je pri prevajanju najpomembejša, saj je v tej datoteki besedilo, ki je prikazano v uporabniškem delu foruma. Administrativnega dela se pa itak ne splača prevajat... :\\

cahahopie ::

Se je kdo že poglobil v kodo? Kakšna se vam zdi? Mislim... da je že prec profi...glede na bolj "enostaven" sistem prve. (saj veste štimanje po config.php).

BuDi79 ::

javno dostopen prevod pripravljajo na http://www.humerca.com

Tito ::

Lepo bi prosil da mi ga kdo pošlje nam ail! matic@net.kicks-ass.org

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tito ()

BuDi79 ::

jaz bi tud lepo prosu... budi@infonova.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PhpBB3 Slovenski languge pack

Oddelek: Izdelava spletišč
255345 (2316) KoMar-
»

PHPBB FORUM (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10315696 (11178) mmorph
»

Nov spam/abuse bot na phpBB forumih?

Oddelek: Omrežja in internet
122185 (1533) Iskraman
»

Kateri forum

Oddelek: Izdelava spletišč
232014 (1778) Tody
»

slo PHPBB ffoum

Oddelek: Omrežja in internet
161767 (1595) rc-car

Več podobnih tem