» »

[Kje kupiti] Rubikova kocka

[Kje kupiti] Rubikova kocka

tx-z ::

Zdele sm probavu rešvat neki pa se je neki zaskočla pa sm ponesreč jo polomu :8) :))

Pa me zanima kje se da to kupt? (sem iz ljubljane)....:))
tx-z

Tac20 ::

v trgovini črna luknja

TekO ::

Jaz sem jo lanskoleto (ravno takle čas) kupil v interšparu na Viču.
Ideas are bulletproof.

DimmniBurek ::

v Nami na vrhu kjer majo igrače za mularijo. Samo tisto boš razlomu prvi dan
There Is No Stronger Drug Than Reality

gruntfürmich ::

kolega jih je kupil na madžarskem, neke kvalitetne menda. tko da bo morda treba it čez mejo, al pa naročit od drugot.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

tx-z ::

TekO, a pa je za kej? Al je tut čist taka _pocen_ :)) ..Kje pa v interšparu? Kr v splošni trgovini od špara?
tx-z

steev ::

Črna luknja v Ljubljani (google it). Pa na izbiro imas dve. Rubiks ali pa madžarsko verzijo. Priporočam ti madžarsko, ker ima vijake, in jo malo odtegneš, da bolje leti. Pa še namažeš jo s silikonskim sprejem. Ne priporočam ti rubikovih za 2€, ker jo bos ob hitrem sestavljanju polomu.
:|

TokioGangsta ::

Jaz jo mam sem jo originalno kupu v Ameriki junija in ti jo prodam sem jo brez uspeha reševal.

Kontaktiraj na ZS če hočeš
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

TekO ::

zigam, hja, verjetno kakšne posebno kvalitete ravno ni bila, meni se je zdela nekako obična, takih kot sem do zdaj videl največ. (nisem pa strokovnjak na tem področju :8) :D ).
Imeli so jih pa ja, v splošni trgovini špar, tisti del, ko je oddelek z igračami, bolj pri kotu. Mislim da bi v današnjih € cena znašala okoli 3€.
Ideas are bulletproof.

steev ::

Za rubikovo se kr skesirjte 10-15 EUR. Vam ne bo zal.
:|

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Samsung06 ::

Zanima me kje se da kupiti rubikovo kocko v lj, recimo v btc-ju?

Model: rubikova kocka - 3x3x3 (madžarska verzija)

Rad pa bi jo danes že mel v roki :)

Zgodovina sprememb…

mijav7 ::

thramos ::

V hali A, v vsaj eni od trgovin z igračami v spodnji etaži.

Luciaaa ::

mene ful zanima kje se to da kupit zato kr mi je to zlo fajn.:Dlahko je rabljena ampak cela in ne predraga pa ne preveč pocen npr. 2€.:|sm iz radgone pa če kdo ve kje se da to kupit mi naj prosm sporoči pa prosm naj ne bo predaleč.Hvala!:D :D :D

einstein :P ::

@steev

jaz sem kupil eno iz kik-a že dolgo nazaj in kljub zanemarljivi ceni ima vijake za odtegnit...

lp
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Kaboom ::

ko pisete "madzarska verzija" deluje, kot da govorite o kaksni cenejsi verziji kocke... za tiste, ko tega ne vejo: kocka je bila izumljena na madzarskem.

kocka na sliki, ki jo je dal Samsung06 je taprava in kvalitetna. zavita v papir. za kaksna 2EUR vec jo verjetno dobite v plasticni vitrini na stojalu.

p.s. - beri podpis :)
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaboom ()

innerspace ::

Luciaaa je izjavil:

mene ful zanima kje se to da kupit


http://www.rubiks.com/shop/

DOH!
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

tx-z ::

K že lih mamo temo o rubikovi kocki, pa sm se zdele spomnu na to k se je tema obudila. A kdo ve kako je sploh s to kocko; ker del možganov moraš met razvit, da si jo sam sposoben rešit? Js sm namreč 3x3x3 probavu rešvat ure in ure in nism niti prbližn porajtu kako bi lahko rešu. Z navodili je čis simpl. Ampak kaj šele potem 4x4x4 al pa 5x5x5...A to so dejansko geniji da to znajo rešit? Če gledaš tiste, k rešjo 3x3x3 v parih sekundah; najbrž majo možgani neke povezave da lah kr vidš kako rešt:) Po drugi strani pa mi lahko rešujemo celo živlenje pa je ne bomo rešl :S
tx-z

freesty ::

Tisti, ki jo resijo v par sekundah so nauceni vse mozne algoritme.

Vaja dela mojstra. Poglej si navodila in jo 5x resi po navodilih, potem bos ze znal, ko jo bos resil 200x bos ze imel cas pod 1 minuto, ce nisi lih pri butastih.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Janac ::

Se pravi da ce ti ne gre matematika, recimo da mas pozitivno potem ti nebi sla ta kocka kaj prevec dobro od rok?

freesty ::

Pa to nima nobene veze z matematiko. Poglej si link, ki ga je dal Tilen.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Janac ::

Algoritem je matematika...

freesty ::

Ja, ce ga moras sam izracunat. Ce se ga moras pa naucit pa nima veze z matematiko.. Daj uporab glavo.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Mustang2142 ::

Janac je že dokazal, da sam nikoli ne bi znal rešit kocke.

DOOM_er ::

algoritem je v splošnem ponavljanje postopka oziroma postopanje po korakih. V nekem smislu so to sekvenčna vezja.
Robots will steal your job. But that's OK


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rubikova kocka

Oddelek: Loža
175973 (2975) Valentin
»

Rubikova kocka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5416029 (4527) mailer
»

Rubik's cube - algoritem

Oddelek: Programiranje
113110 (2654) urosz
»

Algoritem za rešitev Rubikovih kock vseh velikosti

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
78849 (7204) bMozart
»

Rubikova Kocka

Oddelek: Loža
264283 (3558) Valentin

Več podobnih tem