» »

secret image

secret image

bloo screen ::

Potrebujem program x ki bi znal naslednje:

Nekdo vstavi v CD rom CD medij in z njim počne ...karkoli (instalira....)
Ta program x bi pa v ozadju sam naredil image (ali kopijo vsebine CDja v en dir) tega vstavljenega CD-ja brez kakršnega koli
opozarjanja in potrjevanja ikon. Torej zagon programa x če je medij v pogonu.
Obstaja sploh kaj takega ????

TNX>:D >:D 8-)
Life is a rollercoaster

Gandalfar ::

ne razumem te cist dobr. Zakaj bi to sploh rabil? Sicer pa vse take stvari, ki delajo brez vednosti uporabnika smrdijo po virusih in grdih stvareh...

iBojan ::

To se že da narediti samo mislim, da bi vsak takoj opazil kajti ko kopiraš celotni cd je to veliko podatkov. Pa še trdi disk moraš met dokaj velik, saj kaj pa boš če slučajno kdo posluša MP3 glasbo pa vtakne kakih 20 CDjev da najde tistih eno par pesmi. Se ti takoj nabere izredno veliko podatkov (20*650MB). Torej mislim, da je tako delo nesmisel.

lp, _GeS_

SLO-Security ::

Kot je omenil že nekdo zgoraj. To smrdi po nekih virusih ali pa trojancih. Datoteke bi morale biti zelo majhne, da uporabnik nebi obpazil. Povrh vsega pa je še skregano z logiko. Sam jezo uporabnikov si boš nabral :P .
KO SE ZAVEŠ [NE]VARNOSTI HTTP://www.SLO-Security.com
NOVO: Na SLO-Security.com sedaj tudi FORUM-2! s strokovnjaki !

ABX ::

Editirija autorun.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

bloo screen ::

Torej zadeva je taka. Imel bi to na moji mašini !!!! Zakaj???? Veliko ljudi nosi razne CD na mojo mašino probat... pa bi tudi jaz rad mel kaj od tega >:D (razni programi)>:D >:D
Life is a rollercoaster

iBojan ::

Ja če pa je tako pa pol tistemu, ki pride s kakim cdjem povej da bi ti ta cd imel ;) Mislim, da je tako najbolj pošteno. Kajti drugače je tole čisto navadna kraja ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RAM

Oddelek: Pomoč in nasveti
423955 (2924) alkoo
»

Windows 8 je tu (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
27063094 (47027) HupChup
»

Microsoft Security Essentials na voljo za prenos (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
6511084 (8563) Hardstyle
»

Vdiranje v uporabniški račun

Oddelek: Informacijska varnost
224060 (3239) blackbfm
»

Dražja fiksna telefonija?

Oddelek: Loža
221368 (1020) ahac

Več podobnih tem