» »

Guitar Hero 3: Legends of Rock

Guitar Hero 3: Legends of Rock

«
1
2

Tyrion ::

Že ima kdo? Igra kdo?

Kitare za PS2 so zadnjič prodajali v Big bangu za 15€.

Zakon špil. Priporočam. Baje trojka pride tudi na PC.

Mavrik ::

Na žalost je problem, ker pride trojka v evropo komaj 21. novembra. Američani pa seveda že veselo nabijajo.
Drugače tracklista zgleda zelo zabavna, tak da bom nabavo verjetno verzijo za Xbox 360, še posebej zato, ker je "kitara" kompatibilna tudi z GH2 ter Rock Bandom.

Če se bo dalo dobiti dva kontrolerja, bo morda celo kako tekmovanje na naslednjem NESTu ;)
The truth is rarely pure and never simple.

Tyrion ::

Ja tekmovanje.. Pridem takoj.. Pa ziher bi se našlo dost folka..

Rock on!

Ted ::

Bi kitara delala tudi na Frets of Fire?:D
Mah...

Mavrik ::

Načeloma naj bi, s tem da moraš zadevo seveda nekak na PC priklopit. Xbox 360 wireless receiver bi naj zadevo prebavo.
The truth is rarely pure and never simple.

eddiev ::

Lp, js mam guitar hero 3 in me zanima če se da dobit kontroler (kitara) za PC. Me pa zanima tudi če se da preko joypada igrat igro, ker meni sploh ne zazna joypada v igri.
anyone hvala za odgovor

Tyrion ::

Mislim da bi se moralo dat kupit.. Js sem pri Mantisu kupil samo kitaro (ampak za ps2)..

Malo povprašaj naokoli.. Jebes joypad.. S kitaro je izkusnja res taprava..

ShARk63 ::

Sam sem probal xbox360 kitaro in je delalo bp.

Mavrik ::

Jaz sem ravno dobo odgovor, da bodo ta teden pri 3dsvetu dobili zadevo. Sicer sem povpraševal za X360 različico, samo verjetno dobijo tudi PC verzije. Povprašajte.
The truth is rarely pure and never simple.

jeanmike ::

kje dobit kitaro? sem bil v big bangu in je niso imeli, tudi ni vedu prodajalc kdaj dobijo. rabim nujno kitaro, ker na tipkovnici se ne da igrat.

Tr0n ::

Ko kupis igro, dobis zraven kitaro.

Mavrik ::

Tako je. Igra pride skupaj s kitaro. Zadnji viri kažejo, da GH3 kitar se ločeno sploh ne da dobiti in se jih še en čas tudi ne bo.
The truth is rarely pure and never simple.

jeanmike ::

zdej imam demo in je zakon. Bi rad probal kako je sploh igrat s kitaro, zato sem jo mislil kar kupit.

Ted ::

Kitara prav pride tudi če hočeš igrati le Frets of Fire.
Mah...

jeanmike ::

fora je ka kitaro rabiš, ker na tezavnosti kaj več od najlazjega ne moreš igrat s tipkovnico. ve kdo kje dobit kitaro. ka se mi ne da čakat da pride v SLO

Tr0n ::

Sem ravnokar koncal medium na tipkovnico in sem bom v kratkem lotil hard.

Mavrik ::

fora je ka kitaro rabiš, ker na tezavnosti kaj več od najlazjega ne moreš igrat s tipkovnico. ve kdo kje dobit kitaro. ka se mi ne da čakat da pride v SLO


Hja, 3dsvet pravi da dobijo enkrat ta teden. Pri Igabibi so vse razprodali in čakajo na novo pošiljko. Za Mantis nimam pojma. Drugače pa se podaj čez mejo.
The truth is rarely pure and never simple.

jeanmike ::

ti tr0n kako imaš naštimanre tipke ker jaz imam problem pri igranju akordov in mi nikakor ne pusi taigrati kakšnega koli akorda s tipko x
imam pozicionirane tipke : < ,y ,x ,c ,v. tipkovnica mi sploh ne zaigra akorda, ga ni še niti enkrat zaigrala. kakšno rešitev predlagate(razen kitare) . Med vikendom grem pogledat če imajo kje v ITA kitaro, ker ne zdržim več. Danes bom sigurno sanjal kako pritiskam vse na expert :D

strictom ::

Kr precej preigram Frets ON Fire in moram rečt da se da normalno igrati na tipkovnico. Tudi na najtežje.

