» »

Slobytes

Slobytes

Temo vidijo: vsi
1
2
»

mugabe ::

Jaz nisem doniral za sb, ratio imam pa nad tri, ker sem bil včasih nalagalec.
Dokler je Kitl še bolj zavzeto skrbel za sb je bilo še v redu, potem pa so prišli admini, mali hitlerčki in zganjali teror po sb-ju...
Že več kot leto nisem nič dol potegnil iz sb-ja, ker je brez zveze neki dol vlečt, če ni nobenih ličerjev, kako si boš potem ratio nabil, če ni nikjer nobenega folka.
Na sb grem samo vsake toliko časa pogledat kakšno bedo tolčejo...
In, če slučajno pridejo nazaj bodo imeli, še manj članov kot zdaj.
Registriran sem na enih desetih torrent straneh pa nobena nima tako malo članov in tako malo ponudbe.

KoMar- ::

Kot že rečeno, SB bo nazaj, ampak so si vzeli malo pavze, ker imajo v življenju druge prioritete.

nitramcek ::

Razumem.da majo še kaj druzga za počet. Sam ne razumem in ne oprostim pa, da niso mogli tega sporočit ampak so kar čez noč ugasnil vse skup. Tut če pridejo nazaj, bom jaz in verjetno še marsikdo ostal na partisu. Čeprav sem že nekaj let bil izključno na SB in mam ratio nad 5.
Če pridejo nazaj pa jim želim velik sreče in pa da mal bol premišljeno delajo naprej.

donvito ::

KoMar- je izjavil:

Kot že rečeno, SB bo nazaj, ampak so si vzeli malo pavze, ker imajo v življenju druge prioritete.


Potem naj bi si to pavzo privoščili pred donacijami in ne po, ko je folk nasedel na obljube, kaj vse bo novo in doniral.
Že tko niso imel bog ve kaj prometa, Dishon je presedlal na blink, ja daj povej kaj lahko sploh ponudijo po "pavzi"?
En kp uporabnikov so v glavnem fino nategnili, po domače povedano.

8-)

KoMar- ::

Evo, je nazaj. http://slobytes.net/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

amacar 1 ::

tale slobytes je čist zanič postal vsak dan en ali dva torrenta............očitno so sami kreteni v vodstvu...........in potem si upajo še donacije pobirati.........

bluefish ::

Število torrentov je stvar folka, ki jih nalaga, ne vodstva.

KoMar- ::

cigomrzac, a si razočaran, da je SB nazaj in že iščeš nove ideje za pljuvat čez njih?

amacar 1 ::

ni res ........zelo sem bil vesel, da so nazaj........me pa moti, da še vedno nabirajo denar ob tako skromnem prometu ..........baje so administratorji in SysOpi sami vzvišeni bebci, ki ne sprejemaji nobenega drugega mnenja........pravi SS divizion.........so pa prvi mesec po vrnitvi razturali........zdaj pa zopet BEDA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar 1 ()

bluefish ::

Daj, dopovej si, da samo vodstvo nima veze s številom naloženih torrentov. Lahko bi sicer brisali na novo objavljene, vendar močno dvomim, da jih je v interesu. Denar seveda nabirajo, dokler ga dajejo uporabniki. V doniranje pa nihče nikogar ne sili.

amacar 1 ::

ne seri........same barabe so na kupu zato pa je tako...........;(

donvito ::

Spet so mrknili, z luninim mrkom ... je le naključje ... na koliko let že? :)

amacar 1 ::

ma sami lenuhi so na kupu........sam denar bi vlekli in nič delali...........če ne bi bilo Dishona in njegovih relisov bi tak bili mrtvi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar 1 ()

dr.Akula ::

Mene bolj zanima kje je zdaj tisti tako opevani novi videz strani, ki so ga tako promovirali ko so potrebovali donacije.
ni podatka

KoMar- ::

Pejta mal na svež zrak, je lepo zunaj :)

amacar 1 ::

fantje na slobytes so veliko pokasirali in nič naredili...........pa tko arogantnih tudi ni nikjer drugje..........če napišeš nekaj kar jih ne hvali sledi takoj kazen.........res pravi kreteni so se skupaj zbrali

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar 1 ()

zenn ::

Jap tolk donacij,da še zdej uživamo na Bahamih.8-)

amacar 1 ::

to ne je pa res, da ste nategnili lepo število ljudi s praznimi obljubami ...........danes tracker ne ponuja ničesar in je eden slabših.........ves denar ste porabili zase..............barabini, da jim ni para8-)

KoMar- ::

Ti maš pa na okroglo 1x na mesec izpad v tej temi.

bluefish ::

Dovolj bo.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456256832 (106035) metalcamp1
»

PartiS in utorrent

Oddelek: Omrežja in internet
2927312 (18769) T-h-o-r

Težave s Partisom

Oddelek: Omrežja in internet
185273 (4764) jurre
»

filebits-->kaj se dogaja... (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8710617 (3768) mato22

Več podobnih tem