» »

project IGI

project IGI

lucca brassi ::

Ojla !
Imam problem in sicer nujen .Moral bi se učit in pisat seminar pa moram nujno prej končat špil do konca.>:D
problem nastane ker ne znam uporabljati
konzole in uporabljati cheat-ov vem da moram v main menu vpisat nada (kako jo naj aktiviram) in potem še kodo recimo
allgood ali nekaj podobnega
sicer sem prišel do predkonca:D jasno brez pomagal a je možno shranjevati v določeni stopnji igro , thanks

V-i-p ::

Daj se potrudi malo, pa končaj igro brez kod. Ko jih boš enkrat začel uporabljat, boš pokvaril igro. Brezveze je igrat s kodami. Je pa kar zahtevna, tako da, adijo seminar!:D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

TomazXXX ::

Spil ni tezek, problem je da ne mores shranjevat vmes.Mal se potrud pa bo.:\\

OldSkul ::

Kokr jaz vem kode pri tej igri ne delajo!

HEKO ::

Blah...ni tak teska ko se zdi...so pa tut haklci vmesh..(npr. 7. misija..pa ko Priboji poleg tebe laufa...). Igraj pa ne obupaj pa bo...ponoci si skuhaj 2l kave pa bo >:D Na netu pa poisci kak vodic in bo vse na easy..kr mas poti prav narisane..pa vse oznaceno na kartah...kode ne delajo (baje)
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HEKO ()

lucca brassi ::

kr legu bom na hrbet in tulu na luno
moments before detonation

V-i-p ::

Kode ne delajo (baje), dela pa IGI trainer ki deluje tako, da greš v igija, spet v winse, zalaufaš ta trainer, vključiš neomejeno strelivo in zdravje, greš v igro in jo končaš v eni uri. To je to...>:D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

SN ::

Priporočam ti,da špilaš brez kod.Jaz sem bil isti(KODE).Kode ne primejo v igri.Špili jo brez kod ne bo ti žal je dobra igra.
Misij je mislim da 14. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gta san andreas kode

Oddelek: Igre
3815634 (4071) Cold1
»

Mafia - amater

Oddelek: Igre
172603 (1682) T-h-o-r
»

Obrnil Desperadose :-)

Oddelek: Igre
252209 (1242) Vikking
»

SOF2 in GTA3 cheats

Oddelek: Igre
253617 (2932) Dj-Prah
»

PROJECT IGI...

Oddelek: Igre
252027 (1674) Gandolf

Več podobnih tem