» »

Zanimiva ponudba hofer

Zanimiva ponudba hofer

««
15 / 18
»»

šernk ::

kar sem sam iskal je mat zaslon kar težko dobit pri nizkocenovnih prenosnikih, ne vem kje je prednost teh glossy da se pol gledaš v njemu :8)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

proinstal ::

FlamE#7 je izjavil:

ledd je izjavil:

Torej sem lastnik prenosnika medion akoya p6630 kupljen v trgovini Hofer. Na splošno sem zadovoljen z nakupom. Zanima pa me, če lahko kdo, ki je prav tako lastnik tega prenostnika iz prve roke pove, če ima prav tako ekran sijaj kot "ogledalo"? To se mi zdi malo moteče, ker sem na internetu zasledil na neki nemški strani da naj bi bil ta prenosnik mat in ne sijaj. Lahko kdo pove kaj več o tem.

Hvala že vnaprej za odgovor.


Zdravo, Sem tudi lastnik tega prenosnika, in se mi prav tako zdi da je ta zaslon glossy ne pa mat saj je kot ogledalo...
Kar se pa ostalih zadev tiče, me pa zanima koliko ima ta računalnik MAX RAMA, saj (če ga gre več not) bi ga nadgradil, pa nevem kje to pogledati, saj ne piše drugega o matični plošči kot medion akoya p6630 pa intel HM55... Help anyone

Lp


Nam lahko poveš, če si odkril, če im prenosnik kako prosto režo za ram in koliko ga podpira? Dej malo povej kako se obnese prenosni, je to to kar si pričakoval, te je navdušil ali razočaral, ker sem a tudi sam hotel kupiti pa ni bilo nobene info. iz prve roke, tko da sm kr mal počaku, se pa ga da preverjeno še dobit, zato te sprašujem.
Hvala

ledd ::

proinstal je izjavil:

FlamE#7 je izjavil:

ledd je izjavil:

Torej sem lastnik prenosnika medion akoya p6630 kupljen v trgovini Hofer. Na splošno sem zadovoljen z nakupom. Zanima pa me, če lahko kdo, ki je prav tako lastnik tega prenostnika iz prve roke pove, če ima prav tako ekran sijaj kot "ogledalo"? To se mi zdi malo moteče, ker sem na internetu zasledil na neki nemški strani da naj bi bil ta prenosnik mat in ne sijaj. Lahko kdo pove kaj več o tem.

Hvala že vnaprej za odgovor.


Zdravo, Sem tudi lastnik tega prenosnika, in se mi prav tako zdi da je ta zaslon glossy ne pa mat saj je kot ogledalo...
Kar se pa ostalih zadev tiče, me pa zanima koliko ima ta računalnik MAX RAMA, saj (če ga gre več not) bi ga nadgradil, pa nevem kje to pogledati, saj ne piše drugega o matični plošči kot medion akoya p6630 pa intel HM55... Help anyone

Lp


Nam lahko poveš, če si odkril, če im prenosnik kako prosto režo za ram in koliko ga podpira? Dej malo povej kako se obnese prenosni, je to to kar si pričakoval, te je navdušil ali razočaral, ker sem a tudi sam hotel kupiti pa ni bilo nobene info. iz prve roke, tko da sm kr mal počaku, se pa ga da preverjeno še dobit, zato te sprašujem.
Hvala


Notri sta dve ploščici rama po 2GB, tako da so vse reže zasedene. Kot prenosnik se mi zdi da se kar dobro obnese v najbolj varčnem načinu mi zdrži slabe 4 ure to pomeni samo brskanje po internetu. Igral nisem nič, ker mi do tega ni. Malo me je na začetku motil glossy zaslon ampak se navadiš tako da me to ne moti več. Moje mnenje je, da je to zelo dober nakup. Upam, da sem kaj pomagal s tem odgovorom.

