» »

problem z bluetoothom

problem z bluetoothom

bobovski ::

imam prenosnik HP 8710p in težavo z bluetoothom... ko kliknem na ikono bluetooth mi računalnik sporoči naslednje:

Bluetooth device not found. Please verify that your bluetooth device is properly connected and turned on.

poskušam prižgati bluetooth vendar ga sploh ne najdem... kje lahko preverim ali je bluetooth sploh vgrajen v moj računalnik? kako naj odpravim to težavo?

hvala

T0RN4D0 ::

Ena možnost je da maš stikalo za vklop/izklop bluetootha (skupaj z wireless), če ni to pa mogoče nimaš driverjev? :)

bobovski ::

pri HP wireless asistant sploh ne morem dat bluetooth na on ker je kao disabled...

driverje sm pa tud vse naložu kr je blo zravn... k pa hočem driver- kao nekej za bluetooth(my bluetooth places) naštimat mi pa k se inštalira napiše naj priklopim bluetooth, pa ga ne morem...

ke se vid a sploh mam bluetooth noter?

roli ::

Ponavadi je za vklop BTja nekje neko stikalo. Pri kar nekaj modelih pa lahko BT vklopiš z stikalom za Wifi. Res pa je, da ni nujno, da imaš vgrajen BT modul.Morda bi lahko v sandri (poišči na googlu) pogledal, če je not samo se najbrž nebo prikazal tudi, če je samo izključen.
http://www.r00li.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik HP G72 in težave z bluetoothom

Oddelek: Strojna oprema
121530 (1253) clip
»

Težave - internet

Oddelek: Omrežja in internet
301454 (1192) megy
»

Toshiba-Vista wireless težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
81076 (970) MihaFirst
»

Win XP SP2 in Blutooth

Oddelek: Pomoč in nasveti
81928 (1773) jast
»

Problem z BLUETOOTH

Oddelek: Mobilne tehnologije
91866 (1513) duke666

Več podobnih tem