» »

WLAN preko USBja

WLAN preko USBja

dex123 ::

Kater USB ključ priporočate za WLAN?

Iščem nekaj, kar ima dober domet (lahko ima ločeno anteno) in dobro podporo v Linuxu.

Trenutno uporabljam ASUSov WLAN WL-167g, ki pa ob obremenitvi "pada dol". In ja, USB je edina
možnost (VIA EPIA - PICO).

Hvala.

ru7 ::

Da se priključim sem pred isto dilemo... Dobro da nism šu kupt asus 8-O

Yoxi ::

Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

dex123 ::

Kakšen komentar mogoče zakaj Edimax?

Kaj pa ta? Kakšne izkušnje?

Edimax EW7318USg

Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dex123 ()

Spajky ::

Poglej po iNet-u, če ima Netgear_WG111 podporo za Linux ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

ru7 ::

A tale bi bil primeren za tvoje "boosterje"? :D
Kokr sem bral wlan-sat je cela zmeda z notranjimi antancami, da so na tiskanini.

dex123 ::

Mogoče nisem bil dovolj jasen, prosim za RESNE predloge.

ru7 ::

Kje je bil kak NERESEN predlog :\

dex123 ::

Neresen predlog je bil predlog o Netgearu. ;((

Torej, še vedno zbiram predloge za USB WLAN z dobrim dosegom in dobro podporo v Linuxu. Argumentacija ja zaželjena. Ne rabim pa odgovorov v stilu kupi to, preveri podporo za Linux, ker je očitno, da je odgovor pisan na pamet. :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dex123 ()

ru7 ::

Ti nisi resen, preveri mal spykijevo "vpletenost" na wlan-sat forumu pol pa govor...

dex123 ::

rz7: In njegova prisotnost na wlan-sat forumu mu daje vedenje in znanje o vsem? V prvem postu sem vprašanje začel s pogojema, da je HW dober in ima dobro podporo v Linuxu (da se ne sesipa). Očitno je, da Spyki še ni videl od blizu delovanja omenjenega kosa opreme pod Linuxom, če ne ve niti ali obstajajo gonilniki. Ni nujno, da če oprema dobro deluje v Windowsih, da dobro deluje v Linuxu. :\

Vseeno hvala za predlog, vendar prosim, če se lahko sedaj vrnemo na temo. :|

Denny ::

hojla.

jaz tudi potrebujem USB WLAN adapter, pa ne vem katerga bi vzel. Hotel sem kupit asus wl-167g in mi je trgovec odsvetoval, češ da je to že stari model. Kaj vi svetujete? Brezveze, da jemljem N standard, saj lastnik hiše tak ne bo menjal routerja (je do 54Mbps)niti povezave.

Lastnik hiše imam router TP-link TL-WR641G/WR642G in me zanima, če je to res, da nekateri ključi na določene routerje ne delajo? To sta izjavila že dva trgovca - meni ni jasno, saj mislim, da to mora delat po standardih, pa ni važno kateri proizvajalec je.

na forumih, hvalijo med drugim NetGear WG111 (cena je 25€). kaj menite? Predlog za kakšnega drugega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Denny ()

jan01 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezžična mrežna kartica

Oddelek: Kaj kupiti
123241 (2700) Gapi
»

wireless težave

Oddelek: Strojna oprema
91346 (1218) hanibal
»

HELP-router

Oddelek: Omrežja in internet
191505 (1294) air15
»

kako ojačati internetni signal

Oddelek: Omrežja in internet
164256 (3995) shark_nm
»

Kateri Router?

Oddelek: Kaj kupiti
152098 (1536) jan01

Več podobnih tem