» »

Iščem free CPU, GPU temp. monitor.....

Iščem free CPU, GPU temp. monitor.....

tomaz321 ::

Iščem nek zastonjski programček, ki bi mi v ozadju nadziral in si hkrati beležil delovanje mojega sistema (temperature GPUja, CPUja, voltaže, obremenjenost procesorjev.........). Kakšni predlogi?

wisky ::

jaz imam program everest ultimate edition in je zelo vredo program

pozitron ::

Everest ultimate je res zlo vredu, samo ni zastonj. Čeprav z malo iznajdljivosti ni problema dobit. Drugače pa probi speedfan, je tut fajn in še po svoje si lahko urediš stvari.

tomaz321 ::

Jaz iščem nekaj bolj v smislu, da ti piše history-log (graf), s katerega se vidi, kako se je tvoj sistem obnašal npr. v špilu... Našel sem eno zadevo, ki je sicer plačljiva, ampak 3 tedne dela kot trial in mi je ful všeč:

SensorsView Pro 3; zadeva namreč nadzoruje temp. CPU in GPU, kakor tudi CPU usage, Memory usage..... in vse skupaj lepo dobiš v enem grafu (zelo vredu zadeva).

JanK ::

pozitron ::

V speedfanu si lahko nastaviš, da ti logira temperature.

tomaz321 ::

A ma speedfan tut GPU nadzor, ker pri SensorsView 3.1 build 14021 (najnovejši) ma tut GPU.

pozitron ::

Kakšen gpu nadzor? Misliš, če prikazuje temp. od grafične al kaj?

tomaz321 ::

Ja, če prikazuje temp. od grafične. Problem je namreč v tem, da mi je računalnik normalno deloval, sedaj pa mi v igrici po določen času začne štekat oz. lahko tudi da zmrzne. Jaz iščem nek program, ki bi mi nadzoroval in si beležil čimveč stvari v zvezi z računalnikom, da bi lažje ugotovil kje je problem.

Skratka, če kdo pozna dober program, ki bi zaznaval čimveč stvari v računalniku: temperature CPU, GPU, HDD, northbridgea,....spremembe različnih napetosti, frekvenc, obremenjenosti CPUja, porabe pomnilnika...........in si vse to lepo beležil (delal log oz. risal graf), bi se priporočal za to.

pozitron ::

Meni speedfan prikazuje temp. grafične.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Utišanje stock ventilatorja i3 6100

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
213389 (2926) jest10
»

navijanje Pentium 4 3.0E

Oddelek: Navijanje
211560 (1196) ___
»

Možno pregrevanje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101049 (816) solatko
»

Dela komu 6600 GT v speedfanu?

Oddelek: Programska oprema
6978 (901) Icematxyz
»

Programi ta temp. proc

Oddelek: Programska oprema
6938 (890) mtosev

Več podobnih tem