» »

Ne gre formatirat..Prosim za pomoč!

Ne gre formatirat..Prosim za pomoč!

Michaelosz ::

Danes sem na novo naložil Windowse. Windowse sem naložil na disk D:, C: pa sem nameraval po inštalaciji Windowsov formatirat. Ko se mi disk lepo formatira, mi pri 100%(!;( ) javi napako: WINDOWS NI MOGEL DOKONČATI FORMATIRANJA.

Iz Cja sem izbrisal vse podatke ki so bili gor, le ena datoteka mi ni šla izbrisat. Vedno mi napiše: DATOTEKE NI MOGOČE IZBRISATI.IZVORNE DATOTEKE ALI DISKA NI MOGOČE PREBRATI. Datoteka je čist prazna, pri zasedenosti diska pa mi še vedno piše, da je zasedenih 2,2GB (wtf8-O )
Ali je možno, da je ta mapa vzrok, da ne gre formatirat? Če je, kaj lahko storim?

upam na vašo pomoč, lp

Snegec ::

Low level format?
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

bluefish ::

formatiraš to znotraj win? Poskusi z uporabo CD-ja od XP.

Michaelosz ::

Ja znotraj windowsov sem to delo. Pa v dosu sem tud probo. Nikjer ni delalo. Zaj bi htel samo toto mapo zbrisat... No fucking chance;((

bluefish ::

poskusi še s kakšnim sistemom, ki se zažene s CD-ja. Sam se pri nekaj datotekah, ki se niso dale izbrisati, uporabil BartPE. Lahko poskusiš tudi z Hiren's Ultimate Boot CD (oz. nekaj podobnega),...

Enron x86 ::

Samo vprašanje - ti boota v nove Windowse po tem, ko si "pobrisal" vsebino C diska? Pomojem to ne bo delovalo. Najbolje da pobrišeš obe particiji, na novo razporediš njuni velikosti, če je potrebno, in Windowse postaviš na C.

lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

solatko ::

Windowsi bodo startal tudi iz diska D, saj ko je na novo nalagal, mu je avtomatsko dalo boot iz diska D, samo to ni vredu. Disk lahko pobrišeš v safe načinu, vseeno pa uredi sistem tako, da boš imel programje na disku C na prvi particiji, mape, dokumente, slike .... pa na disku D.

Michaelosz ::

Saj mam nareto tko. Programe in Windows imam na Dju. Na Cju pa imam ostali crap. Moti me samo to da datoteke ne gre izbrisat.

Spike Edin ::

Fantina pa ne moreš v systemu formatirati particije ... Uporabi Win XP CD in zadeva se bo hitro rešila. Sam postopek kaj pa kako sej že enkrat napisal tako da če boš malo iskal boš najdel drugače pa goolge IT :D
The PC Doctor


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

linux

Oddelek: Operacijski sistemi
242432 (1924) dottor
»

kako polnoma izbrisati oba dika

Oddelek: Pomoč in nasveti
81096 (942) Yacked2
»

ne morem izbrisati datotek

Oddelek: Pomoč in nasveti
388281 (7395) Yossarian
»

Formatiranje diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
191785 (1570) racunalnicar
»

Kako zbrisati direktorij C:\BOOT, ki je ostal od Viste???

Oddelek: Operacijski sistemi
111773 (1552) Gapi

Več podobnih tem