» »

LCD zmešnjava in rešitev

LCD zmešnjava in rešitev

mohha53 ::

Se vnaprej opravičujem, vendar menim da prebiranje solate, ki se nabira ob posameznih nasvetih nima več meja...
Zato ponovno sprašujem, kateri LCD monitor je priporočljiv, torej tam od 20 do 24 in zakaj (kakovost in cena,...). Pa prosim ne zlorabit te teme, dajte napisat le mnenje. Če je mnenje že napisano in nimate več kaj dodati, prosim tega ne počnite (ne bomo brail po 100 in več strani...).

Hvala lepa !
"Never touch a running system!"

trek@s ::

A to sprašuješ kar tako za statistiko ali ga res kupuješ? Če ga kupuješ, po vsej verjetnosti veš, za kaj ga boš uporabljal, kaj od njega pričakuješ in koliko si pripravljen max odšteti zanj, se ti ne zdi?

bluefish ::

najprej povej, čemu ga boš koristil. Zame osebno je Dell 2007WFP eden boljših. Ima S-IPS matriko in je kljub temu smešno poceni (v tujini stane še nekaj manj).

mohha53 ::

no pardon, res ga kupujem...
Prav, imel ga bom na mizi, cca 50-100 cm od glave, uporabljal ga bom praktično za vse,.. srfanje po netu, urejanje dokumentov in tabel(2 dokumenta vzporedno/hkrati), tudi za igranje špilov, pa malce za PhotoShop (nic resnega), sigurno ga ne bom uporabljal za gledanje filmov.
Menim, da mi bo odgovarjal kar 20, mogoče 22, verjetno je 24 preveč,... iščem tudi kvalitetno sliko, raje kot pa odzivnost,...
pripravljen sem stegniti od 250 pa do max 400 E.
No, a že imate kaj v mislih??
"Never touch a running system!"

ali3n ::

Preberi zadnjih 5-10 strani obeh tem (24" in 22");
Za 400€, ki jih nameravaš odštet, ti to ne bi smelo predstavljati preveliko težavo, saj denar ne raste na drevesu.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

mohha53 ::

oh, joj, meni se vse skupaj bliska. tega je toliko, da se mi ne da brati, dajte ze kak nasvet, saj ne mislim 1 mesec vsak dan misliti samo na to kateri monitor...
"Never touch a running system!"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

27'' 1080p monitor

Oddelek: Kaj kupiti
354569 (3662) I7I
»

Monitor

Oddelek: Kaj kupiti
245482 (4788) Ibrahimovic
»

Računalnik za veliko denarja!

Oddelek: Kaj kupiti
492545 (1441) Ch4N93
»

Pc za grafično oblikovanje

Oddelek: Kaj kupiti
292394 (1647) suntrace1

Več podobnih tem