FlamE#7 ::

proinstal je izjavil:

FlamE#7 je izjavil:

ledd je izjavil:

Torej sem lastnik prenosnika medion akoya p6630 kupljen v trgovini Hofer. Na splošno sem zadovoljen z nakupom. Zanima pa me, če lahko kdo, ki je prav tako lastnik tega prenostnika iz prve roke pove, če ima prav tako ekran sijaj kot "ogledalo"? To se mi zdi malo moteče, ker sem na internetu zasledil na neki nemški strani da naj bi bil ta prenosnik mat in ne sijaj. Lahko kdo pove kaj več o tem.

Hvala že vnaprej za odgovor.


Zdravo, Sem tudi lastnik tega prenosnika, in se mi prav tako zdi da je ta zaslon glossy ne pa mat saj je kot ogledalo...
Kar se pa ostalih zadev tiče, me pa zanima koliko ima ta računalnik MAX RAMA, saj (če ga gre več not) bi ga nadgradil, pa nevem kje to pogledati, saj ne piše drugega o matični plošči kot medion akoya p6630 pa intel HM55... Help anyone

Lp


Nam lahko poveš, če si odkril, če im prenosnik kako prosto režo za ram in koliko ga podpira? Dej malo povej kako se obnese prenosni, je to to kar si pričakoval, te je navdušil ali razočaral, ker sem a tudi sam hotel kupiti pa ni bilo nobene info. iz prve roke, tko da sm kr mal počaku, se pa ga da preverjeno še dobit, zato te sprašujem.
Hvala


Ne, nisem ga odprl še, da bi pogledal koliko rež ima, cpuZ mi kaže da sta še dve prosti, sam pa menim da ima le dve reži. (tako izgleda na notebookcheck, poglej si vpiši medion akoya P6630 v google) Ta njihov review je zelo korekten, osredotočil se bom le na bolj "osebne" napake in prednosti.
Na zaslon se navadiš, zdi se pa mi da je poleg tega da je zelo odbojen (čeprav naj bi bil mat- tako piše na notebookcheck) zelo temen. Možno da je to zaradi tega ker medtem ko brskaš po netu se uporablja integrirana grafična kartica, ko pa igraš igre, te težave nisem zasledil...
Motita me tudi dve lučki na spodnji levi strani računalnika (za wireles pa se nekaj) ki svetita močno modro, vendar jo pa zakrivaš z levo roko, kadar tipkaš.
HD vsebine predvaja odlično (full HD) brez črt na zaslonu. Tipka se tudi zelo dobro. Opozoril pa bi na tuchpad ki je precej tog (mogoče se unese =)) tam kjer pritisneš. Je pa multitouch kar je precej dobro (ni pa dobro to da tist slajd za gor/dol ki ga jaz kar precej uporabljam meji na ločevalno plastiko tako da moraš dobesedno po robu touchpada slajdad gor in dol (pa ta rob je zelo nerazločen))
Je tih, aja pa kontrast je res bolj švoh ampak za ta dnar je to to

Zanima me bolj, če se v te dve reži da zategniti 2x po 4GB

Lp Če te še kaj specifičnega zanima me vprašaj

CaqKa ::

proinstal je izjavil:

CaqKa je izjavil:

:) poglej bluetooth 3.0 specifikacijo in opombo zanjo :>

Kaj naj bi to pomenilo "da kake starejše zadeve ne prepozna" ?

nevem, ampak v naštevanju govorijo o bluetooth 3, v opisu pa potem kar preklopijo na usb3

[SpydeR] ::

Napaka pri kopiranju/prevajanju, v izvirniku je našteto oboje.

proinstal ::

Kako se obnese usb 3.0 kakšna je dejanska hitrost, če maš zunanji disk z usb 3.0 ?? Je res parkrat hitreje?

Hvala

Dr_M ::

Je tako hiter, da HDD dela s polno hitrostjo, namesto 30-35MB/s na USB 2.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

proinstal ::

Dr_M je izjavil:

Je tako hiter, da HDD dela s polno hitrostjo, namesto 30-35MB/s na USB 2.


