» »

Adobe After Effects Tutorial

Adobe After Effects Tutorial

cnZz ::

Zanima me če kdo pozna kakšen tutorial torrent za AE? Pa te kakpne bolj zahtevne stvari npr gibanje v 3d pa take stvari?
AMD X2 64 5000+@2800 | ASUS M2N-SLI Deluxe |
OCZ XTC Cooler 2gb DDR2 800mhz | ASUS EAX1950Pro 256mb |

bluefish ::

ne boš verjel, če v google vneseš naslov teme boš dobil kar nekaj uporabnih zadetkov.

cnZz ::

Ne boš verjel ampak sem že preiskal vse mogoče torrent site pa nic...
AMD X2 64 5000+@2800 | ASUS M2N-SLI Deluxe |
OCZ XTC Cooler 2gb DDR2 800mhz | ASUS EAX1950Pro 256mb |

PrimozR ::

Ne boš verjel, ampak ...

Sicer je pa za Adobe produkte največ tutrialov za PS ter Illustarto, za Premiere recimo pa skoraj nič.

#000000 ::

Tlele jih je nekaj KLIK pa nekaj zelo dobrih tukaj Za en časa si preskrbljen. LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

cnZz ::

Tiste na pixel2life sem že vse pregledal ampak zelo se ti pa zahvaljujem za videocopilot. Neverjetni tutoriali.
AMD X2 64 5000+@2800 | ASUS M2N-SLI Deluxe |
OCZ XTC Cooler 2gb DDR2 800mhz | ASUS EAX1950Pro 256mb |

#000000 ::

Ni za kej :D če se misliš resno vržt v tole, je pomojem smiselno kupit tud kak njihov DVD, ker na p2p teh še nisem nikjer zasledil. LP

volkec ::

Brez povezav do prepovedanih strani! :))

Prospekt ::

Imam eno vprašanje, kaj naj vržem na video, da se bo slika manj tresla (recimo posnetek na katerem se snemalcu preveč tresejo roke)?

(poznam 3Delavnico)

BorutO ::

V Google jih imaš polno. Napiši v google After Effect video tutorial ... in če bo kje pisalo zraven še Free ... veselo na delo. :) Jaz na primer uporabljam za Photoshop - www.video-tutes.com

#000000 ::

S-B ::

Mene pa zanima nekaj v zvezi s tutorialom Evolution za AE. Ko hočem uvozit enega od .mov datotek, se mi pokaže okno:

After Effects error: Can't import file "Flourish_02.mov":
unsupported filetype or extension.

(0::1)

Res me zanima, če še kdo drug uporablja Evolution in če ima/je imel podoben problem.

gwertix ::

ja jst ga uporabljam in sem meu isto napako - najprej sm vse videje konvertiral iz .mov v .mpg in sem lahko uvažal .mpg datoteke - in je use delalo kot mora ...

sem pa ugutovil da lahko napako odpraviš tudi z nameščanjem xvid codecov ter najnovejšega quick tima (tako lako potem uvažaš tudi datoteke.mov!!!)

http://www.xvid.org/News.64.0.html?&cHa...

pa poročaj če ti bo po nameščanju xvid 1.2.1 stvar delovala???

drugače se pa da z evolution narediti marsika, sem čez vikend nekaj ustvarjal in je res neverjetno,

LP

begy ::

videocopilot - dobri tutoriali online
hehehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: begy ()

gwertix ::

ja res hude reči dobiš tle na copilot ...

allex ::

Imam eno vprašanje, kaj naj vržem na video, da se bo slika manj tresla (recimo posnetek na katerem se snemalcu preveč tresejo roke)?

(poznam 3Delavnico)



mal pozno sicer, ampak en ful uredu plugin obstaja, najbolj deluje v premieru, kjer na 100% hitrosti applyaš zadevo, jo šeenkrat shraniš v nekompresiran video in nato obdeluješ "steady shot"

2d3
struggling with abundancy of computer power

gwertix ::

še ena ugotovitev če pride komu prav - od video copilot če javi da ne more importirat .mov datoteke (sem ugotovil da če provam odpret iz USB diska mi javi napako, če iz notranjega diska, mi dela)
čudno ... :S

johny5 ::

Halo vsem skupaj mene zanima vašo znanje v Adobe After Effect, saj bom morda rabil timsko delo. Imam novo idejo za Internet stran - Advertising.

Zemlja s video posnetki.

Roby21_ ::

Imam problem s Adobe After Effectam, pa pišem sem da neodpiram nove teme.

A kdo ve zakaj nemorem exportat direktno v video ?
Priložena slika .

Screnshoot

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

st0jko ::

Nimaš naloženega quick time-a. Exportaj tako, da dodaš kompozicijo v render queue("Composition->Add to Render queue" ali "Ctrl+Shift+/")

LP
keks?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

After Effects - ideja za efekt

Oddelek: Programska oprema
271813 (1025) #000000
»

Program za delanje filma

Oddelek: Zvok in slika
246780 (3853) MiniProgram
»

Video editor za tale video

Oddelek: Zvok in slika
111975 (1766) Sale_One0
»

Biometricni potni listi

Oddelek: Loža
142603 (2269) mile

Ne delajo strani!

Oddelek: Pomoč in nasveti
6942 (898) Trinitron

Več podobnih tem