» »

Kako poslati šopek?

Kako poslati šopek?

MihaFirst ::

Pozdravljeni!

Določeni osebi bi rad poslal šopek, zraven pa dodal listek, kamor bi načečkal neko sporočilce. Kako to narediti čim ENOSTAVNEJE? Kako je s telegrami pošte slovenije? Ne mi linkat, zanimajo me vaše izkušnje - tam sem si namreč že vse prebral... :\ Torej: šopek, sporočilce in pa... v primeru da ne veš natančne hišne številke... se poštarji potrudijo v tej vasi najt naslovnika? :\

Hvala vsem za pomoč,

LP

koyotee ::

najboljša varjanta je, da oskakljaš do najbliže pošte in se pozanimaš. Najverjetneje bojo poslali po hitri pošti, plačaš glede na težo. Za tavelko milko pa eno rožico sm dau cca 3€ en cajt nazaj 0:)
lp
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

TOP ::

telegram + šopek rož te pride 15e.Greš na pošto,naročiš telegram z vrtnico in to je to.Vse ostalo naredi poštar.

DimmniBurek ::

Greš do dekline, jo fejst za rito primeš in povabiš na dejt...



Resno:pojma nimam:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

Tody ::

Burek resno nimaš pojma ja :D

Kaj pa kake bolj "večje šopke" ne po eno vrtnico :) A je kaka cvetličarna k bi to delala dost online ?

Bojevnik ::

Če se prav spomnim je bilo tukaj na forumu, je enkrat ena objavljala da tiska sporočila na vrtnice, mislim da je potem tudi ona pošiljala naprej (nisem 100%), uporabi search mogoče boš kaj našel.

MihaFirst ::

Ok, sem se odločil za telegram, je čist kul :)

Zdej me pa neki zanima. Sem sicer poslal mail na pošto, sam to bo trajal, jst bi rad pa takoj vedu. Torej, pri naročitvi telegrama prek neta, kar mi je nekako najelegantneje, morm pač vnest podatke ko s kartico plačujem. A prejemnik vidi te podatke, vsaj ime pa priimek? Gre namreč za priložnost, ko bi rad ostal "neimenovan", pač, just a nice note pa to :)

Idejnik.SI ::

Sam sem večkrat uporabljal storitev te cvetličarne Zvonček. Enostavno si izbereš šopek ali ga sam sestaviš, pošlješ tekstovno besedilo, ki bo dodano kot vizitka, nakažeš money, in storitev je kvalitetno in hitro opravljena v roku enega do dveh dni.

Idejnik.SI

MihaFirst ::

naš svetovalec bo stopil z vami v kontakt v najkrajšem možnem času.


Načeloma hvala za link, ga bom 100% uporabil kaj kmalu, ampak tole mora pa jutr prispet :\

A kdo morda ve kako je s podpisom pri telegramu? :\

dukenukem ::

heeh najbolje da tko testiraš zadevo, da sebi naročiš en šopek rož:D

dejanslo ::

offt:
to stvar s tiskom na vrtnice opravlja ena cvetličarna na studencih v mb. sam sem sicer osebno prevzel, mislim pa, da tudi pošiljajo po pošti.. zadeva je ful dobra, navdušenje ob dnevu žena pa je blo veliko ;) linka žal nimam
There`s More Than One Way To Do It

MihaFirst ::

Dukenukem: sem kr poklical na njihov hot-line :D

In seveda poslal telegram in to... Zdej le še čakam na odziv :P

C_maniak ::

in kako boš dobil odziv, če niti ne bo vedla kdo si?

Keyser Soze ::

telegram + šopek rož te pride 15e.Greš na pošto,naročiš telegram z vrtnico in to je to.Vse ostalo naredi poštar.


Mene bi predvsem skrbel del, da vse ostalo naredi poštar. Potem naj pa še za šopek plača ane.:)
OM, F, G!

t-zonaz ::

Keyser Soze; good one, ha ha he
t-zonaz

MihaFirst ::

C_maniak: Sej ve 0:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

majice za valeto (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7333564 (26526) Meizu
»

v novo gorico bi V NEDELJO ! poslal šopek vrtnic

Oddelek: Loža
112205 (1869) Looney
»

Zaroka nasveti

Oddelek: Loža
296751 (6204) Barakuda1
»

kam peljat punco?

Oddelek: Loža
1613050 (12651) amper
»

Valentinovo

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
132165 (2165) trillian

Več podobnih tem