Usb disk 3.0 pa nimaš, da bi povedal kake so tam hitrosti?

Hvala

kmetek ::

USB 3.0 med 60 in 70.

Lion29 ::

ja v praksi, ker diski niso sposobni vec...
prednost USB3 je, da nudi zadosti veliko pasovno sirino, da je navadni diski ne zapolnijo, tudi tisti najhitrejsi ne...torej ce bi tvoj disk delal 150MB/s bi USB3 to zmogu
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

st0jko ::

v hoferju bo od 31.4 naprej v ponudbi Chili green medijski predvajalnik. Zanima me če kdo pozna to zadevo. Je sposobna predvajat večino *gusarskih* mkv-jev? DTS zvok me zanima v glavnem... Ne najdem nobenih specifikacij.. -.-

LP
keks?

PNG ::

Dr_M je izjavil:

Je tako hiter, da HDD dela s polno hitrostjo, namesto 30-35MB/s na USB 2.


USB2.0 ima teoretično zgornjo mejo hitrost okrog 60mb/s...(480mbps)

IvoJan ::

PNG je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Je tako hiter, da HDD dela s polno hitrostjo, namesto 30-35MB/s na USB 2.


USB2.0 ima teoretično zgornjo mejo hitrost okrog 60mb/s...(480mbps)


teoreticno ;) v realnosti je pa drugace.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

kmetek ::

stojko: 31.4 si nov datum izumil?

stojko: ne verjamem, da sploh predvaja mkvje, kaj šele dts....morda se motim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Lion29 ::

kmetek je izjavil:

stojko: 31.4 si nov datum izumil?

stojko: ne verjamem, da sploh predvaja mkvje, kaj šele dts....morda se motim.


zakaj nebi bil sposoben? valda da predvaja, za ta denar mora!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

sicer pa noro v AT je ista cena teh tevion diskov, 100e!

pa se mimogrede, zraven je video (na AT strani) pr tem media playerju, kjer je predstavljeno katere formate podpira, zraven pa je seveda mkv

drgaci je pa se kar nekaj stvari pr nih cenej za 10e.... mislim sramota, kak standard v slo :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

kmetek ::

Ok, si bom kupil 1 pa da vidimo hehe.

ttommy ::

Če full HD predvajalnik, potem ni dvoma, pa še na spletni strani je označen MKV. Dvomim pa za DTS zvok...
Gamer

sergejevic ::

5.5.2011 začnejo prodajati prenosnik Medion Akoya E6220 za 500 Eurov. Je vreden nakupa?
http://www.hofer.si/si/html/offers/58_2...

kmetek ::

ne preveč.

opeter ::

Edini plus je velikost diska in priložen Windows 7 HP. Ostalo je povprečno.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

gregyk ::

opeter je izjavil:

Edini plus je velikost diska in priložen Windows 7 HP. Ostalo je povprečno.


+ 8 celična baterija je plus

opeter ::

Aja, no pa še baterija.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Okapi ::

ne preveč.
Zdaj pa povej, kateri za 500 evrov je boljši.

O.

butec ::

ttommy ::

+12 mesecev garancije (24 pri vsih, 36 pri Medionu). Se je že velikokrat zgodilo, da je šel trdi disko po gobe kakšen mesec po preteku garancije....
Gamer

Okapi ::

po 30 sekundah iskanja....
Boljši pa so zakaj? Ker imajo manjše diske, manj pomnilnika, krajšo garancijo, dva od treh nimata Windowsov ...

O.

RockyS ::

Eden je brez HDMI izhod, vsem trem pa je skupno da imajo samo 6 celično baterijo.

Če bi hofer uvedel plačilo na obroke za tehnično robo bi bili ostali kar precej stisnjeni v kot.

butec ::

:) očitno se ne razumem na PC

Če naredim primerjavo z žensko

eni smo pač nori na prsi, zadnjico , noge....

eni pa na gležnje :)

kmetek ::

Zdaj greste primerjavo, Hofer naroči nekaj tisoč takih laptopov itd....normalno, da dobi boljšo ceno in pa delajo s 3-4% marže......normalno da je nižja MPC.

