» »

Ali gre ta hladilnik na ati x800xl ?

Ali gre ta hladilnik na ati x800xl ?

trek@s ::

Ali gre hladilnik za grafične Arctic-Cooling ATI Silencer 3 na grafično X800 XL ? Kako je kaj glasen ta hladilnik? Priporočate kaj drugega za takšen denar?

  • zavaroval slike: sid911 ()

dexterboy ::

Hojla!
Imam isto grafično kartico, vendar imam montirano Zalmanovo rešitev in ventilatorja tudi pri najvišjih vrtljajih ne slišim, preglasijo ga drugi vrtljaji. Resda sem dal 30€, ampak če ne igraš non-stop in imaš grafikuljo po dve leti, se tak strošek "izgubi v času". :D
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

trek@s ::

Ma ne, igric ne igram skoraj nič, tak da mi je edini cilj za čim manj € utišati zadevo.:\ Je pa res, da gre ta zalman skoraj na vse grafične, silencer pa samo na nekaj modelov pa konec.

trek@s ::

Helow.

Ima kdo popdatek, do približno koliko se da naviti ta grafična?:D

sid911 ::

x800xl so slabi navijalci. okoli 450/550(odvisno kake rame maš) bi znal že lep uspeh bit.

Tale hladilnik pa verjetno ne gre na to kartico. poglej za kakim (lahko tudi rabljeni) zalmano VF-700, bi se znali dobit za tak denar že.
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sid911 ()

trek@s ::

No,saj sem že kupil tega zalmana VF 700 Al-Cu in hladi ~10°C bolje kot originalni hladilni pa še dosti tišji je, čeprav pa neslišen pa tudi pri 5V ni, sploh zato, ker imam tudi vse ostale komponente zelo utišane.

Kar se pa navijanja tiče, pa sploh ne bom, ker mi je brezveze dodatno toploto ustvarjat v ohišju, ker pravzaprav sploh ne rabim povečevat zmogljivosti grafične.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje ATI grafičnih kartic

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
152858 (1760) nuclear
»

izbira novega hladilca za 6600gt gigabyte (pci-e)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
7917 (836) neko
»

Kateri cooler za 9800PRO

Oddelek: Kaj kupiti
181191 (892) a13misko
»

X800 XT PE hlajenje

Oddelek: Kaj kupiti
171389 (1059) chucki
»

Kater koler za ati kartico

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181183 (911) TaBoLjI

Več podobnih tem