» »

Tezave z trdim diskom...Help!!!

Tezave z trdim diskom...Help!!!

radium88 ::

Prosim,če mi lahko kdo poda mnenje oz.rešitev naslednjega problema:
Imam "sestavljen" zunanji disk Maxtor 250Gb U-DMA133 Diamond Max10 (star 1 leto in pol) v ohišju LC Power EH-35BF,priklopljen na USB priklop.Do sedaj je deloval brezhibno in ni bilo nobenih problemov.Težave so se pojavile po zadnji defragmentaciji diska,ko ob ponovnem vklopu računalnik preprosto ni več zaznal diska,pa tudi iz diska prihaja čuden zvok,kot nekakšno tik-takanje...(nekateri pravijo,da je to znak da je šel...) Vcasih se disk "po cudežu" spet vklopi (po kakšnih 3 urah),racunalnik ga seveda zazna in takrat je vse v najlepšem redu...poiskusil sem že vse možne "Error-checkinge",ponovno naredil defragmentacijo,pa nič.Je možno da mi je defragmentacija uničila disk? Prosim predlagajte mi kakšno rešitev !!!

PrimeEvil ::

Če je tole tvoje tik-takanje to kar jst mislim...se pravi zaletavanje diska je disk fuč:

KLIK nekako tkole...sam tale ko je odprt se ga dosti bolj sliši...tvojega se verjetno manj ampak je pa zaletavanje na tak način?

Zgodovina sprememb…

radium88 ::

E....mislim tudi jaz da je to...se dobro da je pod garancijo...samo podatki....;(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadgradnja procesorja

Oddelek: Strojna oprema
272111 (1872) pol3ni
»

Defragmentacija

Oddelek: Programska oprema
272192 (1434) Aleš Ocepek
»

Računalnik je počasen

Oddelek: Pomoč in nasveti
212454 (2134) legice
»

OSX - sesut med defragmentiranjem

Oddelek: Operacijski sistemi
201848 (1368) mte
»

Trdi disk mi melje kot zmešan

Oddelek: Pomoč in nasveti
202089 (1550) Nande

Več podobnih tem