» »

Zapeči 6GB v Neru

Zapeči 6GB v Neru

SeeN000 ::

Uporabljam program Nero 5.5, in bi rad na double layer (samo na eni strani je 8gb, ni tako kot nekateri 4gb spodaj n 4gb zgoraj) DVD zapekel igro Crysis. Ali mogoče gdo ve kako lahko zapečem to, ker mi v neru še vseeno kaže da je omejitev pri 4gb tako kot pri navadnem DVD klub temu da imam v CD pogonu Double slayer DVD. Čim več odgovorov, hvala

uros18ser ::

Uporabi Ashampo Burning studio. Z njim ne boš imel problemov saj jest osebno jih nisem imel im mi jepo zapeku na dual layer. Za nerota pa nevem še nisem pogruntov.

LP Uroš

dzinks63 ::

:)) Probaj s tem : Burn4Free, "DVD Dual Layer support"

LuGi ::

Mah pust ti ta nero pogooglaj za Imgburn (freeware) ali clonecd..("placljiv")

kavky ::

ej ja kako pa zapečt npr.na 2 cd-ja tako velikost, več datotek (al pa en rar.) da se pol inšalacija nadaljuje za igrco npr...

jan01 ::

Zakaj s zastarelo verzijo nerota. Vsaj odlično v6 oz lite verzijo 8 oz hočeš legalno in free: cdburnerxp, infrarecorder,...
Ashampoo burning lahko dobiš free akcija

Jst ::

Delanje varnostnih kopij novejših iger so pain in the ass. Skoraj vse so vsaj kakšno malenkost čez velikost enega dvdja. Recimo nekaj original. Naredil sem .iso iz dvdja, potem pa z 7zip (lahko uporabis priljubljeno zipping orodje) "split to volumes" na 100MB (oziroma lahko uporabiš poljubno velikost). Potem pa, po ponovni inštalaciji OS-a, z daemon toolsi mountal. A kaj ko potem javi, da ni pravi dvd. Zakaj potem sploh varnostne kopije? Groza s temi zaščitami, ker UT2004 dvd sem zlomil in imam samo še ovitek. Je pa UT2004 vsaj toliko prijazen, da si rabil samo ključ za igranje po netu.

Nauk: po nakupu igre je najbolje, da ga daš v bančni sef!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

ps: poglej za orodje z imenom ImgBurn. Nadmočno orodje, ki lahko zamenja nerota, sploh če ne uporabljaš ničesar drugega, razen Nero Burning Rom. Pa ta programček je a-must za na vsak usb ključek z orodji.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

StratOS ::

Jaz bi rekel, da je vsak program, ki ga znaš uporabljati in veš kaj z njim lahko dosežeš vreden svojega in lastnega truda.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

win7 peka dvdjev

Oddelek: Pomoč in nasveti
8709 (643) Toomy
»

Kaj podobnega NEROTU?

Oddelek: Programska oprema
353709 (2549) javr
»

Free pekač?

Oddelek: Programska oprema
143577 (2851) AnZo
»

Program za peko

Oddelek: Programska oprema
102607 (2441) jan01

Več podobnih tem