Tipke imam 1, 2, 3, 4, W. Kazalec na 1, sredinca za 2 in W, prstanec za 3 in mezinčka za 4. Tipkovnico držim tako kot je pri FoF na sliki (se pravi kot kitaro).

Moj rekord je pri komadu Linkin Park - In the End (100%, 153k točk) :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Mavrik ::

Frets on fire nikakor ni Guitar Hero. Extreme težavnosti na tipkovnico se preprosto ne da. Že nekatere dele komadov na Hard je izjemno težko oz. skoraj nemogoče izvesti pravilno.
The truth is rarely pure and never simple.

jeanmike ::

Danes sva frendom na expert na tipkovnici odigrala through the fire and flames in razultat je to:

strictom ::

Mavrik se da. Imam kolega ki igra te metal komade na Amazing kot za šalo.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

jeanmike ::

Tako ne boš nikoli mogu igrat s tipkovnico.

Matek ::

jeanmike: vidva sta zadela tretjino not. To res ni bilo podobno igranju.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

jeanmike ::

Ja. s tem da mi akorde po 3 splon ni zaznalo ker sem imel istočasno pritisnjene 4 tipke. Komaj čakam kitaro.

Boitch1985 ::

Guitar Hero 3 je ful zakon :). Sam si ga lastim za Wii konzolo pa je ful dobro igrat, ceprav ze na medium je vcasih tezko ko svinja :'( samo ko se enkrat navadis gre pocasi :).

Tyrion ::

Kako vam kaj gre?

Včeraj sem končno obrnil komad The Metal na expert (to je 6. sklop :P) in pa Metallica - One na hard..

Je pa res da stvar drkamo na PS2 že od 1ke.. :)

Ampak tale mali nas pa vse pelje scat.. Drugače najtezji komad za GH.. Sick shit..

Boitch1985 ::

Jaz se se zaenkrat na Medium zabavam :) mam kitaro komaj en teden :) odkar je izsla 3jka v evropi pac :). Ovi Hudic na koncu mi dela preglavice pri batlanju :) Pa s ono pesem od Muse onimi soloti sem se tudi malo zabaval ampak na koncu je vseeno nekak slo :). Ne verjamem da bom kdaj na expert naredo toti spil :). Tisto ni vec zabavno ampak je enostavno mucenje mozganov :P

Simko ::

Hej!

Včasih sem igral kitaro, sedaj jo le občasno primem v roke.

Ta igračka zgleda zanimiva. Ali kdo od vas igra "pravo" kitaro? Kakšni so kaj občutki pri igranju te igre?

Boitch1985 ::

jaz igram pravo kitaro tudi. samo to nekak ne mores primerjat kr je 5 tipk pa neka tipka ki jo tuces kao da brenkas. mogoce malo pomaga ce si kake solaze igral da ti prsti malo hitrehje letijo samo je vseeno cisto nekaj drugega ce mene vprasas :)

jeanmike ::

mene pa zanima kdaj se bo dalo dobit kitaro za pc. prejšnji teden naj bi prišla igra v evropo (za pc). Kitare pa še nikjer nisem zasledil. če ima kdo kakšen link do kitare nej kar gor nalima.

Tyrion ::

Tukaj jo baje že imajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tyrion ()

HyperKiller ::

Namig:
(sam sicer še nism igral teh špilov)
Tipkovnica lahko zazna več pritisnjenih tipk, če izberemo prave:
npr. na moji tipkovnici :
pritisnem in držim tipko 'e' --> jo zazna
pritisnem in držim tipko 'r' --> jo zazna
pritisnem in držim tipko 't' --> je ne zazna
(na koncu držim tri tipke)
Če namesto tipke 't' pritisnem eno cifro iz numpada pa jo zazna. (Preverite v notepadu).

Malo se poigrajte za dobro kombinacijo.

strictom ::

Tipkovnica lahko zazna več tipk če imamo vredo tipkovnico. Meni komot vseh pet prime na številkah (1, 2, 3, 4, 5).
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

HyperKiller ::

He, he, ko pritisnem 4 in 5 skupaj (stevilke nad črkami) mi že zašteka :D

Mavrik ::

Po enem kupu čakanja, končno.

