» »

Ali se lahko skrije e-mail na MSN?

Ali se lahko skrije e-mail na MSN?

Racunalnik ::

Zanima me ce mora nujno biti zraven tvojega nicka prikazan tudi tvoj e-mail ali se ga lahko ne prikazuje in da te oseba kontaktira preko nicka?

ales85 ::

Ne, ker sistem temelji na e-mailu. Lahko si pa uporabiš en zastonjski e-mail, ki ga imaš samo za msn in ne gledaš pošte.

Racunalnik ::

Ali imas lahko potem vsaj dva racuna na enkrat aktivna?

damjan11 ::

na dveh računalnikih ja

broj_jedan ::

v bistvu se da, če si pomagaš z windows messengerjem:))

jan01 ::

z dodatkom messenger plus live

Racunalnik ::

jan01 dej malo vec prosim povej o tem,zanima me da bi imel naenkrat ko sem v mns prijavlen,dva razlicna uporabniska imena aktivirana in da bi lahko z obema hkrati delal,ali pa vsaj izmenicno,ampak da mi iz obeh lahko folk pise.
Imam pa MSN mesenger 7.5 verzijo,najnovejso.

Bethrezen ::

mislm da je 8.5 najnovejša, za dodatki pa poglej tle
www.urbanterror.net

AnWar ::

Uradna 8.5, najnovejsa Beta 9.0.
[Asus ROG Strix SCAR III]

rdecaluc ::

Sej se da bit z 2 na enkrat gor. Kakor je broj_jedan omenil -> v windows messengr se z 1 računom vpišeš , v msn messenger pa z 2. Simple as that
Est modus in rebus. ,typos

Racunalnik ::

Ne,z MSN messengerjem hocem bit v enem programu z dvema razlicnima uporabniskima imenoma vpisan,da sta oba aktivna in da lahko z obema operiram ali vsaj da ce se pogovarjam na prvem naslovu da mi za drugega kaze ce se kdo od stikov pojavi takrat gor.

7h3_1 ::

ja sej z enim se upišš v windows messenger z drugm pa v msn messenger je pa res da maš pr windows messenger-ju stare funkcije oz ni napredih funkcij

BTW. windows messenger maš inštaliran že v windowsih in sicer "C:\Program Files\Messenger" ;)

andromedar ::

Pidgin

http://www.pidgin.im/

Pa si lahko vpisan s poljubnim št. accountov...ne podpira pa webkamere in zvoka....no, mogoče v Win podpira.
Eh?

Racunalnik ::

Andromedar,sem instaliral,to je program,me je vprasal kater protokol,sem dal mns,uporabnisko ime in potem mi pise da imam uporabnisko ime@hotmail.com,a to mi ga je prov naredil al to samo pise?
Zelo osnoven je ta program,sej je vredu,morm se pogruntat ce lahko uvozim account iz mns.

gumby ::

imas vec takih programov... recimo trillian in miranda
my brain hurts

andromedar ::

uporabniško ime je email naslov, ki ga uporabljaš za MSN, password pa password od tega email accounta.
Eh?

Loki ::

a ni tale messenger plus (vcasih) bil poznan kot leglo spama?
I left my wallet in El Segundo

strictom ::

Obično sranje je in sem poblokal vse k so meli neke čudne obarvane nicke.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Meče me iz msnja...

Oddelek: Pomoč in nasveti
92106 (1926) jan01
»

Messenger za Skype, MSN, Google Talk?

Oddelek: Omrežja in internet
122072 (1880) bluefish
»

Noče me vpisat v msn! probal vse nasvete že!

Oddelek: Programska oprema
362953 (2456) ;-)
»

msn vprašanje(appear off-line)

Oddelek: Pomoč in nasveti
141697 (1441) Kami
»

Gaim je mrtev, naj živi Pidgin

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
444674 (3020) mare_

Več podobnih tem