» »

Katero torbo za ''17 prenosnik

Katero torbo za ''17 prenosnik

T-Majo ::

Imam navadno torbo za prenosnik, vendar ker je težak in kar velik ( ''17) bi rad imel nahrbtnik. Tukaj pa je izbira zelo majhna.

Všeč so bi Golla torbe (ne kakšna roza ali rdeča-ženske), vendar 17 jih ni kot nahrbtnik.

Tako, da mi je padlo tole v oči, vendar je spet težak nahrbtnik (dober 1kg) in z prenosnikom bo to 4kg!

http://www.mimovrste.com/artikel/273002...

Gre pa za HP-jev 17 prenosnik.

Prosim ne bi rad slišal postov, kot so ''kaj si pa kupil 17'', kupil sem 17 ker rabim del. površino.

Rad bi tudi kakšno izkušnjo z to torbo. Pomembno mi je, da dobro ščiti prenosnik pred udarci itd.

Hvala...

janhar ::

Imam 17" Hp prenosnik in narbtnik, ki ga omenjaš. Prenosnik se komaj spravi vanj (napeta zadrga) oz. nekako še gre, če imaš v njem samo še napajalnik in miško. Medtem ko 15" kar pade noter - polno prostora okrog..

BALAST ::

Lahko potrdim da je zelo ozek ta nahrbtnik in se rajo razglej po kakem drugem.
Aspen 17"

Tale je pa najhujši 17", kar sem jih imel preizkusit. Body armor

T-Majo ::

Pa je Aspen ok kvaliteta? HP-jevo sem gledal v BigBangu, sicer '15.4, vendar so drugače tako ali tako enake. Zdela se mi je kar kvalitetna.

JanK ::

Sam imam tegale. Sicer je precej drag - kupila mi ga sluzba, ampak sedaj vem, ce bom sam kdaj rabil kaj podobnega bom brez nadaljnjega izpljunil tudi to - IMHO se splaca.

Najvec kar sem imel not khrati spravljeno je
- 17" HP laptop z napajalnikom in misko
- EEEPC 901 z napajalnikom in misko
- zunanji 5.25" HD z napajalnikom
- Canon S45 fotoaparat z napajalnikom
- 2 hardback + 2 paperback knjigi
- Mapo z dokumenti
- Zlozeno vetrovko

Ja, pri vsej tej krami je tezak, ampak se vedno enako udoben, kot prazen. Ni se takorekoc nic deformiral (samo malo napihnil), tudi na hrbtnem delu ne. Tudi notranji zepi so na ravno pravih mestih, da so navkljub polnosti predej dobro dostopni. Skonstruiran je tako dobro, da ga lahko, ne glede na to, ali je prazen, napol prazen ali poln, postavis sredi sobe (ne naslonjen na zid) in ne pade.

Skratka, ne morem ga dovolj toplo priporociti.

Aja, ima zivljensko garancijo.

boogie_xlr ::

torej, če umre, dobiš drugega? ;(( hec

Tero ::

Kaj ti bo torba če imaš kolo?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Pametna16 ::

Seveda da obstajo torbe Golla 17.
Slika
 Golla 17 torba

Golla 17 torba



Nahrbtniki pa so do 16 največ to je pa res.
Mi je pa dosti lepša torba, saj nahrbtnik je bolj za najstnike. Moje osebno mnenje.

T-Majo ::

Nahrbtnik je praktičen!

mapko ::

Tudi sam sem si zaradi praktičnosti raje kupil nahrbtnik, in sicer tegale. Ni pretirano drag, zelo kakovostne izdelave, notranjih predalčkov, kolikor jih hočeš,...
Moj 17,3'' Asus z lahkoto zdrsne vanj.
Skratka, priporočam!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup nahrbtnika za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
273427 (1517) kuglvinkl
»

Nahrbtnik za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
162644 (1997) yayo
»

Nahrbtnik

Oddelek: Loža
475082 (3811) overlord_tm
»

Priporočajte nahrbtnik za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
124540 (4209) Zheegec
»

kje & kaksna torba za 17ˇ prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
61527 (1408) mmmato

Več podobnih tem