» »

brisanje podatkov

brisanje podatkov

residual ::

Živijo,

imam en problem, namreč iz USB portable diska sem zbrisal za okoli 6 GB podatkov...

XPji te podatke prenesejo v koš, kjer jih šele ko izpraznim koš, sistem z USB diska pobriše.

Med proceduro brisanja je meni PC zmrznil... po restartu je bil koš prazen, podatke na disku je sistem odstranil iz koša pa ne, zato mi sedaj kaže kapaciteta portable diska 6 GB manj, saj kao ni osvežil podatke ker ni bil koš izpraznjen po brisanju podatkov...

ker je koš po restartu prazen... kako naj nazaj dobim tistih 6 GB brez formata portable diska... a je kje kakšna seja shranjena na XPjih kjer se da Koš pobrisat...

upam da je razumljivo kje je problem...

Shark-357 ::

V kolikor nisi formatiral ali čez pisal probaj z "Get data back".

Zgodovina sprememb…

residual ::

Ne ne, nočem podatkov, ampak samo informacijo o nezasedenosti prostora na disku naj poveča nazaj za tistih zbrisanih 6 GB..

torej predno sem uspel izpraznit koš mi je PC zmrznil... po rebootu pa je bil koš prazen... in na portable disku kot da nisem nič zbrisal... rsync problem?!?

krneki0001 ::

Recimo kak scandisk in defrag bi ti pri tem moćčno pomagala. Pa system restore malo preveri.

residual ::

sem probal Clean disk pa nič ni našel... defragment tudi ne... sedaj še googlam...

system restore ne vem zakj bi uporabil, saj sistemom nič ni narobe...

kot da je teh 6GB podatkov na disku nekje skritih, in jih ne morem odstranit...

mogoče bi bilo bolje da bi z USB diska direktno brisal (Shift+X) in ne preko Koša !

če ne bo rešitve bom pač formatiral...

krneki0001 ::

Ko si brisal se je to zapisalo v restore in sedaj ti system restore zaseda dodatnih 6Gb podatkov. Izklopi system restore in potem vklopi nazaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

C-disk se mi sam polni ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
479451 (8546) cookyx
»

Kam gre 1gb diska?

Oddelek: Pomoč in nasveti
311883 (1444) alum
»

Kam izginja plac na c:-ju ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
221770 (1444) CaqKa
»

Kam za vraga je šel disk???

Oddelek: Pomoč in nasveti
91002 (883) CaqKa
»

XP sistem si kar sam jemlje svoj prostor na C disku ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61185 (1086) boštjan

Več podobnih tem