» »

vojna odškodnina

vojna odškodnina

lepovreme ::

bok,a mi lahk kdo pove,teri odvetniki so primerni za vojne odškodnine?
če pozna kdo kako ime?

Sedaj so objavili spisek imen,in je možno izterjat odškodnino,ampak mora bit zahtevek nekako napisan,
zato sprašujem za kakega odvetnika,ime...

STASI ::

Čeferin.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

lepovreme ::

oče je bil zaprt po krivem pa je opravičen do odškodnine...

85 leta je že s svemi papirji in dokazilio zaprtju probal z enim odvetnikom pa zaradi komunizma ni šlo..

Ti lahk kar citiram kaj je rekel takrat odvetnik:"Gospod,prvič nebo poceni tale zadeva drugič pa ne vem če boste kje našli odvetnika ki si bo upal vložit zahtevek.Počakajte da bojo lepši časi,takrat bo šlo sedaj pa se odvetniki ne upamo postavit proti sitstemu ker si lahko takoj ob službo".-konec citata-

tako torej sedaj išče še enkrat kakega odvetnika,ampak ste mi kar najdražjega dali:)kake drugega ne poznate?Verjamem da je denar pravice vladar,in da še tisti ki si lahko privoščijo dragega odvetnika niso zgubli oz. vedno dobili(ker mamo pač super zakonodajo),ampak kakega cenejšega, če poznate bi blo fajn.

vseeno hvala...

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

kixs ::

Poglej, ce ze obstaja kaksno drustvo ali skupina s takimi ali podobnimi problemi/zahtevami in se jim pac pridruzi.

Vem, da obstaja neko drustvo, ki poizkusa doseci odskodnine za nasilno mobilizirane v nemsko vojsko med 2.sv.vojno.

lp

lepovreme ::

enkrat vem da je na tem forumu že eden vprašal za pomoč,ker je mel isti problem in takrat ni mogel nič nardit v komunizmu.

Bil pa je en moderator,ki pa je namesto kakega nasveta trdil kontra(da so odvetniki bli odprti in se to ni moglo zgodit) :)
-> to mi je bila prava izjava:)Kot da bi rekel 2+2=4,on pa ne 5 je:)

Mam tudi kolege ki majo podobne probleme s temi odškodninami,pa niso nič rešli ker jih je sistem poj...

Fajn bi blo če bi šlo takrat zrihtat,pred 20 leti,pol bi imeli sedaj dnar na mizi ne papirjev...

Kako pa je ime društvu,ki se s tem okvarja?

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: lepovreme ()

jype ::

Ja, tisti moderator je imel kar prav.

A lahko poveš, za katerega odvetnika je šlo? Ker če ne moreš - potem ti ne verjamemo, da si kakšnega sploh vprašal.

kixs ::

Wikipedia

Njihova uradna stran, pa trenutno vsaj, ni dosegljiva:
http://www.zveza-mobilizirancev.si/

lepovreme ::

ja to je bil Oskar Norčič,odvetnik takrat.

Sedaj je v penzijonu,je pa sedaj odvetnik belec ki se je tudi pri njem učil,vsaj tako ima na strani http://www.odvetnik-belec.si/zaposleni....


jype->Tako da lahko tvojemu prijatlu poveš,da nima smisla da zagovarja odvetnike(v tistem času,ker sedaj je ok),oz očitno je sam v tej stroki...,ker drugače nebi...
Jaz nočem po odvetnikih tolčt,razumem pa to da se je takrat vsak bal za službo!
Pa tudi edini ni tale,ker poznam najmanj 5 ljudi ki so pozneje začeli postopek,ker so takrat bili na istem(odvrnjeni)...

Na slabšem pa smo lahko samo oškodovanci,ker se v tem času lahko zakonodaja spremeni,ali oškdovanec umre itd...


hvala kixs97.


ajde

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: lepovreme ()

jype ::

Odlično.

Upam, da čimprej urediš.

lepovreme ::

ja,tnx,jaz tudi upam,če ne bojo česar spet spremenili...

btw,jype ne smete tako udrihat po ljudeh,tako kot po onem,ki je je mel tud nek tak problem z odškodnino.Folk išče pomoč,ne nasprotna mišljenja.
Če se ni dal zrihtat,zej pa se da pol je dobrodošel kak nasvet,nepa trditve da se je dalo:),kar je izjavil tam en moderator,kar je smešno...

ajde,srečno pa zdravo

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: lepovreme ()

kozi ::

Stefanovič Vladimir
Svetozarefska ulica 10
Maribor

02 2295480
81

kozi ::

Svetozarevska ulica 10

lepovreme ::

par sem jih že našel na netu pa vseeno tnx!

ajde


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plačilo odškodnine za uporabo erotičnih strani

Oddelek: Loža
215089 (3279) SloBiscuit
»

Odškodnina za nesrečo na vlaku

Oddelek: Loža
397348 (5878) r3dkv1c4
»

prometna in odškodnina čez čas

Oddelek: Loža
293745 (2091) andromedar

sodnija in 2 sv vojna in po krivem zaprti ljudje (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
524360 (3760) Barakuda1
»

Kršenje pogodbe??? Zahtevani znesek???

Oddelek: Loža
332580 (1388) iso2000

Več podobnih tem