» »

outlook in pravila

outlook in pravila

karafeka ::

Pozdravljeni

A je možno v pravilih nastavit, da se ti vsa pošta iz nekega poštnega strežnika samodejno prestavi v drugo mapo.

Recimo, rad bi, da bi mi vso pošto iz @slo-tech.com prestavlo v imenik SLOTECH. Z asteriksom (*) mi ne rata. Pravilo deluje samo, če napišem kompleten naslov uporabnika. Ampak je to malo nepraktično, če imaš več uporabnikov.

matjaz23 ::

Daj samo @domena.com v pravilo. Torej brez asteriksov ali kakšnih vprašajev.

Moralo bi delat.

LP
P5B-Deluxe /// Intel E6600@3.0 (333x9)
OCZ SLI-Ready 3GB PC2-8500U /// Ultra-120 eXtreme
Sapphire HD4870 512 /// 750+500 GB Sata2

karafeka ::

Sem že probal tudi to, vendar ne dela, na tak način "ne prepozna naslovnika".

samomas ::

Kliknite Čarovnik za pravila in še Novo.
Kliknite Začni s praznim pravilom, nato Preveri sporočila, ko prispejo in kliknite Naprej.
Potrdite polje pošiljateljev naslov vsebuje določene besede in na seznamu spodaj kliknite podčrtani besedi določene besede.
Natipkajte @, kliknite Dodaj, nato V redu in še Naprej. Naslednje korake boste morda morali prilagoditi glede na izbrane ukrepe in izjeme.
Izberite želeno dejanje, ki naj ga Outlook izvede, ko prejmete sporočila z naslovov zunaj vašega podjetja. Če je potrebno, kliknite podčrtane besede in navedite več informacij, nato pa se pomaknite na naslednjo čarovnikovo stran z gumbom Naprej.
Na čarovnikovi strani z izjemami navedite pogoje, pod katerimi naj Outlook ne obdela sporočila, nato pa se pomaknite na zadnjo čarovnikovo stran z gumbom Naprej.
V polje Določite ime pravila natipkajte želeno ime in kliknite Dokončaj.

Office pomoč

LP

dëych ::

Eno kratko vprašanje: obstaja SLO MUI pack za office 2003 oziroma za outlook 2003?

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3663514883 (8856) zooos
»

Gmail (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10524894 (11524) donvito
»

Pomoč pri dizajnu (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
625745 (4165) Meizu
»

DVD-DIVX

Oddelek: Pomoč in nasveti
71762 (1600) matevzm

Več podobnih tem