» »

fight špili

fight špili

LordTado ::

a ve kdo za kaki fight špil kot recimo virtual fighter 4 ali kej podobnega?
za PC seveda
lp

Mavrik ::

Guilty Gear XX bi naj bil najnovejši.
The truth is rarely pure and never simple.

DOOM_er ::

gg ga owna
Robots will steal your job. But that's OK

dukenukem ::

pc je za fajterske igre največja brca v temo ;) kup playstation, tam maš najbolj pretepačine:)) vrhunske kot tekken ;) sam sem tud velik nabijal podobne igre :))

TechBeats ::

KwonHo: The Fist of Heroes Client - hud špil za prek neta, je pa neki podobnga k Tekken..
client DL
edina slabost je pa, da je glavni srver v ameriki (okol 180pinga ponavad), sam ni panike se nč ne zatika, no mogoče učas, če je kšn z 300-400pinga.
Drgač pa res huda zadeva, tko na hitr mal za odšpilat :D
AciD TriP

opeter ::

Mythic Blades (letnik 2005), Mortal Kombat 4 (iz leta 1997), kaj novejšega pa ni.
Lahko pa igraš pretepaške igre s pmočjo emulatorjev SNES, SEGA Genesis itn. Zelo dobri so npr. NEO-GEO-jev Last blade 1 & 2, Samurai Shodown, Samurai Spirits, King of Fighters serija...

Gr0unD Zer0 ::

edina slabost je pa, da je glavni srver v ameriki (okol 180pinga ponavad), sam ni panike se nč ne zatika,


ma ti se hecaš... 180ms zamika je že neigralno


kakega streetfigterja ni blo za na pc?

LordTado ::

sej sem probal emulatorje pa recimo tekken 5,4 nisem mogel spravit v pogon oz je štekalo(okrog 10 fps),ps sem z večimi emulatorji probal pa plug-ine štelal nič...

a je kdo spravil v pogon tekken ali pa virtual fighter ?

opeter ::

Ne, ta nove nisem špilal... sem pristaš dobrih 2D pretepaških iger. Jih je na srečo kar nekaj. :D

TechBeats ::

ma ti se hecaš... 180ms zamika je že neigralno

Lmao

sprobi pa pol povej, pa ne fantaziri neki če neveš!! Čeprou je tak ping, p**** nebom neki buče odjavlu sm že dost prešpilu ta špil, no američamni majo nizke okol 50 ostali pa tko kakor maš v ping v Usa.
AciD TriP

Tilen ::

Za bazooko je 180ms čist ok. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Pesimist ::

Sevedno cakam na dan ko bo EA njihov BOX portal na PC ali pa katera druga firma :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Street Fighter IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
716038 (3405) jRk0
»

Takken za PS2?

Oddelek: Konzole
121738 (1551) Melanholija
»

PC pretepačina

Oddelek: Igre
303598 (2775) casiouss
»

Iščem kakšen dober fighter-ski špil za PC

Oddelek: Igre
121277 (1128) AtaStrumf
»

Nimam PS2 a rad bi se pretepal

Oddelek: Igre
261931 (1447) Hux

Več podobnih tem