» »

undelete v WinXP?!

undelete v WinXP?!

BaRtMaN ::

Jsat nujno rabm en program, ki bi pmi obnovil zgublene fajle v WinXP. Mel sm že en program, ki pa podpira samo Fat file system, zato bi rabu enga za NTFS.
Pa dejte prosm linke do freeware al pa shareware, k rabm zdej! :(

Kriko ::

Tukaj dobiš EasyRecover Pro. Vse kar rabiš je najmanj dve particije!
Lahko probaš tudi z GoData Beck ali Recover4all ali Undelete!

BaRtMaN ::

Hvala za link! Mam sm en disk, ki pa ni razdeljen. A se da ustvart eno particijo brez formatiranja? Mam IBM disk 20GB velik, zaseden pa dobrih 5GB.

McHusch ::

če nimaš dveh particij, pač nimaš. nič ne particije spreminjat, ali boh ne daj brisat, ker lahko prepišeš "izgubljene" podatke. Instaliraj Easy Recovery Pro pri kolegu in naredi tam disketo za obnovitev podatkov.

Good luck

BaRtMaN ::

Prepozno... sploh mi zbrisane mape ni pokazal proggy po iskanju. Nč mi ni pomagal. Človk se zave, kolk mu pomen pol megabajta podatkov šele pol ko jih zgubi... :'(

PhotoBlaz ::

folk a se mogoce da s kksnim od teh programckov dobit nazaj recmo tud ene slike, k so ble(sicer ne vem kako, ker je od prjatla comp) unicene, tko da mi recmo zdej pr vsaki napise k jo hocem odprt (non valid jpeg file).
A se da to se kako nazaj dobit,...slike so ble vse unicene na isti dan in isto uro, ...

hvala

cau

GaPe ::

Program GetDataBack ti bo najdu vse. Men je NDD zaj... MBR in sem izgubu vse particije. S tem program sem VSE nazaj dobu. ZELO DOBER PROGRAM!

8-)
Don't steal! The government hates competition.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Združitev particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
152671 (2444) oyoy1234
»

Zunanji disk težava

Oddelek: Strojna oprema
234033 (4033) diative
»

Partition Magic-izguba particije in podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
81491 (1351) Pyr0Beast
»

Recover podatkov po formatu

Oddelek: Programska oprema
5797 (672) Elemen_T
»

kako priklicat nekaj kar je ze bilo izpraznjeno iz kosa

Oddelek: Pomoč in nasveti
272655 (2353) branko_bm

Več podobnih tem