» »

Kateri prenosnik kupiti

Kateri prenosnik kupiti

bbenci2 ::

Odločam se za nakup novega prenosnika, ker sem bil s starim GERICOM HUMMER zelo razočaran hočem biti tokrat previden. Kakšni so najbolj zanesljivi?

Je tale kaj vreden? http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

Načeloma bi mel 17", ker pa so ostale firme dražje, razen ACER-ja, pa bi pol ostal kar na 15".

pubbec ::

HPja kupi

model dv9000 za 880€ novega
dvojedrc, kara vgrajena,2gb rama, 2 prostora za disk, grafika 7600gt 256mb, kaj še rabiš :)

malo si poglej dizajn pa ti bo vse jasno...

več najdeš na www.so-doo.si

zk_eu ::

men so pa prejšni hp dizajni bli lepši, sicer ti pa tudi jaz svetujem HP, kar gor naštetega je super, in ugodno...
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

Zheegec ::

pubbec: Ni vse v dizajnu, sploh glede na to, da je Pavillion nižja serija od HP Compaq prenosnikov... Saj vem, da delaš svoji trgovini reklamo, samo pri Pavillionih velja opozorilo, da uradne garancije (trenutno) v Sloveniji ni.

bbenci2: Odvisno, za kaj se bo rabil. Neke hude razlike v zanesljivosti ni, kakšen HP ali Lenovo, Sony, Toshiba so boljši prenosniki, ampak šele, ko jih na veliko prenašaš okoli. Je pa Gericom splošno znan po "malo" slabši kvaliteti 8-)

Poglej si še kakšnega HP 6720s, 6715B ali kaj podobnega. Sploh 6715B zna biti zelo zanimiv. Acer je OK, malo plastičen, samo ni panike.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

ant ::

jaz bi raje vzel kakšno toshibo, della, pa tud acerji zadnje čase niso švoh.

glede hpja sem že veliko kritik slišal, pa pavillioni majo nonstop neke serijske napake

LP

pubbec ::

gledam na to kaj ponujamo mi kot HP in kaj se vozi na servis :)

tak, da je nekaj na tem da vsak prenosnik lahko crkne tako, da al je hp al tronote :)
imam več izkušenj z hp in siemens pa z toshibo drugo pa ne vem, od teh treh pa se mi zdi hp najbolj priročen in lep :)

glede na to, če rabiš kvaliteto vzameš pač biznis varianto hpja, kateri ima iz magnezija ohišje,
nx8220 recimo!

druge firme mm majo ohišja taka plastična hmmm ne vem no, apple ima full dobr dizajn pa aluminjasto ohišje :) samo 2000€ malo dost :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP Prenosniki 2017

Oddelek: Kaj kupiti
4110795 (9553) MTB
»

"Lap Top" - znamke

Oddelek: Pomoč in nasveti
387525 (6364) 34054
»

Trajanje prenosnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
131972 (1648) mmmato
»

Katerega od 4ih prenosnikov kupit???

Oddelek: Kaj kupiti
272339 (1868) klinker
»

prenosnik do 280k (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
956601 (5308) gamaman22

Več podobnih tem