» »

Povezava na chat.si

Povezava na chat.si

Anton013 ::

Ali mi lahko kdo pomaga z kakšnim nasvetom,kako se povezati na internetno stran chat.si.Ko se priklopim na direktno linijo adslja mi vse lepo normalno dela,ko pa se povežem preko wirelessa,pa mi ne dela.Včasih se stran le malo pokaže,ko pa upišem nick in jo še enkrat zažene pa se ne dogaja nič.Ima kdo kakšno idejo.
www.slo-byte.net

Gipsy ::

kakšeno pa imaš pokritost z wirelessom na računalniku? sicer pa poskusi na routerju odpret kakšne porte... ta zadeva na chat.si uporablja neke porte nat 60000 se mi zdi. ne spomnim se več točno.

fiction ::

To je samo webchat v obliki Java appleta. Streznik se nahaja na chat.si na TCP portu 65520.
In sicer je to cisto navaden Unreal IRC server tako da se lahko povezes gor tudi s katerikolim normalnim IRC klientom.

Anton013 ::

Hvala za odgovor.Povezava res da ni ravno najboljša,vendar če mi pošto vleče in grem lahko tudi na keri drugi chst,bi moralo pa tudi tukaj zadostostovati.Zanimivo je da mi ne dela tuti chat 386,in še nekateri ki so podobni,saj se mi zdi da je to vse isto.Verjetno so res krive nastavitve na ruterju,jast se v to ravno ne spoznam,vendr se mi je zdelo da mora biti kakšna povezava v tem.Ruter pa je od netgira.Hvala,bom poskušal kaj naštudirati.:\
www.slo-byte.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Chat.si ne dela

Oddelek: Omrežja in internet
256246 (3833) Sandi1987
»

Telemach (lastovka)

Oddelek: Omrežja in internet
344766 (4092) tomaz1234
»

JAVA chati ne delujejo po menjavi internet providerja

Oddelek: Omrežja in internet
6835 (743) tomaz1234
»

chat.si nastavitve

Oddelek: Omrežja in internet
57380 (6557) veverrca
»

java aplet na www.chat.si - promet

Oddelek: Omrežja in internet
54807 (4807) strictom

Več podobnih tem