» »

nv4_disp problem

nv4_disp problem

dondevil ::

No meni ob vsakem igranju katerekoli igre (cod2, fifa07,08, nba07...) zmrzne slika, nato zvok še nekaj časa ostaja in čez kakšne 2, 3 sekunde mi v zvočnikih (slušalkah) zabrni in tako je nadaljnih 10-15 sekund.. to me je motilo že pri Cod2 (takrat ko se je to zgodilo naj bi mi kazalo 999 pinga) in zdaj pri fifi ko me tako "zariba" in me vrže vem ter pokaže naslednje sporočilo :

http://shrani.si/?3j/m9/VHAtlm8/nv4disp...

driverje sem že nove naložu in ne vem kaj naj naredim.. prosim za pomoč, že v naprej hvala!

Ponovno se mi je isto zgodilo, s to razliko, da mi je sedaj namesto na namizje vrglo direkt v blue screen in mi takoj resetiralo računalnik
Pa microsoftovega reporta mi tudi ne pokaže.

moja grafa je nvidia 7600GT 256MB

Tr0n ::

Stari ali beta gonilniki, prenavita graficna,.. nekaj v tem stilu.

jan01 ::

pa si stare odinstaliral, v safe modu pobrisal s driver cleanerjem in potem posnel najnovejše? Aja najnovejše ne pomeni najboljše! Meni dela verzija 94.24 brez problemov napram novejših...

dondevil ::

ah sej se mi je kar zdelo da bo gdo od kakšnega navijanja lotil blodit.. grafična ni bila nikoli navita! pa gonilnike sem dau druge že gor 100X niso niti beta niti stari!

Tr0n ::

Vazno je, da jih pravilno pocistis, kot je napisal jan01.

To se je meni dogajalo pri beta gonilnikih (163.xx) in pri dolocenih igrah, ki so pac bugaste in so bile potrebne patchanja.

dondevil ::

mi lahko svetujete katere gonilnike naj naložim? hvala:8)

jan01 ::

Kaj če bi moj post v celoti prebral!

riha123 ::

jan01 ti imas 9600gt 1gb ??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

8800GTS 512MB zmogljivost?

Oddelek: Strojna oprema
311742 (1387) shayba
»

Nvidia pa tv-out

Oddelek: Pomoč in nasveti
241743 (1321) pecavar34
»

Ugašanje računalnika za cca. 2 sek. po resetu & problem pri high load (3dmark)

Oddelek: Pomoč in nasveti
141287 (1099) PlayTheGame
»

Lost Planet: Extreme Condition (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
926028 (3813) Tic
»

Dell 2407WFP "Wide Mode" problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
81175 (934) EvilDare

Več podobnih tem