» »

Noro poceni notesnik

Noro poceni notesnik

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

opeter ::

Hja, ni slab... enojedrnik, 1 GB RAM-a. Za brskanje, pisanje besedil ipd. več kot dovolj.
Sicer pa je to morda boljši nakup: Chiligreen M-665JE

Jaz bi dodal recimo še 1 GB RAM-a, pa bi bila solidna mašinca.

mtosev ::

Acer je saj mid-range tisti tvoj je neki XYZ proizvajalec.

BTW na temu Aceru se da tudi kaki spil zaigrat. Sem COD2 na DX9 pa na Mobility 9600 64mb obrnil.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

enxtip ::

za to ceno dobiš še boljšega....=D


evo tu lahko filtriras in najdes se kaj:
http://ceneje.si/
kliknes na racunalnistvo in nato notesniki do 17'
Pa obkljukas kaj hoces imet in najdes od vseh trgovin prenosnike.

Have fun=D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: enxtip ()

Kibby ::

Noro poceni?! Pa ne me smejat... za ta denar dobis solidnega dvojedrnika z boljsimi komponentami:D :D

opeter ::

Acer je saj mid-range tisti tvoj je neki XYZ proizvajalec.


Dragi mtosev, meni se fučka za blagovne znamke.
Če kakšen Anni, Clevo, Airis ipd. notesniki dobro delajo in so polovico cenejši kot primerljiv Acer, Toshiba ipd. se bom odločil za cenejšega ;)

Najraje pa imam barebone prenosnike, ki jih lahko sam sestavljaš, celo servisiraš.
Če pa gre matična, hja, kupiš drugega (barebone prenosnika, ne matično).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

JIM22 ::

A še večjega sranja je kot acer? Sem mislo da je to podn, ker tele anni in podobne sploh registriral nisem.:D
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

MEDENA ::

kaj je pa narobe, sem sprobal dotični laptop čisto v redu je....zraven je VISTA...

tukaj je še ceneje

http://www.comshop.si/Article.asp?artic...

mtosev slabo ti to meni gledaš spletne povezave >:D :\

Kibby: no najdi mi dvojedrnika z boljšimi komponentami, pogoj da ima VISTO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

overlord_tm ::

opeter, pa si imel chilligreena?

Šrot od računalnika ... to se morš pomoje podtrudit da ti rata izbrat tako slabe komponente. 2x crknil tok da se sploh ni prižgal (na servisu rekl da je RAM sel - me niti ne zanima dokler je v ganarciji), potem počil pant od zaslona (pa se skoraj ne nosi okol, večino časa na mizi), wifi kartica tako slaba da ne uspe ujeti signala niti tam kjer ostali mid range laptopi lovijo po 3 omrežja z dobrim signalom, boljši še več.

Edin pocen je :\ . Tolko dnarja tolko muske.

bluefish ::

@opeter:

se mi pa zdi, da barebone sistem potem, ko je sestavljen v celoti, pride malo dražji od drugih primerljivih konfiguracij. Se motim? Primer?

mtosev ::

LOL da Acer ni OK. Mam Acerjev 17LCD (gaming edition) pa je bil price / performanse.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

opeter ::

opeter, pa si imel chilligreena?


Moj sodelavec ga ima in mu deluje BP že dve leti. Sicer je v njem še Pentium-M, ampak za njegove potrebe je več kot dovolj.
Tudi tipkovnica se ne upogiba tako kot pri nekaterih cenejših modelih bolj priznanih blagovnih znamk.
Ohišje je sice plastično, ampak ni pa problematično. Sledilna ploščica deluje solidno.

se mi pa zdi, da barebone sistem potem, ko je sestavljen v celoti, pride malo dražji od drugih primerljivih konfiguracij. Se motim? Primer?


Se strinjam. V osnovi si lahko sicer sestaviš boljšo konfiguracijo, vendar, če zraven pristeješ recimo še op. sistem (Windows XP ali Vista) si skoraj na istem kot če kupiš kako priznano blagovno znamko.

LOL da Acer ni OK. Mam Acerjev 17LCD (gaming edition) pa je bil price / performanse.