In pa samo plačilo na k€$.

Okapi ::

Hja, eni pravijo, da imajo drugje za enako ceno boljše;)
Drugače pa, BTW, v Hoferju tudi kreditne kartice jemljejo.

O.

kmetek ::

Diners/Amex?

Brias ::

ne vem....


Compaq 4520s
[WT113EA]
predstavitveni
http://www.so-doo.si/detail.php?page_la...

Core i5-460M 2.53GHz, 4GB DDR3 ram, 320GB 7200rpm SATA disk, 40cm HD WXGA, DVD+RW DL enota, ATI Mobility Radeon HD530v, Wlan, mreža, Bluetooth, Webkamera, NUMERIČNA tipkovnica, 3x USB, Windows 7 Profesional.
590 eur

ali


Dell Inspirion 17R crn
[DELL7010c]
predstavitveni
http://www.so-doo.si/detail.php?page_la...

Core i3-370M 2.4GHz, 6GB DDR3 ram, 500GB SATA disk, 44cm (44cm ) HD LCD zaslon, DVD+RW DL enota, Intel HD Graphics, Wlan, mreža, Cardreader, HDMI, eSATA, 3xUSB, Webcam, Windows 7 H Premium, ČRNE BARVE! TORBA!
580 eur


oz. ali ce res gledas 500 eur

HP G62-450SL
[XF462EA]
predstavitveni
http://www.so-doo.si/detail.php?page_la...
Intel Core i3-330M 2.26GHz, 4GB DDR3 ram, 500GB HDD 7200rpm, 40cm WXGA, DVD+RW DL enota, Intel GMA 4500, Wlan, mreža, Webkamera, HDMI, 3x USB, WIN 7 H Premium!
eno leto, 499 eur


poglej tukaj pri njih, oni prodajajo predstavitvene notesnike, imajo eno leto garancije, za nekatere lahko doplacas cca 40 eur za dodatno leto, tudi ce ne pise da se da, vprasaj, za tocno tisti model ki te zanima in verjetno ti bodo podaljsali...

http://www.so-doo.si/index.php?page_lan...

Okapi ::

Diners/Amex?
Nabavi si kakšno uporabnejšo;)

oni prodajajo predstavitvene notesnike
Ja, rabljenega seveda lahko dobiš tudi ceneje. Pa mogoče se ljudje ne zavedajo čisto dobro, kakšna je pri prenosnikih razlika med 1 in 3 leta garancije. Prenosniki se, tudi HP-ji, Delli, Toshibe ..., kar pogosto kvarijo.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

mtosev ::

Hofer komp je čisto spodoben. 3 leta garancije, Windows, ogromen disk, povprečen cpu za 500E ni slabo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Valuk1 ::

Pa kakšen je ta procesor noter?
Pa grafična? Bo za kakšen divx, dvd in kakšno povprečno igrco?

mtosev ::

Valuk1 je izjavil:

Pa kakšen je ta procesor noter?
Pa grafična? Bo za kakšen divx, dvd in kakšno povprečno igrco?

za divxje bo, za kakšno igrico ne najbolj. mogoče kakšne 4-5 let stare igrice
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

floyd1 ::

Ker je ravno nekdo omenil, ti prenosniki iz SO d.o.o. so rabljeni (včasih popravljeni), pa kakorkoli že oni temu rečejo. Eni so bili z njimi super zadovoljni in jim delajo ko šus, eni so jih po nekajkratnem "servisiranju" vrnili in dobili denar nazaj. Ne govorim na pamet, poznam nekoga, ki je pri njih jemal malo več te robe in mi ni priporočal nakupa tam.

cvetko2005 ::

Zdravo!

