» »

MOPED registracija

MOPED registracija

orkan ::

Daj mi nekdo ki ve malo vec o tem kot jaz, do kdaj je treba tele ČEBELICE zregistrirat, in koliko je sploh kaj cena za to?
Lp Orkan!!

whatson ::

Malo offtopic, ampak vseeno...

Em.. registrirat...

Saj ok, ... bo manj divjanja...

Kaj pa je z TOMOSakiji ? Bo registracija več vredna od "vozila"? :)
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

R0K ::

Jep, use bo treba registrirat. Tudi te do 49ccm.
Hja, sej tistga frčota, ki se še lihkomaj pelje po cesti pa itaq nebodo spustili skozi tehničnega ... bo isto kt za avto torej BEDA ...

Mislim, zdej nebomo mogl nč več frizirat, vse blokade boš mogu notr met, nč 5brzine, nč zbrušen bat ... prou gnilo bo!

Pa še 15k sit boš dal za preglede pa za tablco pa za bencin k se boš mogu pelat na AMZS.

whatson ::

Nič nebo gnilo...

Ker na cestah je polno 14-15 letnikov/letnic, ki sedijo na 100 kilskem skuterju ki se 100 na uro podijo po cestah. O njihovih zmožnostih (vsaj večine) pa nebi govoril. ;(

Ogrožajo druge in sebe. 49ccm skuter naj gre 49 na uro,... Pa še to bi enim zablokiral na 20km/h:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

R0K ::

Mene to ne moti, ker živim neposredno blizu ceste in železnice tko, da sem na hrup že navajen.
Glede sposobnosti kakih frocov, ki imajo skuter sam za pokazat je pa res.
Men je važno samo, da se bom lohk jst še naprej tko pocen vozu z mojim mopedom ... naprej kt sm se dozdej ker čene bom jezen :D ...

Mah tole itaq sam pretiravajo ... k mislijo, da če bomo mel zdej frčote registrirane, da bomo kr prej pršli v Euro ...

Prjatu ::

Ja pa glih tud frčote bo treba registrirat, cena bo pa 17.000 SIT, to je več kot je vredna večina tomosov
Something else is controlling me!

sasox ::

Registrirat jih bo pa treba maja...

Mah dvomim da bo kaj bolje....vozil se bojo pa itaq z registriranimi al pa brez :)

whatson ::

bo bolje...

Me prav zanima kako bodo "umne" starši nekaterih presenečeni, ko bodo njih otroci demontirali vsi anhancing šaro iz skuterjev...

In ceste bodo spet človeku prijazne... :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: whatson ()

Nico ::

Whatson: iz izkušenj ti povem da je moped ki gre 45 km/h bistveno nevarnejši od enega ki gre 80 Km/h. Seveda pod pogojem da imaš vsaj par let izkušenj za sabo.
Za na tehnični 45 Km/h, pol pa opet afspuhe, zilindre, filtre nazaj gor.:D
Everybody banana on your head!

Klemenn ::

heh jaz sem si zdejle dubu enga tomosa - letnik 1986 in me prov briga.....do maja se bom fural....potem fliknil v koš....ko bom star 14 pa kupu enga 1 let starga peugeota....speedfighterja 2 :)) tako pa je....sicer pa.......kolk se bo prodaja zmanjšala....tomosov mislim....moram raj hitr prodat...kupi kdo tomos 1986 za 30 k....veliko stvari novih....:D

OldSkul ::

Jaz mam en moped doma ki je star zdej že 20 let. Zdej ga bom mogu pa še registrirat!;((
In res je da registracija stane več kot pa sam motor tako da je to prava beda.Pa itak so mopedi samo za krajše razdalje, pa še registracija.

rimljan ::

zavarovanje pride cca. 8k
tehnični pregled cca.2500
upravna taksa 2500
tablica 1500
nalepka 1500
lepljenje nalepke 1400

R0K ::

rimljan :

zadnji dve sta pa prav smešni :)

ToniT ::

ROK: Uradna obrazložitev je, da mora nalepko nalepiti za to usposobljena oseba - se pravi strokovnjak za lepljenje nalepk:D .
Žal je to res.

jRk0 ::

Jaz sem ze opravil tehnicni pregled:)

2500 sit pride.

moj sosolec pa ma ze registracijo doma.
oba mam avspuhe pa blokade ven iz skuterjev in letita skuterja kar krepko nad 49;)
ampak jaz mam do sole 19km, po vecini ravne ceste in bi znorel, ce bi se mogo 50 vozit.

vse skupaj pa pride okoli 18k se mi zdi.
ampak meni niso na tehnicnem nic pogledali, samo stevilko je prepisal pa me vprasal ce luci delajo:D sploh ni prevero nic:)
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skuter 25 km/h (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7218734 (589) predi
»

nakup skuterja, nasveti?

Oddelek: Na cesti
213255 (1281) trancer01
»

Vožnja motornega vozila do 50ccm(kubikov).

Oddelek: Loža
2512747 (4146) Gapi
»

A kategorija- izpit... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
519286 (6826) guest #44
»

za vse lastnike mopedov...ček

Oddelek: Loža
342487 (2059) jRk0

Več podobnih tem