The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

jeanmike ::

Ok zakaj so pri nas kitare toliko drazje kot v ita? V media worldu v ita sztane pc verzija s kitaro 62€ pri nas 90€

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jeanmike ()

Oblivion ::

No, ucera sem se zapeljal do Monfalcona v Italji in sicer Emisphero, kitare za wii niso imeli, je bilo pa dosti zaloge za PS2-3, Xbox 360. Danes se opdravim se v Media World v Trst in upam, da koncno dobim. Porocam ob prihodu.
Intel Quad Core 6600| Asus Striker Extreme | 2x1GB Ultra Kit | Logitech Z-5500
Sound Blaster X-Fi Platinum Fatal1ty | Gainward 8800GTX SLi |Samsung 245B |

Oblivion ::

Prespilal skorej cel dan, kitaro sem koncno dobil in morem rect, da je kar tezko ampak zelo prijetno. Vaja dela mojstra
Intel Quad Core 6600| Asus Striker Extreme | 2x1GB Ultra Kit | Logitech Z-5500
Sound Blaster X-Fi Platinum Fatal1ty | Gainward 8800GTX SLi |Samsung 245B |

jeanmike ::

jst sm naroču pri nas verzijo za pc. sm hodu po italji in je ni nikjer, upam da dobim ze jutri.

Še povezava če koga zanima

Tomay ::

Saj ne da bi koga dražil. Že nekaj let ne igram iger in tudi ne čutim potrebe.

Zakaj si raje ne nabavite pravih kitar igrate pravo glasbo. Ker ta igra (po moje) nima z igranjem kitare kaj dosti skupnega. Gre samo za hitrost stiskanja gumbov, za kar je bil pred 20 leti dober tudi tetris, samo da ni bilo glasbe zraven >:D
Voodoo 4Ever

jeanmike ::

Tudi sam sem tako menil dokler nisem probal te igre. Najprej sem igral na tipkovnico a sem hitro dobil kitaro in lahko rečem samo WAW 8-O Ta igra je zakon

ShARk63 ::

Zakon je sanjati pri belem dnevu..:\

Mavrik ::

Zakaj si raje ne nabavite pravih kitar igrate pravo glasbo. Ker ta igra (po moje) nima z igranjem kitare kaj dosti skupnega.


Ne, ta zadeva z igranjem kitare nima skoraj nič skupnega in ravno zato je tak zabavna. Ker se jo "naučiš" v roku ure, potem pa se samo zabavaš. Še posebej v družbi, če maš dva primerna kontrolerja. S pravo kitaro si v družbi omejen na mučenje svojih kolegov/kolegic z napol poslušljivimi solo serenadami.

Saj je lahko pljuvati kako je to "samo" pritiskanje gumbov samo... tudi tapravi kitaristi so meli nemalo problemov s tem "pritiskanjem gumbov" pri tej zadevi. Naslednjič prosim preizkusi stvar pa te pljuvaj.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

ceecee ::

jaz sem za božička dobila legends of rock v kopletu s kitaro. Zaaakon. na medium sem vse preigrala zaj štartam na difficult. Sem pa seveda takoj kupila še ta prvo izdajo in osemdeseta. Zakon komadi!>:D

sthep ::

Jst sm obrnu na easy in na medium na tipkovnici.
Preostale težavnosti pa so mi pretežke zaradi tiste pete tipke ki mi obrne vse na glavo.

Tyrion ::

Guitar Wizard bo za vse, ki kritizirajo GHja, ces da je neumen in kako so prave kitare boljse.

Jok3r ::

Kdaj to pride???

jeanmike ::

za pc se da naredit custom komade

VODIČ: link

Tr0n ::

Cool. Laufa zadeva?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

guitar hero/rock band/band hero???

Oddelek: Konzole
71039 (948) St235
»

Guitar hero Kitara (bundle ali controller)

Oddelek: Igre
5759 (682) TheHusky
»

Cenejši tudi Nintendo Wii

Oddelek: Novice / Konzole
195601 (4443) Dr_M
»

Guitar hero 3 PC

Oddelek: Igre
112151 (1580) cyber77
»

Kitara za Guitar Herota

Oddelek: Igre
71368 (1368) Oblivion

Več podobnih tem