V Hoferjevi ponudbi od 13.6. je digitalni fotoaparat Medion http://hofer.si/si/html/offers/2867_221... za 70€..Je vreden nakupa? nikjer tudi nisem zasledil kateri model je da bi preveril vse specifikacije...

Odločam se za nakup digitalca do 100€, zelo mi je pomembno da kvalitetno zajame sliko, da jo ne spaca ob rahlem premiku fotoaparata, ter čim daljša avtonomija baterije. pa ne rabim več kot 5 megapixlov...

LP

RockyS ::

floyd1 je izjavil:

Ker je ravno nekdo omenil, ti prenosniki iz SO d.o.o. so rabljeni (včasih popravljeni), pa kakorkoli že oni temu rečejo. Eni so bili z njimi super zadovoljni in jim delajo ko šus, eni so jih po nekajkratnem "servisiranju" vrnili in dobili denar nazaj. Ne govorim na pamet, poznam nekoga, ki je pri njih jemal malo več te robe in mi ni priporočal nakupa tam.


No, jaz pa sem tam nabavil HP minija in je zadeva super, bil je nov saj ni imel niti enega znaka obrabe (ne pri bateriji,ne na tipkah,ekranu,ni bilo praha,drobtinic skratka nič, nov - še smrdel je po novem(dobil sem ga v original,nepoškodovani škatli,+mislim da na nalepki piše leto in mesec proizvodnje)).

kalko ::

cvetko2005 je izjavil:

Zdravo!

V Hoferjevi ponudbi od 13.6. je digitalni fotoaparat Medion http://hofer.si/si/html/offers/2867_221... za 70€..Je vreden nakupa? nikjer tudi nisem zasledil kateri model je da bi preveril vse specifikacije...

Odločam se za nakup digitalca do 100€, zelo mi je pomembno da kvalitetno zajame sliko, da jo ne spaca ob rahlem premiku fotoaparata, ter čim daljša avtonomija baterije. pa ne rabim več kot 5 megapixlov...

LP

Za ta denar raje Nikon Coolpix L22.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kalko ()

cvetko2005 ::

hvala lepa za odgovor, ta nikon je veliko boljša izbira.

LP

kmetek ::

imaš že L23 za 69€.

bond007 ::

Ki pa ni nujno boljši - ima manjši ekran, manj mp, manjši senzor. L23 pa ima bolši makro, več zooma, face detection,...

Utk ::

kmetek je izjavil:

Zdaj greste primerjavo, Hofer naroči nekaj tisoč takih laptopov itd....normalno, da dobi boljšo ceno in pa delajo s 3-4% marže......normalno da je nižja MPC.

In pa samo plačilo na k€$.

Dobro, da si povedal. Od zdaj naprej bom v vsaki trgovini najprej preveril, če trgovina zasluži dovolj z maržo od stvari, ki je kupujem. Če ne, bom šel v drugam, tam, kjer imajo višje marže.

kmetek ::

Še dobro, da pogrevaš več kot 1 mesec dni star post.

Utk ::

Te neumnosti kvasiš že vsaj 5 let, tako da en mesec pa res nič ne pomeni.

kmetek ::

19.11.2007
matematika ni tvoja vrlina, razumem to.

cvetko2005 ::

L22 ima tudi torbico ter polnilec z baterijami, zato se mi zdi boljši nakup za ceno 69 EUR?

Zgodovina sprememb…

««
15 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik 500€

Oddelek: Kaj kupiti
313285 (2572) Brias
»

Prenosnik iz hoferja(MEDION) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5811224 (7384) Cico
»

iščem nov prenosnik prosim za pomoč (do500evrov)

Oddelek: Pomoč in nasveti
71698 (1555) thor24
»

nakup PCja - Hofer ponudba (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
587782 (4669) MadMax
»

Prenosnik MEDION AKOYA E6220 - Hofer

Oddelek: Kaj kupiti
177717 (7029) Alamar

Več podobnih tem