» »

Problem z mikrofonom

Problem z mikrofonom

Ezg3ta ::

Lep pozdrav!

Jutri bomo meli novoletno čago in smo si pripeljali stolp, ki ima usb priključek.. Tako smo ga preko USB-ja povezali na prenosnik, preko katerega bomo nato vrteli glasbo. Usposobili smo vso zadevo, tako da se sedaj čuje glasba na zvočnikih od stolpa.

Problem, ki se pojavi je, da smo na prenosnik priključili še mikrofon, in nam nikakor ne uspe, da bi se čulo na zvočnikih od stolpa to kar govorimo v mikrofon. Vse nastavitve sem šel skozi, probal vse možne kombinacije.. Vse kar sem dosegel je, da sem ču to kar sem govoril v mikrofon na zvočnikih od prenosnika, kar pa nam ne pomaga kaj dosti.

Mi lahko kdo prosim opiše postopek kako naj nastavim da bo stvar delovala?

SaXsIm ::

hja... Kot kaj ti zazna računalnik stolp? Zunanjo zvočno? Potem ne vem, če bo kaj, ker je routing windows mixerja f kurcu. Ti poskusi raje zvok pripeljati iz zvočne kartice na analogni vhod stolpa (aux), bo lažje.
SaXsIm

Ezg3ta ::

Menda zunanjo zvočno ja.. USB audio device.. Ampak zaenkrat smo mi to naredli brez gonilnikov in softwera.. Jutri bomo pa še inštalirali softwear, pa bomo vidli če bo to še kaj pomagalo.

Dobra ideja, mogoče bomo pa preko AUX zvezali.. al pa bom posebej woofera prineso pa bomo se tam not drli >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Priklop glasbenega stolpa na TV

Oddelek: Zvok in slika
137646 (3253) matjazekk
»

Uporaba zvočnikov Hi-Fi komponente na računalniku?

Oddelek: Zvok in slika
135112 (4971) ;-)
»

pc-zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
181434 (1301) jancko
»

Povezava računalnika z zvočniki od stolpa

Oddelek: Zvok in slika
61521 (1483) Tilen
»

Razlika med watti?

Oddelek: Zvok in slika
102169 (1992) LordWorm

Več podobnih tem