» »

hitrosti kartic v mobilcih

hitrosti kartic v mobilcih

profii ::

zanima me če je kaj važno kako hitro (mikro) SD kartico kupiš za v telefon. je omejiev hitrosti v hitrosti telefona ali v kartici?

LP

ttommy ::

Za telefon ne vem ali vpliva telefonova hitrost,ampak,če boš potem datoteke downloadal s telefona na PC,ali obratno,je sigurno bolje,da imaš hitrejšo,ker ko ti telefon priklopiš s kablom na PC,ti ga zazna kot izmenljiv disk,prav tako kot na fotoaparatu in je sigurno bolje,da kupiš hitrejšo.
LP
Gamer

profii ::

ja vendar je razlika v ceni 100%.
sem malo iskal po netu, pa se mi zdi da imajo nekje še staro ceno za 2gb kartico 40€, drugje jo dobiš pa za 15-20€. verjetno je razlika samo v marži.

bluefish ::

ob neki normalni uporabi hitrost nima toliko veze z delovanjem. Praktično vse sedanje kartice so dovolj hitre, da prebavijo marsikaj. Res pa je, da se pri cenejših lahko predogled vsebin nalaga dolgo časa, če jih je več v mapi. Hitrost prenosa na telefon pa je veliko odvisna tudi od USB vodila.
Skratka, vzemi cenejšo. Kljub temu pa pazi na znamko kartice. Res je, da imajo povečini enake čipe, vendar pa razne poceni plastike hitro odslužijo svoje.
Hitrost kartic je mimogrede bolj pomembna pri hitrih digitalnih fotoaparatih, pri mobilcih pa niti ne.

AapocalypseE ::

Pomoje je smiselno kupiti hitrejšo kartico sploh, če kopiraš večje datoteke. Jaz sem za mojo N95 kupil to kartico in je super.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero microSD kartico ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
19237253 (12309) LuIK
»

HTC Desire HD (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18530146 (18504) fishy12
»

Sredi Ljubljane ni mogoče do interneta prek bakra (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5414147 (11510) x.sci
»

SD kartica. Vecja ali hitrejsa?

Oddelek: Kaj kupiti
121228 (907) antonija

Več podobnih tem