» »

NOVO LETO: Bratislava ali Praga?

NOVO LETO: Bratislava ali Praga?

mzidy ::

Letos planiramo s kolegi pšreživeti nekje drugod kot v mestu pri nas pa smo naleteli na zanimive ponudbe za ti dve destinaciji. Verjetno lahko kdo poda informacije iz prve roke, oz. se splača?
Bistvena je predvsem zabava in ne kakšne pretirane znamenitosti kot so kak grad npr. (je v Celju dost lep:D )...
Hvala in LP

perci ::

Bil sem v obojem, nekak mi je bolj sedla Partyslava. V pragi je sicer več za videt, v bratislavi je bil pa boljši žur. Ampak treba je vedt, da je to odvisno predvsem od družbe, ki je s tabo in od placa, kjer ga bote žural. Tako, da je čist možno, da je bilo leto kasneje v Pragi boljše. Skratka, niti eno niti drugo ni nič posebnega, je pa kul, ker je dost mačk.

Bellzmet ::

Če ste šli v Bratislavo s Collegiumom me zanima kje ste praznovali novo leto, pa če se splača it v ta klub/disco/...?

Good Guy ::

gremo tut mi letos na češko.. v bratislavo>:D >:D

upam da nam ne bo žal:))
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Ejsi_Disi ::

A niso letos v Bratislavi uvedli zakon, da se na glavnem trgu ne sme piti alkohola?

Drugače sem bil pa tri leta nazaj in smo bili kar v centru mesta, kjer še najbolj dogaja. Več odrov z različno glasbo. ŽE takrat nas niso spustili s pijačo v sam center, ampak verjetno bolj zaradi steklenic, pločevink. Ker v času prireditve naj bi se točilo samo v plastične kozarce.
Rock n' roll ain't noise pollution!

Bellzmet ::

@rovtar: slovaško?

@ejsi_disi: ja so uvedli ta zakon. Bomo pa v pubih na piru:D

lp

Good Guy ::

ups..

nism nć razmišlu kaj pišem>:D

slovaška ja:\
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

TekO ::

Jaz grem letos s Collegiumom u Bratislavo, pa me isto zanima ali se bolj splača iti tja z njimi, kjer oni bolj organizirajo žure ali kakšen klub tam, ki nima pač veze z agencijo?

Ker slišal sem, da so tam boljši žuri kot pa te ki jih agencije naredijo..
Ideas are bulletproof.

Melanholija ::

Gre kdo letos v/na Češko v/na Brno? Mi gremo na veliko piva! Mogoče kdo ve kakšne so cene kaj tam gori?

hamax ::

mi smo bili lani. Pivo je bilo pol ceneje kot pri nas. Se pravi cca 1€ za 0.5l

Na glavnem trgu je zlo fina pivnica po imenu cerna hora.

Matwic ::

Brno (vtisi iz lanskega leta):
- Pivo je nasplošno poceni, a ga je večina zanič in z zelo malo alkohola (cca 3%).
- Zabave so bolj boge (smo bli s Supro Travel), mesto je celo za silvestra mrtvo (glavni trg prazen) in nasplošno izredno slabo okrašeno, ni nekega prazničnega vzdušja. Klubov pa tudi ni na pretek.
- Žensk ne bo niti slovenk (brno ni priljubljena destinacija) ne čehinj (še enkrat mesto je absolutno mrtvo).
- Dolgočasne "zanmenitosti"

+ Dobri in poceni koktejli, absinthe imajo v klubih tudi spodoben (kar pa ne morem reči za to kar se da kupit v trgovinah)
+ Super hoteli z zelo prijaznimi uslužbenci

Vglavnem za naprej Brno odsvetujem, dodajte še nekaj evrov in pojdite v Prago, tisto urco ali dve dodatne vožnje se pa tudi preživi.

hamax ::

MatWic ocitno smo bili lani skupaj v Brnu :D

Melanholija ::

No si jo bomo pa sami nardil, žurko mislim....problem je ker je vse zasedeno, v pragi pa je fraj samo hotel ki je več ko 10km stran od mesta kar pa odpade. Jeba smo bli pač mal pozni!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

novo leto beograd

Oddelek: Loža
112170 (1650) flaker
»

novo leto v Bratislavi

Oddelek: Loža
132838 (2190) RockyS
»

Praga (hostli, must see lokacije itd.)

Oddelek: Loža
278461 (6238) Damiani
»

Silvestrovanje

Oddelek: Loža
444296 (2037) Melanholija
»

Koliko stane plato Laškota?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5610881 (9601) Nagi Bator

Več podobnih tem