» »

PHP

PHP

matic ::

Kje je kak forum in sploh na splosno stran za kako PHP pomoc?
Aja.. Po moznosti kaj v slo jeziku.. :D
  • premaknil: Senitel ()

whatson ::

Za nakvalitetnejšo pomoč v Sloveniji je nažalost le slotech ter nekaj manjših strani in občasno se najde kak php question na lugos-listu. Drugače pa maš phpbuilderja (phpbuilder.com), ki je v angleščini in je odličen "pripomoček" v vsakem primeru. :D

Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

markz ::

Hello...

Ce rabis prav zacetniski tutorial si pojdi pogledat "konkurencno >:D " stran www.3delavnica.com...
v oddelku programiranje imas dva solidna clanka o osnovah phpja in operaterjih...

potem je na lugosu en kratek tecaj http://www.lugos.si/arhiv/prispevki/sol...... in v koncni fazi lahko sprasujes tu, na slo techu ;)

pa ne pozabit na www.php.net in www.phpbuilder.com in www.zend.com, ce mislis resno...

markz

cahahopie ::

Jaz pa raje za vsakega začetnika priporočam www.webmasterbase.com. Ee.. pa malo počakaj da bo iskanje po forumu nazaj in vpiš "php" in če bo še po userju.. pa "cahahopie" al pa če bo še bolj izpopoljneno iskanje pa php+cahahopie al pa php+xbite. Al pa če bo še boljše "php+cahahopie+xbite+lamer" ....itd..:D :D

matic ::

No ja jaz vsakemu zacetniku priporocim naj si prebere kar navodila ki so na PHP strani v Acrobatu (ali pa tut v htmlju)..
Drugace pa mene zanima kaka zahtevnejsa pomoc.. no saj kaj takega prasam do sedaj na SLo-techu, pa tudi se v naprej bom spraseval tukaj.. ker drugega pac ni :D
Hvala!

Ziga Dolhar ::

Hmm, sam sem se v PHP spravil tako, da sem prebral nekaj začetniških tutorialov, potem sem se pa igral s kodo, pa si za vsako funkcijo ogledal referenco v uradnem priročniku.... Deluje.

Reso ::

Zdownloadi windows html help (chm). Men se zdi da ma tut en tutorial not pa še reference na funkcije ma, da ti ni treba na net hodt...
http://www.php.net/download-docs.php

Loki ::

vsi verjetno pozabljamo na to... - s cimer se nobena stran ne more kosat...
I left my wallet in El Segundo

matic ::

No Roberto te pa je nekaj koristnega in zame novega - za kar se nisem vedel..
Moram samo enkrat spet news vzpostavit. Uporabljam Outlook - ta pa na zalost nima news notr :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Preberi me !

Oddelek: Izdelava spletišč
1442855 (3765) FitnessBoy
»

PHP kvaliteten tutorial/knjiga

Oddelek: Programiranje
182018 (1663) Gandalfar
»

PHP Tutorial

Oddelek: Izdelava spletišč
91456 (1260) cahahopie
»

Iščem PHP MySQL znalca

Oddelek: Programiranje
101050 (791) cahahopie
»

Še malo teženja o php

Oddelek: Programiranje
461673 (1262) rc-car

Več podobnih tem