» »

X800 XT PE hlajenje

X800 XT PE hlajenje

mtosev ::

Kakšno hlajenje mi priporočate za X800 XT PE?

Zračo. >:D

Npr. to.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
  • spremenil: mtosev ()

AirDevil ::

Hm....

Kot prvič: Nakup odsvetujem v vsakem primeru, seveda so te hladilniki zelo dobri sam sem imel namonteran Arctic-Cooling VGA Silencer na 9500pro in je hladilo odlično.... vendar, če boš hotel montirati ta hladilnik na ati boš naletel na komplikacije. Po možnosti se ti sploh ne bo dotikal hladilne površine (GPU).

Drugič: Mal preveč maš cajta za bedna vprašanja na slo-tech sceni.

Sory folk sam kar je res je res.

Tretjič: Priporočam ti pa nakup Zalman VF700-Cu in ti garanteram odličen nakup.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AirDevil ()

mtosev ::

Ma kdo?

Kak se odnese?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

meatwaad ::

AC5 rev 2. - Arctic Cooling, ga skoraj ne slisis in hladi zelo dobro, montaza je tudi simpl in ima garancijo 5 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: meatwaad ()

EvilDare ::

Za primerjavo sem našel tole:
Klik
Primer slabosti hladilnika Silencer 5 v2: Klik

meatwaad ::

Slabosti kje? Sem bil na strani in nekaj bluzi o neenakomernih podlogah za ram!? Ne vem kako je z GF, ampak na Radeon se lepo instalira, ob tem priporocam tudi AS5 oz pasto ki jo dobite zraven in na koncu se vse lepo zatisne, kot je v navadi pri novejsih hladilnikih. Hrup pa je nikakrsen tako da res ne vem kaj vam fali z AS(5)??

Edino kar lahko moti je velikost vsega skupaj, ce imate NB zraven PCI in ne pod CPU in ce zraven uporabljate pasivno hlajenje za NB. Sicer pa meni hladi AS5 tudi NB, kar je zelo cool resitev, bom prilepil eno slikico pozneje.

Edit ... Tukaj je moj mod:

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: meatwaad ()

Good Guy ::

jst sm meu zalmana in se mbrez problema flashu v x800xt pe brez spremembe temp.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

EvilDare ::

Še nekaj sem našel: Klik
Jaz zaupam samo v teste, čim več tem boljše. Osebna mnenja ljudi na drugih forumih so popolnoma nepomembna. Tako ali tako je pa višina temp odvisna še od drugih stvari. Če imaš popolnoma zaprto kišto brez prezračevanja bodo temp. višje. Jaz mislim da imam dobro prevetreno. trenutno je notranjost okoli 28, cpu je pa hladnih 25. Ampak to zato, ker ni navit.

meatwaad ::

Ok, google poznam tudi jaz in ni problem iskat teste, ampak me zanima kaj naj bi sploh bilo tako narobe z AS(5), saj si prej podal link za 'primer slabosti'? Sicer pa je 90% vseh debat okoli hardwera ze odgovorjenih na testih, ampak folk vseeno vprasa in mislim da s tem ni nic narobe.

EvilDare ::

Zdej te pa ne razumem. Jaz nikoli nisem rekel da je silencer 5 slaba. Samo po testu sodeč je tisti človek, ki je testiral naletel na težave, zato sem napisal "primer slabosti". Ne smeš tko osebno vse vedno vzet. Ne rabmo še emega takega na Slo-techu ko si vsi po vrst vse osebno vzamejo. Vsak ima svoj okus. Glede spraševanja pa nisem tako mislil. Samo če malo pogledaš po tem forumu, vsak thread ki omenja grafične, procesorje in sedaj celo hladilniki se ljudje vedno začnejo kar nekaj kregati. To mi gre pa na temu forumu najbolj na živce. Samo če imam jaz kakšno vprašanje kdaj ga pač tukaj postavim in upam da dobim pameten odgovor ne pa pametovanje. Tako da naprej globok zadihi pa se umeri ker jaz te nisem hotel napadat s tem testom ampak sem se slučajnoma spomnil nanj ker sem za svojo grafično iskal primeren hladilnik in sem naletel nanj.

Če tebi dobro hladi, potem super ima mtosev vsaj več mnenj na voljo. Jaz na žalost nimam nobenega vga hladilnika zato lahko komenteram njegovo vprašanje samo s tem da mu dam na voljo kakšen test.

Upam da nisem bil predolg :D

meatwaad ::

Saj nisem vzel osebno, samo cudno mi je bilo ko sem iskal kaj je tako hudega na tistem testu in na koncu vidim da je imel tezave pri instalaciji. Jaz sem tudi instaliral in ni bilo nobenih tezav, moj model pa je AC5 rev.2. Morda je rev.2 boljsi ali pa je tip imel smolo. Saj, kot si ze rekel, dandanes je potrebno prebrat vec testov o eni stvari, preden dobis realno sliko.

Tilen ::

A pol bi bil AS4 premalo?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mtosev ::

Jaz še nisem nič nabavo ampak bom zdaj. :D

Kaka je razlika med Zalman VF 700 Al-Cu in Zalman VF 700 Cu?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Good Guy ::

ja en je 50-50 (aluminij,baker) eden je pa sam baker vzem unga k je cel iz bakra ne bo ti žal
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

mtosev ::

Kateri je iz bakra?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Good Guy ::

700 Cu
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

kenzus ::

jest mam tega iz bakra na 6600gt. priporočam

chucki ::

Arctic-Cooling ATI Silencer 5 Rev. 2 je odlicen hladilnik, men je grafo ohladil iz 60 na 40C tak da ne vem kaj folk govori okol da ni ql 8-O mogoce ne znajo ga skup dat pa 3 vijake zategnt >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje ATI grafičnih kartic

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
152769 (1671) nuclear
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje nVidia grafičnih kartic (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
539373 (7657) jebesemeni
»

Vent na 6800GT od Leadteka

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211338 (973) para!
»

Kater koler za ati kartico

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181112 (840) TaBoLjI
»

S čim hladiti GF6600GT AGP

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
212109 (1525) Saeed

Več podobnih tem