» »

zakaj intel in ne amd

zakaj intel in ne amd

sebi7 ::

a bi lahko kdo povedal kaj je razlika med npr dual core amd ter intel ki delata npr. pri 2400 mhz?Mislim vsi pravijo da je amd počasnejši,ampak kak je lahko počasnejši če pa delata na isti frekvenci?

Ne spammat

mtosev ::

Ja Intel boljse izkoristi svoje MHzje in je zato hitrejsi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

koyotee ::

ne spammat bi lahko clovek teb reku, ce si pa tok g*n*i*l, da nemores mal pogooglat, bom pa se jaz eden tistih, ki bo rekel, da je amd pocasnejsi.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

dzinks63 ::

:)) Malo po testih poglej, AMD vs Intel : CPU Charts 2007

___ ::

učasih je biu nakup amd po mojem mnenju bistveno boljši, saj si za nižjo ceno dobil isto ali pa mogoče celo več.danes se stvari pač obračajo....prevladuje intel...nevem zakaj ampak amd enostavno nemore več dohajat intela.ampak jaz sem vseeno 1 mesec nazaj kupil amd x2 4200+ in sm čist zadovoln:)

uglavnem dejstvo je da to sekundo naj bi bili inteli boljši. če pa te extreme performance ne zanima bo pa tudi amd dobr.

xeon ::

Saj AMDjevi procesorji niso veliko počasnejši od Intelovih.. Intelove procesorje lahko bolje iskoristiš z navijanjem in stem pridobiš večjo prednost. AMD pa ima plus v tem da so veliko cenejši. Če se odločiš tud za amdja ne boš nezadovoljen;)

___ ::

se strinjam s xeonom. če kupiš amd neboš razočaran le prihranil boš pri denarju, ki ga boš lahko vložil v naprimer močnejšo grafično ali pa večji disk...al pa tv kartico. al karkol pač rabiš...

dzinks63 ::

:)) Npr , če naviješ E2160 na 3.4GHz imaš že skoraj zmogljivosti x6800; klik

xeon ::

Sej ravno zato so Intelovi procesotji boljši!

x45 ::

Če ne navijaš nudi AMD več... ker da boljši score za svoj denar, naprednejša platforma je in bolj odzivna.

Drgač pa se temu reče price / preformance ratio, maš tud med charti in tam vodi AMD.

http://www23.tomshardware.com/cpu_2007....

JIM22 ::

Tele kinder jajčki E21x0 za zelo mal dnar sekajo najbolšga amd-ja. Drugač pa plate in ddr2 je pa enak drek. Seveda spet kaj hočeš met.

DRugač pa enostavno za zvedet, da greste mal po netu pogledat in boste vidl kateri prevladujejo in do kot so sploh amd konkurenčni intelu.

EDIT: x45 tale link ko si dal je kar nekaj in iz njega ne izveš čisto nič konkretnga.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JIM22 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri procesor

Oddelek: Kaj kupiti
111479 (1296) Urc
»

AMD 6400+ & Intel E6750

Oddelek: Kaj kupiti
18909 (909) M-XXXX
»

Intel Q6600/E6750

Oddelek: Kaj kupiti
141427 (1427) thezerox
»

INTEL Core 2 Duo E6550 Vs AMD athlon 64 X2 6000 am2 box

Oddelek: Kaj kupiti
151140 (1140) AapocalypseE
»

E4400 ali X2 5200

Oddelek: Kaj kupiti
61273 (1040) blackbfm

Več podobnih tem