» »

Guitar Hero 3: Legends of Rock

Guitar Hero 3: Legends of Rock

1
2
»

jeanmike ::

Seveda, stestirano. S strani si poberi vse programe:

- Chart2Mid
- GH3 PC editor
- Lame.exe
- MP3info

Vse programe odraraj v mapo GH3 PC editor. Sam sem si pobral pesmi iz frets on fire, convertu vse datoteke .ogg v .mp3. Naredil save backup (.../mydocuments/Aspyr/) in backup dveh datotek ..../GHIII/DATA/PAK qb.pak.xen in qb.pab.xen (pomembno če hočeš spet vse po starem), Nato odpreš program songlist_editor.exe izbereš file/open in poiščeš mapo kjer imaš instalirano igro in klikneš na mapo DATA. nato pritisneš na spodnji strani programa gumbek Import FOF fongs in izbereš mapo kjer je pač določena pesem in počakaš da program naredi svoje. Nato se je pesem pojavila v spisku zdraven vseh pesmi od GH3 nato pritisneš gumbek edit setlist editor in v okencu setlist izberi Bonus songs. Nato povečaj število songs per tier default je 25 povečaj za tako število kolkr si dal pesmi (če si dal eno pesem potem daš 26) nato se ti doda 26 pesem slow ride, ki pa jo zamenjaš z novo pesmijo ki si jo sam dodal in daš ok. Nato stisneš gumbek update savegame in file/save. Nato zaženeš igro in opaziš da si izgubil vse save (še sreča da imaš backup:D ) nato greš v options/cheats/enter cheat in pritisneš zelen gumb in dvakrat zabrenkaš. Izpiše se ti everithing unlocked. Greš v Quick play izbereš bonus songs in greš po spisku do konca in tvoja pesem je nared za igranje.

Aja pa še to pri teh pesmih je le ena težavnost(odvisno od pesmi) npr je pesem narejena za easy in lahko igraš tudi expert, bo šlo samo bolj hitro ampak boš imel še vedno le 3 barve za pritiskat.

No na kratko razloženo. Upam da tudi razumljivo.:D

jeanmike ::

Danes sm še malo testiral in dal v guitar hero 3 nekaj pesmi iz guitar hero 2, in ko sem igral sem opazil da so pesmi narejene za vse težavnosti. Pri prejšnem postu sem pozabil omenit da je pri visti potrebno zagnat songlist editor kot administrator, ker če ne ti ne pusti ene datoteke zamenjat. Predlagam vam da si poberete z neta vse pesmi od GH2 za Frets On Fire in importaste noter kot sm zgoraj omenu. Zanima pa me če kdo ve kdaj bodo prišle uradne pesmi za GH3 za zdownloadat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jeanmike ()

Mavrik ::

Na Xbox Live jih je že kar nekaj. Sklepam da tudi na PS Storu. Kdaj se bodo na PCjaše spomnili je pa druga zgodba.
The truth is rarely pure and never simple.

Daliborg ::

ma ffs....kje se da v slo. kupit PC verzijo? ...je se mene not potegnl pa sm samo nedolzno opazoval nekaj casa :P

Edit:
Zandji linki od nakupovalnih strani niso obrodili sadov na najdi.si pa tud nc ne najde, kot da bi izginile s prodaje?
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daliborg ()

Mavrik ::

Vprašaj v Mantisu, Igabibi in 3dsvetu. Ena od teh bi pa morala še kako različico met.
The truth is rarely pure and never simple.

Daliborg ::

thx za hitr reply...sem gledal a nimajo na spletu ...na zalogi samo za ps3 xbox. .. Bom mogu do pondelka pocakat pa jih kar poklicat

Hvala in Lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

skratek ::

Mene pa zanima kje se v sloveniji da kupit GH3 za xbox 360? :\

Mavrik ::

Jaz sem ga dobo pri 3dsvetu.
The truth is rarely pure and never simple.

JanezekNovak ::

Kaj pa za Wii?
http://www.euroairsoft.com/

JanezekNovak ::

Sem dobil en Guitar Hero z igro v BOF-u v Ljubljani BTC.

Samo kitaro imajo pa v Mueller-ju tudi v BTC-ju.

V Mueller-ju v BTC-ju imajo tudi za Xbox 360 kitaro, za samo igro za Xbox 360 ali za Wii pa nisem 100%.
http://www.euroairsoft.com/

skratek ::

Aha hvala bom sov pogledat 8-)

KingTom ::

alo ki se da kupit gh3 za ps2???

jeanmike ::

seveda KLIK

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jeanmike ()

KingTom ::

jah sej bi blo vredi če bi bla trgovina v sloveniji...pa še poceni je. Ne resno mislim ki v sloveniji se toti špil dobi za ps2 pa če se da še ki dobit guitar hero 1 pa guiar hero 2

Mavrik ::

V BigBangu se mi zdi da so meli verzijo za PS2.
The truth is rarely pure and never simple.

smoki14 ::

Mene zanima kje bi lakho dobil to igro(Guitar Hero III: Legends of Rock)za ps2 z kitaro?

dinozaver7 ::

:P
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

guitar hero/rock band/band hero???

Oddelek: Konzole
71028 (937) St235
»

Guitar hero Kitara (bundle ali controller)

Oddelek: Igre
5752 (675) TheHusky
»

Cenejši tudi Nintendo Wii

Oddelek: Novice / Konzole
195576 (4418) Dr_M
»

Guitar hero 3 PC

Oddelek: Igre
112143 (1572) cyber77
»

Kitara za Guitar Herota

Oddelek: Igre
71358 (1358) Oblivion

Več podobnih tem