» »

gesla

gesla

aiwa ::

Pozdravljeni. Že več časa prebiram tale vaš super forum in na njem se našla že marsikateri dober nasvet. Zdaj pa me zanima nekaj, česar nisem nikjer zasledila....pa bom skušala razložit svoj problem. Za brskalnik po spletu uporabljam internet explorer. Vključeno imam možnost "autocomplete", kar pomeni, da vsakič ko vtipkam svoje uporabniško ime, se mi geslo izpiše samo (v obliki ******) in tako se kar najhitreje prijavim (v na primer pošto, messenger...). Ker to možnost uporabljam že toliko časa in pretežno uporabljam svoj računalnik, sem na žalost pozabila gesla (vem, sama sem kriva). Zanima me, kako bi lahko prišla do teh gesel? Nekje vendar morajo biti zapisana, če se izpišejo sama, ko vpišem uporabniško ime. Pri brskalniku Mozilla Firefox je to čisto enostavno, saj imaš pri zavihku "varnost" možnost "pokaži gesla" (se pravi to klikneš in shranjena gesla se izpišejo v obliki črk, namesto zvezdic- ****). Kako naj torej pridem do teh gesel v internet explorerju? Je kakšna možnost, ali jih moram res vse spremeniti? Že vnaprej hvala za pomoč in lep pozdrav!

MihaFirst ::

Poskusi s temle: LINK ;)

aiwa ::

Hvala ti, je delovalo za messenger, ampak za internet explorer pa ne. Ima še kdo kakšno idejo?

MihaFirst ::

No, to so pa že nepreverjene stvari, ampak, poskusi:
LINK 1
LINK 2
LINK 3, ampak mislim da je tole nek neuporabni shareware

LP 0:)

aiwa ::

Bravo!!!! in res hvala še enkrat. Vsi so rekli, da je nemogoče, pa vendar...vse se da, če se hoče :) Res sem zelo hvaležna, ker mi je tole prišparalo veliko dela. Zdaj si bom skušala nekako zapomnit ta gesla, da se zadeva ne ponovi.

JUHU, kako sem vesela!!!!!!!!!!!!!! :P

MihaFirst ::

Vsi so rekli, da je nemogoče, pa vendar...


In vsi pravijo, da bivši script kiddiji nismo za nič dobri :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox in uporabniško ime

Oddelek: Pomoč in nasveti
131877 (1667) SLO_Matej
»

Internet Explorer 7 beta 2 težave

Oddelek: Programska oprema
151135 (913) BendeR
»

"Nov" način kraje dostopa do elektronskega bančništva

Oddelek: Novice / Zasebnost
122959 (2959) jamiroq
»

Geslo za dostop do interneta

Oddelek: Omrežja in internet
122005 (1806) CaqKa
»

Router in problemi!

Oddelek: Strojna oprema
101870 (1708) majk2000

Več podobnih tem