» »

Se mi splača menjati teleofn za računalnik???

Se mi splača menjati teleofn za računalnik???

Reaper ::

Pozdravljeni. Situacija je takšna, imam sony ericssona w950i ki ga cenim na okoli 220€. Imam možnost da ta telefon menjam za kompleten računalnik

Komponente so:

-DFI Lanparty ULTRA D
-AMD Athlon 3200+ (venice jedro)
-Mushkin XP4000 Redline, 500Mhz 2-2-2, 1GB kit (2 x 512MB) LINK
-Gainward 6600GT
-ostalo ni tako pomembno

se mi splača menjati telefon za to? če je kakšen potecialen kupec za te komponente mi lahko to sporoči preko privat sporočila

LP

Adrijan0 ::

Ne, ker tisto ni tolko vredno.

Reaper ::

hvala za odgovor

Adrijan0 ::

Če bi rad prau ta pc pa se zmeni naj ti nekaj še plača. Koliko ne vem, ampak tisti pc ni vreden veliko. Na to ti bo moral kdo drug odgovoriti..

Reaper ::

ja sej zato pa oklevam. ker že imam PC (ta v podpisu), pa sem tega mislil naprej potem prodati

Adrijan0 ::

Niti ne menjat potem.. Raje prodaj telefon magar za 20€ cenej boš naredu bol pametno potezo. Če bi meu fotoaparat bi ti ga jst kupu, k glih zdej enega kupujem..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

;-) ::

Jaz lih prodajam n73 :P

Reaper ::

hehe :) ja fotiča pa žal nimam, sej mi je to drugi telefon poleg n95, pa se sam prah nabira na njem zato pa hočem neki iz njega dobit

Adrijan0 ::

jz bi 6110, n73 stane nou itak samo 100€ pr simobilu z naročnino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

Reaper ::

6110 je super za navigacijo, in sama po sebi dober telefon če ne potrebuješ preveč dobre kamere, potem alternativa z boljšo kamero pa je n95, ki pa je en cenovni razred višje. pri 6110 se pa ne uštej, da ne bi slučajno plačeval 300€ za njo, če kupuješ mogoče rabljeno, ker je cena absolutno previsoka, če se ti ne mudi malo počakaj, ker so se prodajale tudi že za 220€ in se ti ne splača brez veze stran metati denarja, 280€+ dobiš N95, ki ti poleg vsega kar ima 6110 ponuja še veliko več

LP

Adrijan0 ::

Sej čakam da dobim kak ql oglas. N95 je prevelika, kot sm opazu je 6110 občutno manjša.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

stari gsm aparati

Oddelek: Mobilne tehnologije
324073 (2259) 69charger
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512451 (8620) Azrael
»

Prodaja iPhonov peša (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
8510784 (8751) Rauby
»

Odkrita ranljivost v Nokia Series60 mobilnih telefonih

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
437563 (5071) poweroff
»

iPhone: v Franciji izbran Orange (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
986466 (6466) Gandalfar

Več podobnih tem