» »

Kateri prenosnik? Do 800€

Kateri prenosnik? Do 800€

digitaly ::

zanimam me kateri prenosnik bi mi priporočali za ceno do 800 €.

T-h-o-r ::

onega, ko v comtronu prodajajo, ko jumboplakati visijo povsod
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

jype ::

Dva Eeeja in pol :)

digitaly ::

jst gledam na cesto k vozim tk da ne vem za ker prenosnik gre!

T-h-o-r ::

ta
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

digitaly ::

prevelik ekran 15-ka maksimalno

T-h-o-r ::

ja pol si pa poglej še druge, na drugih straneh :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

digitaly ::

grafična pa mora imeti svoj pomnilnik pa direkt 10 podpora!
jst pa se ne spoznam najbol na prenosnike...

digitaly ::

Intel X3100 do 358 MB deljeno a to pomeni da nima svojega pomnilnika?
pa kakšna grafična je to...

eVro ::

Če hočeš "gamer" prenosnik ("there is no such thing as gaming laptop"), potem vzemi HP 6820s za 1000 €.
Če hočeš normalen prenosnik, vzemi Toshibo L40 ali A200 ()za ta denar ko ga ti omenjaš). Jaz sem gledal na mimovrste in naj te cena L40 ne prestraši (150 € razlike). To je zato, ker ima A200 Visto zravn, ki jo boš itak zamenjal z XPji, če ti je kaj do funkcionalnosti (pa XPjev ni problem dobit, ane :) ).

matejkor ::

a HP 6820s nja bi bil za igre sam men se zdi grafična mal šibka za mal novejše igre

jan01 ::

Tisti comshopov tron je zanič. Zakaj? via nabor, za 17 palčnega slaba ločljivost, ...
Morda:
LENOVO R61I NF5CJZY-procesor ni tako dober. A, če rabiš, ga lahko čez kako leto sam zamenjaš s boljšim...

Bo41 ::

Kaj pa kakšen Acer Intel dual z grafiko Intel GMA X3100 ?

IVo ::

Gaming - series Tele lahk jst zrihtam.

digitaly ::

jst iščem prenosnik katerega cena ni čez 800€.
pomembna mi je anatomija, vsaj 3 ure.
Teža ne čez 2.75 kg.
Drugač pa ga ne mislim met za igrce, vendar bi blo fajn če bi lahko z njim občasno pognal tut kakšno novejšo igrco!
Acer Aspire 5520G AMD 64 2X TK53 tale se mi zdi zanimiv, vendar ima slabo anatomijo. pa amd mi tut ni najbol všeč :)

HP Compaq 6720s T5470 2GB GR797 tale se mi zdi še najbol primere, sam ne vem kk je s temi grafičniki (Video pomnilnik do 384MB deljeno??)
predvidevam da to ni najbolš.

IVo ::

Naša ponudba: Prenosniki Več info ZS... Če te kak zanima sporoči model pa ti povem ceno...

digitaly ::

Katerega od teh dveh bi se splačalo kupit?
MSI MegaBook EX600 T5250
MSI Megabook EX610 TK/55

digitaly ::

pa zanima me še če se da za use prenosnike kupit močnejšo baterijo?
Namreč sem zasledil da lahk za hp-jeve kupiš močnejše.

al3s ::

Ne kupuj HP-ja pa tudi tej TroN-i mi ne dišijo preveč. Poglej kaj dobiš od IBMa oz. Lenovo ali od Toshibe za ta dnar. Malo pobrskaj na mimovrste, prenosnikov je toliko danes da je glupo spraševat katerega točno vzet poglej in videl boš.
Še boljša ideja kupija Asus EEEja pa za ostalih 500 eurov kupi še en desktop pc.

Glede teh baterij pa mislim da je tako da lahko kupiš močnejšo in tudi fizično večjo baterijo pri skoraj vseh proizvajalcih. Če ti je predvsem važen battery life kupi neki manjšega, sploh pa tej ta novi prenosniki bolj malo pijejo in majo vsi avtonomijo vsaj 3 ure(ta čas je relativen odvisen je od tega kaj točno delaš koliko imaš osvetljen ekran en kup faktorjev skratka)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: al3s ()

al3s ::

Sem še enkrat prebral celo temo in sem videl da sem nekatere stvari spregledal.
Tisti od MSI-ja ki ti jih nekdo ponuja se mi zdijo tudi v redu nimam izkušenj z njimi tako da nevem kakšna je kvaliteta.
Glede procesorja je tako da kupi Intela nujno. Glede igranja iger in grafike je pri prenosnikih tako da vsaj tej mid-range ponavadi niso narejeni za igre. Tiste grafične vgrajene s shared memory so za k... vsaj ta prva serija ki jo je imel Intel tako da če misliš igrat kaj kar je danes akutalno kupi ali ATI ali Nvidia.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosniki MSI

Oddelek: Kaj kupiti
114118 (1575) w4barfly
»

kupujem prenosnik za igre in ostalo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
517238 (5563) Grey
»

Graficna Pomoc Cimprej

Oddelek: Kaj kupiti
171397 (1134) d3n!5
»

Windowsi ne prepoznajo flasha

Oddelek: Pomoč in nasveti
111021 (876) solatko
»

matčna msi

Oddelek: Pomoč in nasveti
8896 (803) zimko

Več podobnih tem