Nisem jaz napisal, da je Acer sranje... ker ni. Kar nekaj mojih znancev ima Acer prenosnike in so z njimi večinoma zadovoljni.
Napisal sem le, da obstajajo alternative. Sicer pa je bil JIM22 tisti, ki je napisal, da je Acer sranje.

Kibby ::

Kibby: no najdi mi dvojedrnika z boljšimi komponentami, pogoj da ima VISTO.


Vista je waste of money. Polek tega kupit notebook z starim modelom AMD proca, diskom z 4,2k rpm ipd. je totalen nesmisel in naslov teme je blazno smesen. K tem 650€ se doda kakih 50 pa se za 700€ dobi ziher kak dvojedrnik z boljsim diskom, vsaj 1gb rama (po moznosti se s 1 prosto rezo) pa ziher grafa vsaj v rangu tele. Pa tudi novejsi chipset je zravn. Pa se najvecja prednost, ni ACER. Brez zamere do vseh imetnikov acerjev, vendar dva kolega sta ze mela same probleme s temi notebooki, polek tega mi zgledajo plastik fantastik (seveda tile prejsnji modeli).

MEDENA ::

jep vsake tele ma svoj vesele, jaz mam pa ravno nasprotne informacije ogromno ljudi je čisto happy z acerji.

onepack ::

Heloo! Kaj pa ta zadeva...ma kr dost diska pa 2g rama itd.... klik
Ma bi kupo neki tazga...rabim za pisat, net, kak filem in musko....za studenta!!! al ma kdo kak bols predlog..lahk +100eu!
hvala!!

opeter ::

onepack, v redu. Procesor bi lahko bil boljši, ampak za to ceno je več kot odličen. Disk je 160 GB in ima 2 GB pomnilnika. Windows XP bo veselo delal. Če pa boš mel Linx gor pa še bolj.

Svizec69 ::

Pa niti najcenješo izbiro tistega prvo predlaganega nisi našel, recimo tukaj je kar nekaj € cenejši klik

Če pa že razpolagaš s bugetom okoli 650€ pa je meni zlo vredu ta HP

Grafika je tu nekje na enaki ravni, vse ostale komponente in nasploh sestava prenosnika pa je močno na hp-jevi strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Svizec69 ()

bond007 ::

Tuki pri hermesnovi so cene BREZ davka. PRištej k tem cenam še 20% in boš dobil dokaj nezanimivo ponudbo..

Belcebub ::

Če si še jaz malo sposodim temo:
Prenosnik bi uporabljal za podobne reči kot onepack (mogoče bi še kdaj zaigral kako strategijo). Kaj menite o tej ponudbi? Ima kdo izkušnje z Lenovo prenosniki? Slabosti/prednosti? Najdete kje kaj boljšega, za ta denar?
Komentarji dobrodošli
Če si srečen, in če srečo rad bi še delil z nekom, če si srečen, brž z dlanjo udari v dlan!

onepack ::

Evo jst sn tud dans gledo ta laptop! Lenovo N200!!! Pa se mi zdi da je za 110eu razlike bolsi ali pac!! Zdej me pa zanima se neki ce se jemle laptop na firmo....a je obvezna licencna programska oprema....ker ta dva modela je nimata!! No linux je ampak bi mel Win xp gor!!

MEDENA ::

Belcebub ::

@MEDENA...to pa je pripadnost podjetju :D

Kaj pa kakšni komentarji?
Če si srečen, in če srečo rad bi še delil z nekom, če si srečen, brž z dlanjo udari v dlan!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Acer Aspire 5410-722G25M vs. Lenovo Value Line G550L 59-023045

Oddelek: Kaj kupiti
222328 (2075) WildChild
»

Prenosnik za gledanje 1080 FULL HD filmov

Oddelek: Kaj kupiti
82205 (2072) Wox
»

Pomoč-prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
432564 (2249) katja1986
»

kateri prenosnik, vstopni model

Oddelek: Kaj kupiti
71511 (1164) VASkO
»

Acer ali Prestigio Prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
172731 (2307) TribesMan

Več podobnih tem