» »

Vedno več je divx predvajalnikov, zanima pa me na katerega prisegate vi!

Vedno več je divx predvajalnikov, zanima pa me na katerega prisegate vi!

Tito ::

Boj med divx predvajalniki (ne boj mesarsko klanje).

Povejte ker predvajalnik uporabljate in utemeljite njegovo superiornost! In povejte zakaj ne uporabgljate alternativnega. Čim več dobrih in slabih lastnosti o predvajalnikih.

Naj se boj prične!
8-O 8-O 8-O 8-O

KuhaR ::

BSplayer majhen, lep in enostaven.:D

Ostale ne poznam, ker mi je tega priporočal prijatelj z veliko izkušnjami in se je izkazal odlično.

Tito ::

Jst uporamljam RadLight 3.03, in se mi zdi perfekten! Je lep majhen prilagodliv. Malo pa me moti slab pregled v menijih. Pa tut BS playr uporabljam.

Prva alternativa :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tito ()

Tr0n ::

Stara verzija Windows Media Player za filme, kjer ni podnapisov. BSPlayer za ostale.

Tito ::

No probite Redlight (Tle ga lahko zvlečete), z njim lahko uporabljaš vse podnapise, na njihovi strani se da dobit še fin izdelovalnik podnapisov in skinov. Najbol všeč pa mi je da si na playlistu zapomni kater filem uporablja kater podnapis, kar pride prav pri dvodelnih divxih :) in DeDynamic, ki ojača zvok vedno pretihim divx filmom (do 40 dB) in še polno drugih dobrot!
Računalnik pa obremenjuje približno enako kot BSplayer!

Sam mal se ga še morem navadit!

Uradna stran!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tito ()

Jure2k ::

BSPlayer ima vse, kar bi morali imeti veliki 8-)
Je superioren, še posebej v najnovejši različici, ko so popravli nemalo hroščkov, ki so še gomazeli po programski kodi.>:D
When I die, I want to die like my grandmother who died peacefully in
her sleep. Not screaming like all the passengers in her car.

borchi ::

a ma kdo delujoči link do zadnje vezije bsplayerja 0.84 final ( ne RC 4 ).
l'jga

JXS ::

1 .poverdivx
2. mircoDVD 1.2
3. BS player

Tito: bom sprobu, me prav zanima:D

Paramedic ::

BsPlayer, Media Player 8. Za filme s podnapisi, kar je večina, je prvi, sicer pa drugi.
End transmission.

JXS ::

Tito: zakaj mi Redlight pr podnapisih daje ločila na začetek stavka?? npr. "Ne." on prebere ".Ne"

tha_man ::

RadLight je najboljši! Stabilen, delujoč in preprost za uporabo. BS Player je tud v redu, ampak preveč bugast. Moram probat novo verzijo.

Jebiveter ::

Meni pa najbolj pase MicroDVD! Je enostaven, hiter, brez bugov, podnapisi so mala malica,...! Najboljse je pa to, da z nekaj malega znanja deluje kot tapravi DVD player saj lahko naredis sam menije, izbiro zvoka (pri divX redko), izbiro podnapisov, izbiro chapterja,... V bistvu lahko DivX film skoraj do potankosti priblizas DVDju!
Imam doma en film doma, ki je narejen cisto tako kot njegov DVD predhodnik. Z vsemi emniji, itd.!

Meni je QL!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

BlackHole ::

BsPlayer, vsekakor.

BigFoot ::

za večino stvari kar Media Player (ta star :D), za tisto kar pa recimo rabim kakšen pan-scan ali pa podnapise pa uporabljam BS Player.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Tzar ::

Koala Film player
www.koala.pl
Življenje je lepo!

pivmik ::

BSPlayer najboljši je, pa še Slovenci so ga naredili!

Če ne pa se uporabi tudi Media Player 6.4, samo vseeno raje uporabim BSPlayer, ker ko prekopim fullscreen mi menja resolucijo na (640x480).

MicroDVD je preveč zapleten in mi že od vsega začetka ni všeč, sedaj pa ga bo treba še plačat z verzijo 2.0.
LP, Gregor GRE^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pivmik ()

romci ::

Hm, kaj sem edini, ki je odkril Sasami 2k? :)

Jst ga uporabljam ker je majhen, ma zlo compact interface (napol prozoren, ki se pokaze samo ko premaknes misko), podpira polno audio/video enhancments, podnapise itak.. Well, pa se desktop movie opcijo ma - turn your wallpaper into a movie ;)

U glavnem, all I need...and some things I don't ;)
-- not all those who wander are lost...

_pobesneli_ ::

Jst uporabljam Vplayer tudi zelo v redu

pivmik ::

romci:
jazst sem tudi sporbal SaSaMi2K že pred enim(moge manj) letom, ampak ni tako dober, mislim da ne podpira druge podnapise, samo svoje, edino da druge formate podnapisov ročno pretvoriš s priloženim programčkom(kar pa seveda sux).
Je lep ker ima vse une efekte prozornos, ampak ni toliko uporaben kot BSplayer

Vse možnosti, ki si jih naštel jih ima tudi BSPlayer(razen uni enchanments - scanlines filter in podobno, pa itka kdo bo uno zares uporabil, to je bolj kot zanimivost)

Pa tudi verzije izhajajo zelo počasi, mislim da od zadnjič ko sem ga sporbal je izšla samo ena verzija.
LP, Gregor GRE^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj namesto BSPlayerja

Oddelek: Zvok in slika
374808 (3951) KTr1sk
»

program za drevajanje divx filmov

Oddelek: Programska oprema
91143 (992) Predator
»

Najboljši divx predvajalnik je...

Oddelek: Zvok in slika
466240 (5226) franc3e
»

Podnapisi na Dvix! Kak?

Oddelek: Programska oprema
182136 (1739) Borci
»

Podnapisi pri Divx filmih

Oddelek: Zvok in slika
163461 (3134) shadow

Več podobnih tem